Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

alami
31. mar 2009

papajka - díky, prišlo...a dík za info a Lusil - nádhera...ako všetko 😉

aniel
31. mar 2009

lusil napísala som tam,keď odpovedia dám vedieť,či posielajú aj na slovensko 😉

nostek
31. mar 2009

Ahojte kocky... rada, by som sa k Vam pridala. Ja sa venujem modelovaniu z polymerovej hmoty, malovaniu obrazov, decoupage a pod. Po case som zas dostala tvorivu naladu, tak sa tomu vo volnom case venujem.

A dakujem za super linky s navodmi a inspiraciami. 😉

nevesta
31. mar 2009

Nostek, ahoj, pamatas si ma este? 😵 😵 😵

nostek
31. mar 2009

Ahojky... samoska... ako sa mate?

aniel
1. apr 2009

lusil-tie guličky dodávajú,ale poštovné na slovensko je 250sk a to je viac ako guličky a to som písala ešte do dvoch internet.obchodov a všade také drahé poštovné,ale že určite nájdem aj na slovensku-napísali 😉

sonulah
1. apr 2009

holky, nešila jste některá spací pytel na mimíše? a nemáte střih nebo nápad na střih? 😉

papajka7
1. apr 2009

aniel pozeram,ze si z okresu trnava tak tie gulicky manzel kupil v nitre.a su take vetsie lebo som ich doplnala do kupeneho vankusa na kojenie a tam boli mensie.tak by mali byt lepsie 😉 da sa kupit aj v stavebnictve ako izolacny material do omietok,ale u nas mali len ekostylen to je uz iba spracovany odpad.ja som najskor tiez skusala najskor cez internet ale to postovne ma odradilo.

papajka7
1. apr 2009

ozi aj ze v baumaxe sa daju zohnat,predavaju to ako izolacny material do omietok,ale ze vraj smrdia nekto pisal 😕

eriqe
1. apr 2009

Sonul sila som, ale strih som si spravila podla toho, ktory uz bol Ruty maly. Ale mam aj stranku so strihom 😉
http://www.craftster.org/forum/index.php?topic=...
http://gallery.eriqe.sk/eriqe/hande-made/vak.jp... tu je ten nas

eriqe
1. apr 2009

Papajka tak ten vak tucniak je skvely aj ja chcem 🙂

sonulah
1. apr 2009

eriqe, děkuju!! 🙂

papajka7
1. apr 2009

eriqe posli mi ip s mailovov adresou a poslem ti strihy mam aj na mroza.inac u nas ten tucniak boduje 😉

eriqe
1. apr 2009

jeeej dakujem

aniel
1. apr 2009

papajka7-skúsim pozrieť a v Nitre kde?

papajka7
1. apr 2009

no to neviem presne ale zajtra ti to zistim 😉

aniel
1. apr 2009

OK-dík,ale to len keby mal niekto cestu,tak dám kúpiť,inak asi skúsim ten baumax 🙂

papajka7
1. apr 2009

aniel ale ak by mal niekto cestu na pikape alebo na neakom velkom aute,lebo to vreco je fakt velke 😉

aniel
1. apr 2009

asi ako velké,ako( 😨 fit lopta )alebo väčšie 😕

papajka7
2. apr 2009

no asi ako 2velke fitlopty

papajka7
2. apr 2009

a ked sa teraz pozeram na tu filtoptu tak ako 2,5 fitlopty 😅 .no proste do normalneho auta to nevojde.manzel to zobral na pikape tam to voslo 😉 bolo toho az1000litrov

papajka7
2. apr 2009

ale ja som rozmyslala vcera,ze ak niekto bude chciet tak ja mu mozem poslat na ten vak 😉 mam este veeeeeeeela 😅

aniel
2. apr 2009

tak ja bz som chcela a môžeme dohodnúť cey IP

papajka7
2. apr 2009

ok vdacne

papajka7
2. apr 2009

akde je lusil 😕 ona urcite teraz nieco tvori a my budeme len cumiet 😀

lusil2005
autor
2. apr 2009

aaaale kde! ja vas pilne citam! ale posledne dva dni som do nicoho nepichla! 😀 nemam vobec cas. vela roboty v praci, po robote behanie, vybavovacky, vecer nieco porobim malej a padnem mrtva do postele 😖 ale uz sa musim zas rozhybat, uz mi to chyba 😅

aniel
3. apr 2009

papajka,tak napíšdo ip

babi30
3. apr 2009

ahojte, dnes som farbila vajíčka roztopenými voskovkami (teda dymu aj smradu bolo z toho vosku veeeľmi veľa 😝 , kým som prišla na to ako sa to robí) tak dúfam že výsledok stojí za to: http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImag...

lusil2005
autor
3. apr 2009

babi parada! nadherne 😀

kili
3. apr 2009

babi, a na čo si teda prišla? aký je postup, nech sa vyvarujem chýb, by som to tiež skúsila, nejaké voskovky mám.