Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

bezaz
13. máj 2013

@mates22 nie, nemusis, len je to rychlejsie registrovat sa tam napr. cez FB 😉

bezaz
13. máj 2013

aby ste nepovedali, ze len tliacham, kabelocky poslednych tyzdnov 😀 hneda - navod z pinterestu, sovickova latka od @dudri 😉 sovickove - strihy z diana patchwork

fatima30
14. máj 2013

@bezaz

s tou sovickovou kabelkou si ma predbehla🙂ja uz cakam kedy si mamka na mna najde cas 😀 😀 😀 a dosijeme ju

miska22200
14. máj 2013

@bezaz je to super stranka občas tam nakuknem,len mi vadi že je to v inych jazykoch ☹ ☹ ☹

regresa
14. máj 2013

@bezaz první sovičková je naprostá liga a hlavně teda ta látka! kouzelná

bezaz
14. máj 2013

@regresa a to si ze je z jysk-u 😀 ale dakujem moc

regresa
14. máj 2013

@bezaz z jysku? tam mají taky látky?? vážně? musím jí mít!

bezaz
14. máj 2013

@regresa tiez som to nevedela, do jysku vobec nechodim, inak tuto sovickovu uz asi nezozenies, mali ju uz davnejsie, niekedy cez minule leto, alebo ma baby opravte

abriela
14. máj 2013

@regresa pred 2-3 mesiacmi ju mali v akcii stala - 5m za 10€. Bola to asi 50% zlava. Teraz som ju vsak uz nevidela.

siouxsie
19. máj 2013

Mini, sexi prívesok na kľúče pre pánov 🙂 Filc, duté vlákno, vyšívacia priadza.

beruskaveruska
19. máj 2013

@mates22 soví polštář je nádherný - poradí se střihem ? díky

mates22
19. máj 2013

@beruskaveruska jé, děkuju moc, dneska byl předán a udělal radost 🙂, ale se střihem zklamu, já to střílím od ruky, vlastně i oblečení šiju většinou bez střihu...takže sem si to jen nakreslila křídou rovnou na látku, ale nakreslím ty díly na papír a naskenuju..... jen teď musím dát spát děti, takže až výhledově 😉

beruskaveruska
19. máj 2013

@mates22 nehoří mě stačí jen náčrtek děkuji moc 🙂

mates22
20. máj 2013

@beruskaveruska tak náčrtek 🙂 ....pokud se zobák našije, stačí jednou, já ho vycpala a přišila jen nahoře, aby trochu odstával pak se musí střihnout dvakrát. Je to napočítaný na jednostrannou sovičku. Oči sem dávala prefabrikát, ale dalo by se našít ještě malé černé kolečko. Taky by do uší měly být štětinky třeba z bavlnky, na ty sem při šití zapomněla ☹ a ještě sem měla připravený nohy, ale pak se mi tam nelíbily 🙂

beruskaveruska
20. máj 2013

@mates22 děkuji moc 🙂

bezaz
20. máj 2013

jedna mys, podla casopisu marina, bola to makacka

snehovavlocka
21. máj 2013

@bezaz paradna mysicka 🙂

ingmiriama
22. máj 2013

mamičky potrebujem pomoc chcela by som poradiť ohľadom pletenia z papieru ....chcem farbiť ruličky moridlom ešte pred upletením a nejak sa mi nedaria mám ich fľakaté ....čo robím zle ?

siouxsie
23. máj 2013

@bezaz krásna je 🙂

siouxsie
23. máj 2013

"Farebné harašenie" - textilný (fleece) obal na knihu, s háčkovanými a šitými aplikáciami.

hadruska
24. máj 2013

Dobry vecer, rada bych zkusila usit Mei tai nositko, ale nejsem si jista materialem. Muzu poprosit o radu? Diky

jagado
26. máj 2013

@hadruska ahojky,tady je návod,ale nešila jsem,tak nevím🙂jinak hodně zdaru🙂
http://www.nosenideti.cz/clanek.php?clanek_id=49

hadruska
26. máj 2013

@jagado Dekuji, navodu jsem prave nasla nekolik na ruzna druhy. Tak uvidime, maximalne v tom casem mala bude nosit panenky 🙂

babatenko
27. máj 2013

dievčatá, prosím vás, môžete mi poradiť? Som v šití začiatočník a chcem sa opýtať, akým spôsobom všiť do nohavíc prádlovú gumu tak, že ju všijem vlastne iba na zadnú stranu tak, aby sa nohavice vedeli pekne natiahnúť... snáď som to zrozumiteľne napísala 🙂 stačí mi poslať aj link napr. v AJ.

mates22
27. máj 2013

@babatenko no nevím, co na tom scanu bude vidět, taky je tam guma v bokách, ale princip bude stejný...případně to nějak večer přepíšu 😀

babatenko
27. máj 2013

@mates22 ďakujem moc pekne, ale asi bude lepšie mi to rozpísať 😵

fatima30
28. máj 2013

moj ihelnicek

fatima30
28. máj 2013

tricko pre krpca len je strasne olemovane stehom tak pardonnnnnnnnnn 😠 😖 zaciatocnik ucim sa

snehovavlocka
29. máj 2013

@fatima30 naaahodou..... podla mna je dobre 😉 este zopar takych a budes profik 😝 to chce len cvik

fatima30
29. máj 2013

@snehovavlocka dakujem 😉