Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

k8ty
24. apr 2012

@bezaz áno, už som videla na FB 😉 Je perfektná. A dobre som sa pobavila na tom, že je taká tlstučká 😀 😀 😀

ludik3
24. apr 2012

Ahojte,
wau to sú krásne dielka, všetky....aj ja vám tlieskam a dávam páči 🙂 dobrú noc

k8ty
25. apr 2012

@troll @bezaz zase sme neurobili ani jednu fotku 😀 😀 😀

bezaz
25. apr 2012

@k8ty kati bolo super 😀 ninka suverenne porozpravala ockovi, ze sme u katky jedli pizzu a pozerala spievankovo..a katka jej dala slivky 😉

k8ty
25. apr 2012

@bezaz jeeej, to je super, že jej bolo dobre 🙂 aj Oskar bol suprový!! 😀

@bezaz @troll a na základe týchto blokov som sa zamilovala do kolekcie od Denyse Schmidt: http://whynotsew.blogspot.com/2012/04/flea-mark... 😉
a zase mám pocit, že sme nestihli prebrať ani polovicu toho, čo by sme mohli 😀 😀

lusil2005
autor
26. apr 2012

juj dievcata, silno som na vas vcera myslela!!!! ale dobre ze som nesla, Natalka sice v utorok uz bola v pohode, ale vcera poobede znovu dostala horucku 😖 tak snad ste si to uzili, ja som si prave vybavila "cenu utechy" v Katkinom e-shope 😀 😀 😀

k8ty
26. apr 2012

@lusil2005 ja som práve myslela na to, či je už Natálke lepšie 😒 Inak pekná cena útechy 😀

snehovavlocka
27. apr 2012

ahojte. tu su fotky masiek a pomaly uz mozem premyslat nad tym patchworkom 😉 chystam sa na tasku,ale to asi tak skoro nebude.

cervena ciapocka, chrobak a ulet z fima-sponka a privesok; a tusim som este neuverejnovala korytnacku,co som robila pre kamaratku 😝 (ale to uz davnejsie,len to bol darcek,tak som nechcela davat fotku skor)

a stretko by uz mohlo byt niekedy aj mimo BA, co vy na to? 😀 😀 😀

bezaz
27. apr 2012

@snehovavlocka super, ako to stihas??? 😲 😲
my mame predbezne dohodnuty sici weekend v ziline buduci tyzden 😀
baby, musim sa pochvalit, moj manzel sa pustil do sitia kozenych remenov na hodinky a aha aky krasny mi vyrobil 😵 😵 😵

snehovavlocka
27. apr 2012

@bezaz nadherny remienok 😝
a kedy to ja stiham?veci robim cca 1-2mesiace.ale teraz uz deti chodia do skolky,tak si obcas cez den ukradnem hodinku a sijem (alebo hackujem alebo daco take) a tak je to za take dva tyzdne 😀 😀 😀 oproti inym,co stihaju denne niekolko kuskov som ja obycajny stuplik 🙂

lussy23
27. apr 2012

@snehovavlocka krásne

lienok1
27. apr 2012

prispievam sem ďalším z rodu rodinných anjelov...."NATALI"...autorská dekoračná bábika-anjel...už má aj nových majiteľov...🙂

lussy23
28. apr 2012

@lienok1 nádherná

vera21
2. máj 2012

@lienok1 tie babiky anjelovske su krasne !!! odpadla som - a ze vsetko sama vyrabas - klobuk dole, nadherna praca 🙂

vera21
2. máj 2012

@bezaz no sikovnos je ten tvoj muzik, parada !
@snehovavlocka pekne kostymy, aj to fimo ti ide veru ! si nejaka vsestranna ci co 🙂 🙂

vera21
2. máj 2012

Baby, aby ste nemali stale len nejake stretavky v Blave, tak aj my ideme mat v Ziline sici vikend - chce sa niekto pridat ? Poslem blizsie info ....

