Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

snehovavlocka
20. aug 2012

s kamoskou sme znovu mali sukromny swap 😉 poslala som jej macika a kosik

lussy23
20. aug 2012

@snehovavlocka e krásne

lusil2005
autor
22. aug 2012

Ja som znovu co - to posila, pomedzi to co - to popiekla, no a dnes ficim zas na siti 😀 😀 😀

lussy23
22. aug 2012

@lusil2005 nádhera

sammmy19
23. aug 2012

Ahojte, aj ja som zasa čosi pošila🙂 tak pridávam fotos - nejaké hračky, jedny šatôčky pre dcérku a takú "ožužlávaciu" hračku tiež pre našu najmenšiu🙂

bezaz
23. aug 2012

@lusil2005 vidim, ze vysivak fici jedna radost 😀 😀
@sammmy19 pocuj, ty to akoze kedy stihas??? 😲 no nadhera 😉

lussy23
23. aug 2012

@sammmy19 krásne

lusil2005
autor
23. aug 2012

@sammmy19 nadherne hracicky, krasne latky!!! kde kupujes frote? ta zuzlacka je bozia 😀

siouxsie
23. aug 2012

nová bábika Filoménka - strážkyňa kukátka vchodových dverí

lussy23
23. aug 2012

@siouxsie jej zlatá

sammmy19
24. aug 2012

@bezaz
@lussy23
@lusil2005 - dakujem baby🙂 stiham ako tak. Niekedy, ked muz zoberie deti a prave nemusim nic ine, tak sadnem k stroju a relaxujem 😀

To bambusove frote mam z detivbavlnke.sk. Najväcsia sranda, ze povodne som ho kupovala na sitie plienok, no nejako som sa do neho zamilovala a vznikaju z neho veruze ine veci, nez pleny 😀

snehovavlocka
24. aug 2012

@lusil2005 nadherne vecicky 😝

@sammmy19 ja ked mam obcas cez den 5-10minut "volnych", odbehnem si strihat latku, inokedy potom pridem spendlikovat a niekedy po dvoch tyzdnoch mam hotovo 😀 😀 😀 ale obcas sa stane,ze mam aj hodku vkuse a to je potom uuuuplna parada 😀 a aby som nezabudla,krasne si usila 😉

@siouxsie zaujimava 🙂

ludik3
24. aug 2012

všetky šikovnice chvááálim, krása 🙂

lusil2005
autor
25. aug 2012

juj taka som na seba nastvana!!! spravila som si krasnu vysivku tilda ruzicky na latocke s jemnymi ruzovymi pasikmi. tak som sa z nej vytesovala, isla som z toho usit tasticku, chcela som zospodu nazehlit sakon na spevnenie, a nazehlila som ho z licu na tu vysivku 🙄 no vyfackat ma je malo. tak som aspon zbuchala dalsi obal na knizku... 🤐

lusil2005
autor
25. aug 2012

a este jedno dnesne tvorenicko... konecne som si potykala s upletom aj bez overlocku 😀 cuduj sa svete - celkom posluchal!

lussy23
25. aug 2012

@lusil2005 krásne

lusil2005
autor
26. aug 2012

lussy dakujem! velmi sa z nich vytesujem. su uplne obyc, ale su moje prve! fakt som sa toho upletu bala.
no ale - vecer ma napadlo ze malemu som usila kratasky, a malej nic!!! tak som to rychlo napravila 😅

snehovavlocka
26. aug 2012

@lusil2005 ty si neskutocne rychla....nadherne veci 🙂

lusil2005
autor
26. aug 2012

@snehovavlocka dakujem za pochvalu! 😅 aj tak by som potrebovala aspon dvojnasobok casu aby som stihala realizovat vsetko co by som chcela 😔

ludik3
26. aug 2012

@lusil2005 ja nechápem, ty nespíš? veď to sa nedá takúto nádheru stíhať 😅 super, šijací stroj si si super vybrala 😉

vianne
26. aug 2012

@lusil2005 to si sila na obycajnom stroji? a akym stehom ak sa mozem opytat, ked ti to tak pekne drzi a nenatahuje sa..? dik

lusil2005
autor
26. aug 2012

@ludik3 sem - tam si zdriemnem 😀 dakujem! moc sa tesim ze sa vam paci!

@vianne site je to na normalnom stroji, ale vysivka je vysivana na vysivacom stroji. ta riflovina je pevna, a este je podzehlena sakonom takze je to pevne. 😉

lusil2005
autor
26. aug 2012

@vianne jaj ty sa pytas na ten uplet? 😅 ano na obyc. stroji. sila som to takym strecovym overlockovym stehom. pekne to islo, netahalo sa. a spodok nohavic som tiez zacistovala na normal stroji, ale dvojihlou. tuto su tie stehy co su vhodne na uplet http://www.fler.cz/blog/jak-sit-z-upletu-na-dom...

vianne
26. aug 2012

@lusil2005 vdaka, myslim ze aj ja mam ten overlockovy steh, ale este som ho neskusala. ja som uplet sila klasickym cikcakom, a trosku mi to utekalo, tak skusim aj ten.

vianne
26. aug 2012

tak ja sa pochvalim niecim svojim 🙂 zateplena bundicka zo zvyskov flisu a maskacovej rifloviny.

lussy23
26. aug 2012

@vianne
@lusil2005 krásne dielka baby

lusil2005
autor
26. aug 2012

@sammmy19 prosim ta, tie hracky si sila podla nejakeho strihu alebo si si ho robila sama? a ako si robila tie krasne chlpate nufaciky? 😀

sammmy19
27. aug 2012

@lusil2005 strihy mam svoje🙂 teda ale slo to tak, ze som skusala a skusala, az kym som sa nedopracovala k niecomu, co davalo zmysel a vyzeralo ako nejake to zvieratko 😀 😀 spociatku som sila len podla toho, co som nasla na nete strihy, ale teraz uz neeee 😵
a inak, uzasna taska!!! obdivujem, co vsetko Ty dokazes, si taka vsestranna tvorilka 😎

silviapilarova
27. aug 2012

@lusil2005 Nádherné kúsky 😀 😀 😀

snehovavlocka
27. aug 2012

@lusil2005 mooooc ti dakujem. ja som sa na ten uplet tiez chcela spytat, uz som par stehov skusala,ale nebolo to ono(vlnilo mi latku). vyskusam tvoju radu a dam vediet 😉