Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

lussy23
20. nov 2012

@bezaz zlatý
@lusil2005 krásne

siouxsie
21. nov 2012

na stromček do detskej izbičky

fatima30
21. nov 2012

kočky kde zohnat polystyrenovy zvoncek a ihlan.................?hladam vsade da vinci so obehala vsetky tak kde?mate nejaku dobru overenu stranku?aj na farby......material...

snehovavlocka
21. nov 2012

@fatima30 ja som videla zvonceky,ihlany a take v normalnych galanterkach (s nitami,vlnami a pod.), eshopov je viac nez dost,staci vygooglit 😉

ianitka
21. nov 2012

ja som na to pozerala dnes v papiernictve -ale kedze ich potrebujem viac, 2,50 € za kus sa mi zdalo dost...
Ci je normalna cena? Netusim...
@snehovavlocka
@fatima30

dm1
21. nov 2012

@fatima30 ja som zohnala u nas v galanterke ale mali malo tak som objednala z netu lebo aj tak to tam bolo min. raz za taku cenu.... uz cakam zasielku. gulky som ale videla tie mali aj v kvetinarstve aj venceky ale zvonce a kuzele nie

pempusik
21. nov 2012

@fatima30
@snehovavlocka
@dm1
ja som kupovala polystyrenove gule, zvonceky aj kuzel tiez v galanterke, ale v obchode s kreativnymi potrebami je to lacnejsie. v DaVinci ich myslim ani nemali. Nakoniec som ich objednavala z netu: http://www.kreativne-studio.sk/category.php?id_... Potrebovala som aj stuzky, ktore v galanterke nemali a tiez tu maju lacnejsie spendliky, ak robite patchworkove gulky. 🙂

dm1
21. nov 2012

@pempusik skoda ze vsetko treba objednavat pomaly z netu lebo tu v galanterkach je toho zalosne malo :(. dnes sa na mna divali vsade ako na blba ze co vlastne chcem.... aj ked som vodne sklo v drogerke zhanala sa pozerala ze co to je

pempusik
21. nov 2012

@dm1 hmm, u nas v galanterke s tym nebol problem, tam zeny uz ocakavali napor niekedy v septembri. akurat tie ceny su rozdielne. v obchode stoli gula 0,89 a na nete 0,3. keby som to bola vedela, objednavam uz skor. ale inak tiez radsej nakupujem v kamennych obchodoch 🙂

dm1
21. nov 2012

@pempusik u nas to mali v jednej galanterke a ze sa vypredali zvonceky behom jedneho dna. mam iba taky velikansky

pempusik
21. nov 2012

@dm1 ach, ved ja chodim do galanterky ako na klavir, lebo stale nieco vypredaju. 😀

lusil2005
autor
22. nov 2012

@dm1 ved to, v kamennych obchodoch to tazko s takymto matrosom. najlepsie na nete 🤐
Dani si take zdobiace sacky niekde s takou tenuckou spickou umelohmotnou na medovnicky? Ja som to teraz videla v jednom takom malom casopise s medovnikmi, a strasne to chcem vyskusat. ale nikde neviem take najst 🤐

lusil2005
autor
22. nov 2012

inac ja uz som v galanterke uplne prestala nakupovat, lebo to tam vychadza ovela ovela drahsie. Radsej kupim z kremika alebo stoklasy naraz viac, a mam to niekedy aj za stvrtinu ceny. 🤐

dm1
22. nov 2012

@lusil2005 Luci myslis tieeto http://www.cukrardekor.sk/cukrardekor/eshop/7-1.... Iba taketo som veru videla alebo nieco podobne viem len ze to malo cervenu spicku

inak chystam sa na to slane cesto buduci tyzden tak drz palceky 😝

dm1
22. nov 2012

@lusil2005 a s tymi cenami mas pravdu... ja som kupila u nas v jedinej metrazi bavlnenu latku meter tusim za 7 a na nete za 4 😝

lusil2005
autor
22. nov 2012

@dm1 myslim ze je to to co hladam 😀 dakujeeeeem!!! no taketo iste prirazky su aj na nite, gumy, gombiky, vateliny a ine somarinky... take runo na plnenie alebo polystyrenove gulicky - to ani nehovorim 🤐

lusil2005
autor
22. nov 2012

@dm1 hehe teraz po sebe citam, a tusim mi vypadli slovicka "nahodou nevidela" 😀 😀 😀

dm1
22. nov 2012

@lusil2005 to uz zacinam pomaly zistovat veru lebo ma popri tortach a pernickoch akosik lapilo este ze by som aj nieco usit mohla 😀 . Prosim ta mozem pouzit anjelicka co mi od teba visi na stene ako predlohu? 😵 samozrejme ze nie do detailou 😉

dm1
22. nov 2012

@lusil2005 vidis to som si ani nevsimla 😀 . hlavne ze som pochopila 😀

dm1
22. nov 2012

@lusil2005 juuj beriem spat podla mna toto je ono lebo su tam aj rozne nastavce http://www.cukrarskepomocky.sk/produkt/cukrarsk...

lusil2005
autor
22. nov 2012

@dm1 dani jasne, kludne aj do detailov, aj ked verim ze tvoje zlate rucicky vycaria nieco nove 😵 tesim sa, potom nezabudni fotit ako diva 😀

lusil2005
autor
22. nov 2012

@dm1 no toto je uplne dokonale!!!!! a dokonca u nas v BA 😀 si poklad!

lusil2005
autor
22. nov 2012

@dm1 dani toto je to co som hladala, uplne presne to co bolo v tom casopise 😵 ale aj to co si dala ty so styrmi nastavcami nemusi byt zle... asi tam zbehnem a rozhodnem sa na mieste co mi viac padne do oka 🙂

fatima30
22. nov 2012

kočky dakujem za radu pozriem v galanterkach.a kde su najlacnejsie latky?z ktorej stranky dakujeeeeeeeem
a stuzky na pachwork?

lusil2005
autor
22. nov 2012

@fatima30 ja velmi rada nakupujem u alinky, ma super ceny za latky, a ma aj stuzky a vsetko mozne 😉 http://www.eshop-alinka.sk/

lusil2005
autor
23. nov 2012
siouxsie
23. nov 2012
fatima30
23. nov 2012

ty si sikulka.
@siouxsie

fatima30
23. nov 2012

ach kočky vcera objednavka za 16 euro rozdychavam a to som chcela par stuziek a polystyrenovy zvoncek a ihlan 😝 😝 😝

pempusik
23. nov 2012

@fatima30 to mas este dobre, ja som sa minule tak rozbehla v galanterke, ze som tam nechala 30 eur. a to nehovorim o vysivacich bavlnkach, tie ma stali 50 a budu mi tak stacit asi na stvrtinu obrazu :(