vera21
2. máj 2012

@k8ty Zas si ma inspirovala tou tastickou - je velmi pekna ! aj ta mala, aj velka - uz si ju darovala tomu dievcatku ? Ja som sa pokusila tiez usit taku podla ayumi, hodim foto neskor....

k8ty
2. máj 2012

@vera21 Jasné, večer som ušila, nafotila, napísala blog a na ďalší deň som utekala na trh, aby som ju odovzdala 😀 😀 Už som sa bola aj pýtať na odozvu, tak vraj sa bez nej malá nepohne. Dala si do nej bábiky a nosí ju všade so sebou. Takto nejako som si to predstavovala 😵

k8ty
2. máj 2012

Dievčatá, mám otázku: kde majú v Ba široký výber úzkych saténových stužiek? Potrebujem cyklamenovú farbu, ale v Anjelovi nemajú. Je to dosť urgent, ale neviem, kam inam zájsť. Alebo to niekto predáva na webe? Zatiaľ som nič zaujímavé nevygooglila ☹

ludik3
2. máj 2012

Katka,
tu si nepozerala?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8470637&tab=0
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13865053&tab=9
neviem, akú úzku potrebuješ a BA nepoznám 😖

vera21
3. máj 2012

ahojte, tak vdaka inspiracii od Katky, pridavam foto tasticky :

k8ty
3. máj 2012

@vera21 Vladi, taštička je krááásna! Ale ty si si to asi nezjednodušila, však? Šila si presne podľa toho návodu od Ayumi a potom si iba vynechala tú vnútornú látku?

k8ty
3. máj 2012

@ludik3 super, ďakujem! Tie prvé, 6mm sú presne to, čo hľadám. Dnes som v jednej zašitej galantérke našla niečo, čo by sa mohlo páčiť, tak uvidíme. Mám totižo objednávku a cez počítač sa farby veľmi zle vyberajú. Má to byť cyklamenové, ale to, čo mi počítač vyhodil ako oficiálnu cyklamenovú farbu, sa tej babe nepáčilo. Tak jej musím poslať vzorku a keď sa bude páčiť, doobjednám viac.

lussy23
3. máj 2012

@vera21 krásna taška

olalka
3. máj 2012

@vera21 jeej vera, to by sa mi páčilo, len neviem či by som sa dostala od malej 😒 v sobotu by to ešte možno šlo, mal by mať manžel voľno, ale v nedeľu určite pracuje ☹

vera21
3. máj 2012

@olalka ahoj, prid kludne aj na jeden den len alebo par hodin - budes sit nieco, co stihnes 🙂 radi ta uvidime....zatial sme tri, ale verim, ze este niekto pride 😲

olivova
4. máj 2012

@snehovavlocka - to je suprove....tie kostymi si si vymyslela strih alebo si ho kupila? A ta hackovana korytnacka je uuuuzas 😵 😵 😵
@lienok1 - tie babiky - anjely su kraaaaaaaaaasne....idem si oci vyocit 😉
@vera21 - dufam, ze ten kosik donesies ;) je perfektny !!!
@olalka - dufam, ze spoznam dalsiu spriaznenu dusu.... 🙂

tak - sa konecne ozyvam, predsa len pracujuci clovek uz toko casu nema, ze...idem prispiet troskou aj ja...

olivova
4. máj 2012

@k8ty - to je ta "utierkova" kabelka 😀 😀 😀 uuuzasna latka, tym, ze nebola tak hruba, presilo mi to bez skakania aj tie hrubizne koncove svy pri kedri (vypustke)..

Inak ta kabelka nepatri malej, to bola len modelka....

k8ty
4. máj 2012

@olivova Je nádherná!!! Práve sme ju s manželom obdivovali 🙂 No, tá látka je podľa mňa super, nie je hrubá, ale mala by byť odolná, lebo obsahuje 55% ľanu.
Škoda, myslela som, že je malej, vyzerá s ňou rozkošne! Mohla by som použiť fotky v blogu? PLEASE 😵 😵

olivova
4. máj 2012

@k8ty - kati, na to som ti tie foto poslala...kludne mozes...
Dakujem za pochvalu 🙂