Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

yanna81
28. jún 2013

Tak ja se pridam. Nemohli jsme si dovolit koupit velky obraz nad jidelni stul, tak jsem ho vyrobila. Par posbiranych a natrenych drev ze zahrady 🙂

lienok1
28. jún 2013

...a tu je môj najnovší rodinný anjel JANE...tento poputuje až za veľkú mláku do USA...

bezaz
28. jún 2013

@lienok1 ta je paradna 😀

lienok1
28. jún 2013

@bezaz Ďakujem..🙂

bezaz
28. jún 2013

@lienok1 aka je vlastne vysoka?

lienok1
28. jún 2013

@bezaz cca 37 cm...

bubulakovo
28. jún 2013

@lienok1 wau🙂 nádhera

lienok1
28. jún 2013

@bubulakovo ďakujem..🙂

fatima30
28. jún 2013

@bubulakovovelmipekne dakujem za vysvetlenie a poradenie

ludik3
30. jún 2013

@lienok1 je nádherná 🙂

lienok1
30. jún 2013

@ludik3 ďakujem..🙂

fatima30
30. jún 2013

kocky nemate nahodou niektora strih na mikinu 98???s kapucou?dakujem

jonki
1. júl 2013

@jancip niekde som videla ze pouzili plastove flasticky od vitaminov s bezpecnostym uzaverom....vyrezat kruh tak aby tesne preslo hrdlo...flaska ostava vo vnutri hrdlo smeruje von a potom natocit vrchnak a zakliknut.....toci sa vlastne cela flasaa drzi na tom hrdle.

bubulakovo
1. júl 2013

Ahojte. V stedu 3.7.mame extra akciu. 20% zlava na celu objednavku. Dizajnove latky kupite lacnejsie;)

lussy23
1. júl 2013

@lienok1 nádherná. odkial máte tie skutnočné vlasy?

pastelka74
1. júl 2013

moja sovička a vankúšiky.......

lienok1
1. júl 2013

@lussy23 nakupujem priamo z ázie...mávajú aj u nás v obchodoch umelé parochne, ale s tým sa veľmi zle tvarujú takéto malé účesy...🙂

snehovavlocka
2. júl 2013

@pastelka74 milucke....a tie latky,co mas na sove,mam aj ja.akurat zvazujem,co z nich usijem 😀
@lienok1 mohli by tu na MK rozsirit smajlikov,lebo tieto tu nestacia....neskutocna pracicka, je nadherna

bezaz
3. júl 2013

tak zasa nieco odfotene, usite mam nieco uz davnejsie, taska je z lanu, s kozenymi usami mi pomohol manzilek, podkaficka pre sefku, to viete, za nejake 3 mesiace sa vraciam spat do prace a velryba podla poslednej tilda knizky

bubulakovo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snehovavlocka
3. júl 2013

@bubulakovo zlava je na vsetko?

bubulakovo
3. júl 2013

@snehovavlocka ano, na tovar vsetok🙂 na celu objednavku aj s postovnym🙂 mame na stranke aj instrukcie, kedze ceny sme nezmenili. Staci spravit objednavku a my vam na nu dodatocne priratame zlavu a posleme novu fakturu uz po zlave🙂 Veci z kategorie Sitie na zakazku vsak nie.

dulkagabulka
3. júl 2013

@lienok1 krasny anjelik 😉

siouxsie
5. júl 2013

"Snívanie o mori" - brošňa.
Belasá veľrybka z filcu, výplň duté vlákno, veľkosť 6 x 10 cm.

siouxsie
5. júl 2013

@bezaz a zase si nesklamala ;) moja topka pre tentokrát je vráskavec. ten je proste úplne rozprávkový a asi som sa zamilovala 😀

cervena_vila
5. júl 2013

@jancip Já mám otáčecí knoflíky na troubu udělané z víček od pet lahví - a drží to šroubek s matkou.

siouxsie
7. júl 2013

"Slečna Kočičková"
Špagetový náhrdelník z tričkoviny v žiarivých, letných farbách, s ohnivou broškou z filcu (10 x 7 cm).

siouxsie
7. júl 2013

Repete, ale už s fotkou 🙂
"Slečna Kočičková"
Špagetový náhrdelník z tričkoviny v žiarivých, letných farbách, s ohnivou broškou z filcu (10 x 7 cm).

angela1981
8. júl 2013

Pre mojho Adinka do izbicky

pastelka74
9. júl 2013

k ružovej pribudla aj zelenáááá 🙂 🙂