Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

troll
10. nov 2011

@vera21 drzim palce 🙂 🙂 🙂

k8y
10. nov 2011

@vera21 wow, to znie vyborne! zavisi to sice od mnohych veci, ale keby sa dalo, urcite by som rada prisla! aj na kurz, bol by to moj prvy kurz v zivote 🙂

seminkads
11. nov 2011

@vera21 foto bude urcite,ale teraz to trochu stagnuje,pretoze sme obe chore, a navyse nase priestory su 5x5 m2 🙂mame jednu izbu u svokrovcov-tam si nazivame a tam aj tvorim-so sijacim strojom na podlahe 🙂 ale coskoro ich hadam dokoncim...

snehovavlocka
11. nov 2011

ahojte.nestiham moc prispievat,ale snazim sa aspon kochat sa vo vasich vytvoroch. mne sa konecne podarilo dokoncit svetrik pre babatko,tak ak nevadi,ze je to opat stipku "mimo temy", rada by som sem hodila foto 😅 . a snad uz coskoro dosijem nejake veci,tak uz pridam aj site potom 😀

troll
11. nov 2011

@snehovavlocka velmi peknucke 🙂 🙂 🙂

lussy23
11. nov 2011

@snehovavlocka krásne

seminkads
11. nov 2011

takze moje prvotiny- babika s ruzovym telickom 🙂 a body zo stareho pyzama

k8y
11. nov 2011

Dievcata, ak prave hladate inspiraciu na adventny kalendar, stravila som za vas par hodin pri internete 😉
http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/11/adv...

lusil2005
autor
12. nov 2011

@vera21 jeeej vy ste mali zas ministretko? 😠 😀 ja sa tam k vam hore asi nikdy nedostanem ☹

zhrkz
12. nov 2011

Pripajam sa k "inemu" tvoreniu - dnes som nesila, ale "varila" plastelinu 🙂 Zajtra s krpcom vyskusame 🙂)

annaola
13. nov 2011

Ahojte, ake krasne vecicky tu pribudli,dievcata ste strasne sikovne! Ja mam tiez jednu malu novinku - sety pre novorodeniatka ( ten vtacik je hrkalka)

lussy23
13. nov 2011

@seminkads že prvotiny. úplne nádherné
@annaola - krásne

zuzule
14. nov 2011

@lusil2005 - jedním slovem nádhera! Ty stránky s návody super, akorát azbuka mi nic neříká, nevíš o nějakých v češtině, případně slovenštině? Moc děkuji!

seminkads
14. nov 2011

@lussy23 dakujem 🙂

k8y
14. nov 2011

Musim vas trochu provokovat: dnes dorazili!!! 😀 😀 😀

k8y
14. nov 2011

..a aby ste nepovedali, tak aj nieco, co som sila. Vcera som sa potrebovala odreagovat, tak som spichla malemu masazne vrecusko naplnene ceresnovymi kostkami 😵

neviem, ci to na tej prvej fotke vidno, ale mali sme dalsi uraz.. maly je zly kaskader a hadze sa zo sedacky 😒

k8y
15. nov 2011

Dievcata, neprehliadnite pozvanku na Vianocny bazar! Bude sa konat uz tuto nedelu v Starej trznici v Bratislave a bude tam vydrazeny nas spolocny quilt!

http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/11/via...

papajka7
15. nov 2011

@vera21 supeeer tie kurzy nebudu nahodou v MC levik?bola som tam 2x na montessory 😉 ,uz sa tesiiim a drzim palce aby to vyslo 😵

vera21
16. nov 2011

Cafte zienky - ach jo ☹(((( Grant nam nevysiel ☹((( ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

@papajka7 ano - v Levikovi - dufam, ze prides aj treti krat ? aj ja idem ! Teraz je znova jednotka v decembri 🙂 Normalne pozeram teraz, ze by sa mohol zozbierat aj nejaky slusny pocet na ten kurz sitia, vsak ???? Lenze bez grantu to bude tazkeeeeeeeeeeee ☹ ☹

vera21
16. nov 2011

@k8y Krasa, krasa !!! uplne nadherne farby 🙂 aj vankusik je suprovy ! ja som to malej kupila, ked bola babo a bolievalo ju brusko...mam to doteraz...

vera21
16. nov 2011

@annaola velmi pekne vytvory, naozaj sa mi to paci 🙂

vera21
16. nov 2011

@seminkads super !obdivujem, ze v takych podmienkach vies nieco take pekne vykuzlit...

k8y
16. nov 2011

@vera21 tak to je skoda 😒 Znelo to velmi dobre

k8y
16. nov 2011

@vera21 a ten vankusik si aj nahrievala? viem, ze sa to ma asi minutu v mikrovlnke, ale tento sa tam bojim dat, lebo ta fialova latka nie je 100% bavlna, tak neviem, co by to urobilo

annaola
16. nov 2011

@vera21 Dakujem. Tieto detske sady robim uz aj na objednavku ;)
Nasla som super stranku na free download strihy na medvedikov , keby ste niekto chceli : http://teddiesbylauralynn.com/free-patterns/pat... .
A doporucujem tiez tuto stranku na rozne projekty - ci uz site alebo ine techniky http://www.instructables.com/

vera21
16. nov 2011

@k8y ano, nahrievala som ho - bol tam k tomu aj popis, ale myslim, ze dlhsie ako minutu - ale zalezi asi aj od vykonu....ja by som to skusila na tvojom mieste.... 🙂 ved usijes novy, no nie ? 😝

vera21
16. nov 2011

@lusil2005 ano, parada stretko - konecne som videla nazivo tvoju babiku 🙂 som odpadla 😝

vera21
16. nov 2011

@k8y Kati, a to kedy tu budu fotecky toho hotoveho megadiela ? uz sa neviem dockat 🙂

k8y
16. nov 2011

@vera21 😉 coskoro! Uz schovavam posledne nitky a fotim! Dnes sme dokoncili obrubu. Este par hodin a bude hotove. V piatok odovzdavam a v nedelu drazime 🙂

vera21
16. nov 2011

To je super, sa som sice neprispela, lebo take ja vobec neviem, ale tesim sa na ten vytvor - naozaj 🙂 aj som zvedava, ako sa vydrazi ...budem drzat palce !