Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

sonulah
29. mar 2009

lusil, ty tvý výtvory jsou fakt parádní!!! 😵 😵

ka4
29. mar 2009

áno,to čo máš ako ozdoby na pletených košíkoch

lusil2005
autor
29. mar 2009

ka4 to je taky papierovy motuz, a on sa da rozbalit. tuto to mam odfotene http://picasaweb.google.sk/lucia.mizerakova/Des...

a z toho robim tie kvetinky.
ale da sa pouzit aj twistartovy motuz. maju ho v hobby obchodoch, ale je dost drahy.

papajka7
29. mar 2009

baby ja sa musim pochvalit konecne som sa dokopala ku stroju a ten sedaci vak som usila:TUCNIACIKA 😵

papajka7
29. mar 2009

bzucinka prisli ti tie strihy?

ka4
29. mar 2009

áno to som myslela.Je na také motúze aj nejaký internetový obchod?tu u nás nič také sa nedá kúpiť.všetko si musím objednať vez internet.ak áno dajte link.Dík!

lusil2005
autor
29. mar 2009

ka fuuuha, ja som ten motuz kupila v tescu v nejakom darcekovom baleni. ono to nieje nejaky speci motuz. ale tie twistarty sa daju kupit cez net. napr tu http://www.repromakreativ.sk/obchod/twistart-ca... ale ked das do googlu twistart urcite ti najde viac obchodov

lusil2005
autor
29. mar 2009

papajka daaaaaaaaaaj fotku!!!!

aniel
30. mar 2009

lusil ja už asi od februára čítam túto stránku .Strašne veľa talentu a kreativity.Je to úžasné.Strašne by ma zaujímalo ako robíš tie prekrásne oči bábikam.A podľa toho ruského návodu by som to asi nezvládla ušiť aj keď som sa niekedy učila po rusky,ale už toho moc neviem 😉

lusil2005
autor
30. mar 2009

aniel ktory rusky navod myslis? ja vobec neviem po rusky 😕 niesu v nom obrazky? neviem teraz ktory presne myslis. tie okale malujem textilnymi farbami. 😉 dakujem za pochvalu!!! ale este stale sa ucim... 😅

slunicko552
30. mar 2009

papajka je nádherný 😵 😵 😵 Tak to asi nezvládnu ☹

fibi
30. mar 2009

lusil, prosím ťa, akú látku používaš na tie bábiky ako pokožku? Mňa strašne láka nejakú bábiku urobiť a tie tvoje sú prekrásne 😵

erka12
30. mar 2009

papajka krasny 😀 si sikulka 😀

alami
30. mar 2009

papajka - krásne si ho urobila, pošleš aj mne strih? pošlem ti mail na mňa IPčkou, ďakujem a chcem sa ešte opýtať - čo ťa stál materiál - orientačne. Hlavne tá výplň, lebo viem že látku - akú si vyberiem, ale tá výplň na to asi koľko výjde, ďakujem.

Skúsila som tie mramorovacie farby - super 😵 zatiaľ som len jedno vajíčko, lebo biele som u nás nezohnala - tak som chcela vidieť, aké to bude, ale je to v pohode aj na hnedé. A zo slaného cesta som si urobila také podstavčeky pod vajíčka a aj tie som namočila do mramorovacích - a vyzerá to dobre. No a ostatné ozdoby zo slaného cesta som maľovala temperkami, sa mi to nepáčilo na bielo, ešte musím zalakovať a potom sa vám pochválim nejakými fotkami, ale som celkom spokojná.

angelik
30. mar 2009

konecne som presla celu temu

teda riadne ma to nakoplo 😀

urcite skusim pletenie z papiera, myslim, ze aj deti sa mi podari do toho zapojit, a konecne najdu stare noviny nejake zmysluplne vyuzitie 😀

a urcite ponozkoveho psa

a tie babiky su nadherne 😵

len musim zohnat napln do hraciek (tu ikea nie je, ale snad to budu mat aj inde)

papajka7
30. mar 2009

alami tak strih by si uz mala mat,a cenu neviem ani orientacne 😒 lebo ja som nabalachala manzela aby mi kupil tie gulicky priamo od vyrobcu oni to mali ako polotovar s nich vyrabaju polystyren asik a nechceli to predat iba ak si zobral cele balenie 1000l 😅 je to take velkanske vreco a ked som vak naplnila tak ani to na nom nebolo vidno ze odbudlo 😕 tak neviem asik to idem tie vaky predavat aby so sa toho zbavila 😀

papajka7
30. mar 2009

a diki lusil za temu,aspon som sa troska nakopla ,ked som videla vase vytvori tak mi padala sanka 😅 vravim si ze skusim aj ja ked to druhy dokazu ved sitie ovadam,kedysi som toho celkom hodne posila 🙂 a teraz som sa akosik zlumparcila 😠 😀

lusil2005
autor
30. mar 2009

fibi na tvaricku pouzivam bavlneny uplet, a na telo bavlnene platno. papajka vak je uuuuuuuuuuuuuuuuuuzasnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!! fakt perfis!

papajka7
30. mar 2009

dakujem pochvala potesi az rozmyslam ze zasa sadnem za stroj a idem sit aby som sa mala s cim pochvalit 😀 ,ale lusil na tie tvoje babiky sa ten vak nechyta 😉

lusil2005
autor
30. mar 2009

papajka aaaale! jasne ze chyta!!! spytaj sa tvojho maleho ci by chcel radsej babiku alebo takyto supervak! 😀 😀 😀

fibi
30. mar 2009

vďaka, lusil obyč. z metráže? Musím pozrieť nejakú metráž v meste 🙂

aniel
31. mar 2009

tak ja som si napísala,či tie EPS guličky posielajú aj na slovensko a tu je odpoveď

Dobry den, EPS gulicky zasielame aj na dobierku. Je mozne si vybrat z
tychto baleni:
18 l - 5,30 Eur
10 l - 3 Eur.
Pokial si objednate len gulicky, ratajte s postovnym 2,30 Eur.
Gulicky je mozne objednat aj cez e-shop, su umiestnene medzi dezenmi
vankusov, len nemaju ikonku, tak sa to lahko prehliadne.
===========================
Lubomir Dankovic
+421 907 988 135
obchod@noseniedeti.sk
http://www.noseniedeti.sk
===========================

aniel
31. mar 2009

papajka-prekrásne

lusil-čo si dala ten link ako sa šijúä tam bol návod po rusky 😉

aniel
31. mar 2009

baby ste šikulky

papajka-a kde sídli výrobca a koľko stojí taký mech,to môžeš použiť aj ako výplň do podušiek 😉

fibi
31. mar 2009

viem, že aj originál sedacie vaky tuli a fatboy predávajú náhradné guličky - tie sú väčšie a vraj aj odolnejšie na sedenie... Ale cenu neviem

lusil2005
autor
31. mar 2009
lusil2005
autor
31. mar 2009

jednej kamaratke som robila na objednavku vesmirnu krajinku... malo to byt cele do modra... je to zatial moj najvacsi obraz 😅 ma 64*43 cm... bola to fuska 😀 http://picasaweb.google.sk/lucia.mizerakova/Enc...

aniel
31. mar 2009

nie na stráku čo bola na predchádzajúcej strane,čo si dala ty

aniel
31. mar 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš http://www.noseniedeti.sk/obchod/vankuse

lusil2005
autor
31. mar 2009

jaaaaj 🙂 lebo tuto predavaju lacnejsie, len tiez su to cesi. 50 litrov za 175 ceskych korun.