Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

troll
5. júl 2011

@olivova deka je nadherna,aj latky super 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 aj tilda je krasna 🙂 🙂 🙂

olivova
5. júl 2011

@mojong - to som este nesila....aky potah na kocik? tusim som to niekde videla....aha, skus pozriet galeriemarina, tusim tam som videla foto, alebo to bolo v blogu? a pozri posledne 3 dni....

@troll
@snehovavlocka
dievcata dakujem za pochvalu....taaaaaaaaaaak dobre sa to ciiiiiiiiiiita 😀 😀 😀

mojong
5. júl 2011

@olivova dakujem pozriem 🙂

olivova
6. júl 2011

@bezaz zuzi ta-daaaaaaaaa....je na svete....
Nemozu byt vsetky dokonale a na tejto som trosku experimentovala - nie moc stastne....takze druha strana sa tentokrat nekona :D

bezaz
6. júl 2011

@olivova stankaaaaaaaaa 😵 😵 😵 aj pan blake bledne zavistou 😀 nadherna, uz sa tesim, ked ju uvidim nazivo, dufam, ze dovtedy ju este budes mat 😉

troll
6. júl 2011

@olivova no ta je perfektna,tie latky su fakt super 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

k8y
7. júl 2011

@olivova neviem, ako vyzera zozadu, ale spredu uplne dokonale!!! Normalne zavidim (ale v dobrom, samozrejme), ako ti to ide. Mne by to trvalo strasne dlho.

Inak som vcera prvykrat pouzila to lepidlo v spreji na dalsiu kapsicku ... a spendliky uz nechcem ani vidiet! 😀

bezaz
8. júl 2011

dievcence, free strih na obal na tablet alebo nieco ine http://www.patbravo.com/Sewing_Projects.html od pat bravo 😉

k8y
8. júl 2011
kackabrcka
8. júl 2011

kocky mate moj obdiv-saticky na tildu 😉 tak daleko som este nezasla, no aj na to sa chystam 😀 zatial sijem len pre seba, kamosky a ze prva expedicia - anglicko (moje husky)

bezaz
9. júl 2011

@k8y katka, tesim, som zvedava, ake das ceny 😉
@kackabrcka peknucke veci, vec nemusia vsetci sit len tildusky 😉
inak ste ma baby @k8y @olivova aj @lusil riadne ste ma riadne namotali, v stredu som objednala nejaku pat bravo aj amy butler a teraz vyberam r. blakea a nieco na detsku deku 😵 kedze asi budeme stavat barak, tak je to posledna prilezitost, potom uz nebudu pengeeee 😅

olivova
10. júl 2011

@bezaz - od pat bravo teraz dosivam kabelky pre moje zabicky....hodim potom foto (mozno vecer, mozno zajtra....uz su hotove, len vnutorne vrecko mi treba dosit...)
Tie latky od pat bravo - no neviem. Pise sa sice bavlna, ale to je taka smyklava bavlna, to by som ja na deku alebo prehoz nepouzila..radsej na saty, klobuk, tasku. Myslim, ze aj od amy butler budu take - ale to si len myslim....Na deky radsej od inych...to su tie "prave" bavlnene....

k8y
10. júl 2011

@bezaz no dufam, ze ceny budu rozumne, take, aby som neprerobila a aby som aj mohla objednat novu kolekciu 😉 Som zvedava na reakciu 🙂
A to mi nehovor, ze to su posledne latky, co si objednas, ked tie moje pridu uz o par dni!!! 🙂

@olivova nemam skusenosti s dekami, ale mne sa tie premiove bavlny velmi pacia, aj sa mi z nich dobre sije. A su straaaaaaasne prijemne na dotyk 🙂

olivova
10. júl 2011

takze baby, nakoniec som ich dosila, len mam malu skracovaciu pracku na ten popruh (rucku) kabelky, tak je to zatial len provizorne, ale to je detail....Mimochodom - ak sa vam bude zdat nieco krive, tak to sa vam nezda 😀 . Ale nahodou, moj prvy pokus o kabelocky nedopadol az tak zle...
Vo vnutri je normalne este jedno vrecko na zips...Su to detske malinke kabelocky....

luvie
10. júl 2011

@lusil2005
@k8y Holky, můžu se prosím zeptat, kde jste sehnaly střih na ty kloboučky? díky moc

bezaz
10. júl 2011

@olivova staniiiii, tie su uzasneeeee, aj ja chcem 😀 😀 😀

kackabrcka
10. júl 2011

@bezaz no ale mne sa tildicka paci, som vas piatok citala s vcera uz som skusala 😀 len ja mam problem saticky usit tak som to vyriesila ako som vedela no vybrala som si tu asi najlahsiu taku baculku ...

k8y
11. júl 2011

@olivova Su super! Aj latky su krasne 🙂 Musim uz aj ja nejaku usit. Mam ich v plane uz strasne dlho, a nie a nie sa k nim dostat.

