Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

snehovavlocka
27. dec 2010

@bezaz krasni macovia,len ten fialovy ma smutne usta...ale su zlati 😉

bezaz
27. dec 2010

@snehovavlocka dik, tak to bolo na strihu, uz som nestihala vymysliet iny 😀

snehovavlocka
27. dec 2010

@bezaz 😀 😀 😀 ved to je jedno.......ozaj, a tie kosiky si uz skusala? ja som este robila 2(tentoraz na stroji),ale nestihla som ich odfotit (davala som ich ako darcek). naozaj su trochu pevnejsie,ked sa poriadne vyzehlia.

bezaz
27. dec 2010

@snehovavlocka aaale kdeze, nemala som "gule" na to 😅 mam to ako vyzvu do noveho roka 😀

sammy19
28. dec 2010

@snehovavlocka - jej, ako sa tesiiiim🙂 dufam, ze mimi bude sluzit co najlepsie a co najdlhsie 😀

@bezaz - mackovia su krasni 😵

ja mam teraz stroj schovany, aj so vsetkymi sijacimi pomockami, lebo cez sviatky nemozem mat zapratanu kuchynu sitim. ale sa uz tesim, kedy to vsetko opät vytiahnem 😀

akika722
28. dec 2010

ahojte.prepačte že vam sem vleziem,našla som tuto temu,ja len či by niekto nedokazal ušiť nejaku jednoduchu detsku zastenu za velku postel 😅
už mi jednu šila jedna baba bola odtia z MK neviem sa k nej dopracovať 😒
dik 😉 ak niečo tak IP 😉

snehovavlocka
31. dec 2010

baby....tak tu je moja prva babika 😀 😀 😀

troll
31. dec 2010

jej krasna,pekne sa usmieva potesenie do noveho roka,krasneho silvestra,vela kreativnych napadov v novom roku

sammy19
2. jan 2011

@snehovavlocka - ta je perfektna! aj ta je sita rucne??? lebo to uz si fakt neviem predstavit 🙂 a ako si robila vlasky? tie vyzeraju dost profesionalne 😎 aj saty si sila sama?
fakt sa Ti podarila!

a ozaj, vsetko naj v novom roku vsetkym!!! 😉

snehovavlocka
2. jan 2011

@sammy19 rucne do posledneho stehu 😅 .....vlasy som robila trosku svojsky,ale inspirovala som sa waldorfskou babikou a saty som tiez robila sama 😀

pristela
2. jan 2011

Ahojte 😉 Tak konecne som sa k vam sikulkam dostala 😉 Asi by som sa vam mala trolinku predstavit: volam sa Zanet,mam 30 rokov , dvoch chalanov-Jakubko bude mat tuto stredu 5rokov a Erik bude mat v marci 12rokov-len neviem kde ich nabral 😨 , milujem šité hracky pre deturence, takže sem tam to nevydržim a aj nejaku ušijem.
Pozerala som vas trosku spätne, ste tu vsetky faakt sikovne, krasne vecicky 😉

troll
2. jan 2011

@pristela ahoj,chcem sa ta opytat,si ta pristela co sije tiez babiky?take nadherne?

snehovavlocka
2. jan 2011

@troll dnes som pri snoreni v navodoch nasla aj tento kosik,ktory je spevneny: http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=2505

troll
2. jan 2011

@snehovavlocka no tak ten je uplne super,urcite to vyskusam,teraz mam rozrobenu kocku pre pre mojho krpca.uz sa nato tesim

pristela
2. jan 2011

@troll 🙂 som tá pristela, ktorá sem tam ušije nejakú tu babuľku 😉

sammy19
3. jan 2011

@pristela - jeej, ahoj pristelka! 🙂

pristela
3. jan 2011

@sammy19 😉 ahooooj, skoro samé známe tváre 😉

pristela
3. jan 2011

@sammy19 😉 ahooooj, skoro samé známe tváre 😉

lusil2005
autor
3. jan 2011

@pristela jej teta uz si aj tu? 😀 tak vitaj! ty tridsatrocna Zanet 😀

lusil2005
autor
3. jan 2011

@snehovavlocka babulka je kraaaasna!!!!! 😵

pristela
3. jan 2011

@lusil2005 - cha ja som na koniku volakedy bola, ale už nepamatám v tomto mojom starom veku aky nick som tu mala 😀 Ma tak napada či predsa len nemam precitat diskusiu dozadu ako si ma tu ohovorila ☹ ja nešťastný zemepán 😀 😀

olivova
3. jan 2011

@pristela - ze vitaj medzi nami 🙂 Ja som ta, co ma 2 babiky od lusil a 2 od teba a stale skusa, ako ich robite 😀
Ale moj najnovsi pokus:

olivova
3. jan 2011

este doladit krk naucit sa na kurze sit nohy - esteze ma saticky (ocicka su omnoho krajsie ako prve 😅 ) , a idem na deky 😀 😀 😀
Najviac ma tesi, ako sa z nej vytesuje moja mala a vsade ju zo sebou vlaci - to mi robila maminka 🙂

olivova
3. jan 2011

@snehovavlocka - pripajam k dievcatam - babika kraaasna, a tie saty - uuuuuzas...

olivova
3. jan 2011

@bezaz - kraaaasny mackovia, nohy, ruky a nufak si sila, ci kreslila?

troll
3. jan 2011

@olivova no ta babika je super,ja to len skumam.aky material si pouzila?tam sa daa neaky uplet,ale kde ho zohnat?len tak dalej

troll
3. jan 2011

@lusil2005 chcem sa ta opytat,bude ten kurz?

olivova
3. jan 2011

@troll dolu bavlna, hlava bavlneny uplet - kupeny v metrazi a nadabila som nan len akoze - nikdy nemali nic ruzove a zrazu mali, ale nemozem zohnat taky bledy ako ma lusil - ani na telicko, ani na hlavu, tak som to vyriesila takouto ruzovou....skusila som aj taku bleduckohnedu, ale ta baba nebola pekna - teraz rozmyslam, ci preto, lebo som ju zle urobila, alebo to urobila ta farba (kazdopadne som to vyriesila potom radsej ruzovou, tie sa mi viac pacia)
Aha - este sa da pouzit napinacia bavlnena plachta 😉

olivova
3. jan 2011

@troll - ja tu pisem o ruzovej a na foto asi nie je ten pravy odtien 😀 😀 😀 Je naozaj vyslovene ruzova, len svietilo slniecko pri foteni...

pristela
3. jan 2011

Holky urcite vam tu Lusil spominala, na telicka platno-trebars aj plachty na postel platnove a na hlavicku sa tiez daju pouzit plachty ale tie napinacie, len treba hladat a hladat po obchodoch 😉 Ja zial na SK asi uz ziadnu latku ani nekupujem, je tu slaby vyber a ked aj je je desne drahy, ovela viac nez v zahranici 😝
Ale niektore holky platna aj farbili doma,ja som to robila len raz na malu cernosku 😖 ktora bola nakoniec taka bleda cernoska 😀
tu je vidiet ta farba nafarbeneho platna-teda ak sa mi podari vlozit sem foto 😕

pristela
3. jan 2011

@olivova babulka je kraaasna aj malovanie vypada super 😉
@bezaz tí macíkovia su suproví- to su tilďoši, že jo? su fantastikus aj pre babatinka 😉