Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

lusil2005
autor
20. mar 2011

jej baby tu su zase nove krasy!!!!!! 😀 😀 😀 paraaada!

a co je to za zmazany prispevok? co to bolo? neviete niekto? 😕

troll
20. mar 2011

@lusil2005 ahoj,neviem co to bolo aj mna by to zaujimalo 😢

vera21
20. mar 2011

Denisocka pisala, ze ma na predaj 2m nejakej latky na baby satku 🙂 Teda aspon takto si to pamatam - ma to aj v bazare, tak si ju vyhladajte, ak mate zaujem...

lusil2005
autor
21. mar 2011

@vera21 jaaaaj oki. dakujem 😅

bezaz
23. mar 2011

ahojte maminky, neviem, ci ste si niekto kupil jarne cislo Dekoru, ale je tam pekna macicka a zajacik, ak by mal niekto zaujem, nascanujem 😉

sammy19
23. mar 2011

Ahojte, tak po dlhociznom case sa zasa ohlasujem. Mala som pokazeny pc a fungovala som na takom strasne spomalenom, tak som sem ani nechodila. Este k tomu sme boli chori (a ja sa uz asi dobrych 10 dni neviem zbavit hnusnej nadchy).

@bezaz - oneskorene gratulujem k malickemu!!! 😵 Nech vam robi len radost a nech mas pri nom dost casu na sitie🙂
Ja som toho celkom dost posila, ale ponahadzujem postupne neskor.

Vytvory tu zas perfektne pribudli, si oci pasiem🙂

velika1
23. mar 2011

@lusil2005 kraaasne pohladnice mas na blogu, ako ich prosim ta robis?

mimika4408
23. mar 2011

@lusil2005 tie babiky su naaadherne 🙂 , si sikovna!

lusil2005
autor
23. mar 2011

@velika1 ahoj! dakujem za pochvalu!!! 😀 asi myslis pergamano. Je to vlastne pevnejsi pauzovaci papier, ktory sa embossuje - "pretlaca". napriklad spendlik so sklenenou hlavickou zapichnes do ceruzky a tou hlavickou opatrne "kreslis" po tom pauzaku na makej podlozke (napriklad ta penova podlozka pod mys). ta linka sa z druhej strany "vyduje" a vytvori to plasticky vzor. zaroven ta "vyduta" cast zbelie. nieje to tazke, len je to trosku piplacka. pozri si videjka na to:

https://www.youtube.com/watch?v=BM9E7catPko
lusil2005
autor
23. mar 2011

@mimika4408 dakujeeeem!!!! teraz vobec nemam na sitie cas ☹ robim danove priznania. ale buduci tyzden uz hadam budem moct znovu sit naplno!

mimika4408
23. mar 2011

@lusil2005 nevadi , budes to mat ako rozptylenie 😉

snehovavlocka
23. mar 2011

@sammy19 ahoj....vitam ta spat 😀 😀 😀 som ti akurat chcela pisat,ze co je s tebou,ci mas tolko sitia,ze uz nemas cas pribehnut medzi nas; tak som rada,ze uz mas PC ok a drzim palce,nech sa z nadchy co najskor dostanes 😅 a tesime sa na foto 😝 😝 😝 😀

troll
24. mar 2011

moja dalsia tilda,taka romanticka

sammy19
24. mar 2011

@snehovavlocka - dakujem za privitanie🙂 moja nadcha zas prerastla do niecoho viac a vcera som poldna prelezala v horuckach v posteli☹ ja uz chcem byt fiiiiiiit!

@troll - tilduska je nadherna, fakt krasna!

troll
24. mar 2011

@sammy19 dik,skore uzdravenie,ja som bola tiez stale neaka chora 😵 😵 😵

lusil2005
autor
24. mar 2011

@troll paraaaadna krasavica!!!!! 😵

@sammy19 aj ja zelam skore uzdravenie 😉

troll
24. mar 2011

@lusil2005 dakujem 😵 😵 😵

papajka7
24. mar 2011

jej dalsie nove tilduse trol krasna je 😵

aj ja mam nieco,da sa to povazovat za hracku

papajka7
24. mar 2011

joj zase nepretocena fotka,prepacte ja sa uz polepsim 😀

olivova
24. mar 2011

@vera21 , @bezaz, @troll 😵 😵 😵 sikovnice.....uz hadam aj ja niecim prispejem do klubu 😅

@papajka7 - 😨 😨 😨 ten je kraaaasny....idem sa inspirovat...

takze po dlhom case nieco pridavam, nie je dokonala, ale v skutocnosti je prekraaaasna....idem usit este taku jednu dalsi mam rozrobeny (este popresivat a olemovat)

olivova
24. mar 2011

este napisem rozmer 🙂 130x208 a je to fotene telefonom, tak brat trosku s rezervou....Ale farby zodpovedaju...len ta biela s gulickami je trosicka vyraznejsia (tie gulicky), nie je taka fadna - belava 🙂

troll
24. mar 2011

@papajka7 pekneeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵

troll
24. mar 2011

@olivova no teda,na to by som si netrufla a tie latky,to su tie americke?pekna kombinacia super 😵 😵 😵 😵 😵 😵

olivova
24. mar 2011

@troll - 🙂 hej, to su tie....bola to fuska, ale skutocne stala za to 😀 druha ide omnoho lahsie...

este pridam jedno foto - vidno tu velmi pekne tu paskavu latku - taka bledulinkomodra s oranzovym...

lusil2005
autor
25. mar 2011

@olivova no zena, dalsia patchworkarska dusa!!!! krasna decka 😀

vera21
26. mar 2011

@olivova No nadhera ! Nadhera !!! Nemam slov....

vera21
26. mar 2011

@troll Ta je chutna 🙂 Este nejakeho chlapa by to chcelo k nej, vyzera dost smutne 🙂))))

vera21
26. mar 2011

Tak konecne moj dalsi - podobny tomu prvemu, ale na tomto citim, ze sa zdokonalujem 😀

juliankaaa
27. mar 2011

vy ste take sikovneee, aj ja chcem byt ☹ ....prosim vas existuje na nete nejaky navod ako usit tie tilduse, pretoze su uzasne a chcela by som to vyskusat 🙂

troll
27. mar 2011

@vera21 je super,paci sa mi aj kombinacia latok 😵 😵 😵 😵