@luvie ja to mam z Burdy pre deti z minuleho roku. Keby si potrebovala, tak ti to skopirujem a poslem. Keby to neslo scanom, tak kludne aj postou.

A keby ste boli zvedave na druhy balicek, co je na ceste, tak pozrite: http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/07/z-k...
Co hovorite? Snad som nevybrala uplne odveci 😕

vera21
11. júl 2011

Caute baby, ozyvam sa po prvej dovolenke - je tu akosi vela prispevkov 🙂 🙂
@kackabrcka Gratulujem k prvotine ! Je zlata 🙂 🙂 Tie tvoje husky su velmi pekne
@olivova Kabelky a deky su bohovske, deky - vobec nechapem, ako toto niekto moze dat dokopy za menej ako rok 😀 😀 a kabelocky su naozaj paradne, pekne latky !

troll
11. júl 2011

@olivova jej paradne kabelky,keby ze mam dievcata,len ja nemam komu 😀 suprove su 😉 😉 😉 😉
@kackabrcka je podarena ,aj husky 😵 😵 😵 😵

ankan
11. júl 2011

Baby natrafila som na super stránku: http://maceska-forum.sux.cz/ treba sa len registrovať a je tam strááááášne veľa časopisov na inšpiráciu aj z návodmi, ako aj takáto nádhera zo starého CD...

kackabrcka
11. júl 2011

@troll @vera21 dakujem kocky 🙂) uz mam dalsiu.. ze kazdy vecer 1 ks. ale nie tak 3-4hodky to zaberie zatial.. skusam len tu baculku na tie ine si zatial netrufam aj ked krasne su.. mam problem este vlasky, tvaricka aj rucick + hlavne saticky ..

bezaz
11. júl 2011

caveste babule
@kackabrcka vitam ta v klube nadsencov 😉
moja posledna tildusa, len fotena mobilom, kedze som nestihla nafotit a uz ju brali prec 😅

k8y
12. júl 2011

Ahojte baby, uz ste to urcite nasli aj bez mojej pomoci, ale keby nahodou.. dala som par postupov od PAT BRAVO na blog: http://modernpatchwork.blogspot.com/p/navody-po... Neskor mozno pridam aj nejake deky. Ozaj, ako sa vam podla tych postupov sije? Ja sa priznam, ze som zatial neskusala ☹

Este som pre Luviu scanovala ten klobucik z Burdy. Keby ste niekora chceli, tak vam to tiez poslem mailom 🙂

zuhur
12. júl 2011

Ahoj švadlenky, jdu si k vám pro radu. Občas tomu svému prckovi něco málo ušiju, ale teď tápu - netušíte co za materiál je použito na "šustivé" zvuky v látkových knížečkách, či jiných hračkách? Ač si hlavu lámu už delší dobu, nemůži na to přijít 😅

k8y
13. júl 2011

Ok, po tomto vam uz dam s latkami na chvilu pokoj: http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/07/do-...

Zase som trosku sila, tak najblizsie ukazem.

kackabrcka
14. júl 2011

@bezaz dakujem, no ja skusam tildu baculku 🙂)

olivova
15. júl 2011

@zuhur - neviem, ja osobne by som pouzila - su take vyslovene sustave sacky (nie desiatove, obcas mi pride v takych latocka, ked objednam z int. obchodu)....tak ja by som asi do latky obalila to....

bezaz
15. júl 2011

@olivova hojda stani, tak cakam 3!! baliky latok, jednu z hawthornetreads a 2 z fabric shack, neodolala som zlacnenym latkam, dokonca mali sa super cenu nejake sirsie 55palcove, tak som hned brala, straaasne som zvedava, kedy dorazia a ake budu, sak nafotim 😉

vera21
15. júl 2011

@zuhur mohol byt to byt "euroobal" - ale nie ten matny, ten nesusti, ale ten hladky, priesvitny, je trvdsi ako ten matny....ja som sila ten vlacik - par stran dozadu som sem hodila foto a pouzila som tam ten euroobal - sustal teda dost 🙂
@kackabrcka aka pekna ! sa rozbiehas riadne...len tak dalej !
@bezaz no, a ze nemas cas 😀 😀 paraaaaaaaadicka Tilduska ! krasna, naozaj...
@k8y a ty uz neprovokuj, latky paradne, uz nejake zaves aj na predaj, ja si urcite kupim od teba !