Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

bezaz
31. jan 2011

@vera21 dik, strih mam z tej 4knihy.. inak uz mi muz spojazdnil multi zariadenie, takze ked sa odhodlam a budete chciet, zacnem scanovat strihy, potom si ich mozes stiahnut 😉 inak ten klobuk, kym som pochopila, ako sa ma spravit, lebo je to taky divny tvar a aby si z neho dosiahla hento 😅

@troll mackovia sa daju stiahnut aj z netu, ja som ich tlacila od tejto baby http://www.janart.webgarden.cz/tilda-strihy

bezaz
31. jan 2011

@troll ktoru myslis? co davala stanka link? lebo ta este nevysla..

troll
31. jan 2011

@bezaz ta co este navysla!lebo by som ju velmi chcela aj ked bude asi dost draha,no ja som klobuk pri zajacovi nevedela pochopit,ale treba vsetko skusat... 😵

bezaz
31. jan 2011

@troll hej, tam vyjst az zaciatkom marca, ci kedy.. tiez by som ju chcela
a klobuk je ten isty ako pri zajacovi, ako som pisala, tiez som musela zapojit tolko sedych buniek, ako nan, ze hadam ani pri statnici som tolko nepotrebovala 😅

troll
31. jan 2011

@bezaz ja som ten klobuk pozosivala a nevedela som co dalej 😀 inac nevies nieco ohladom toho kurzu?

bezaz
31. jan 2011

@troll no zosijes, prevratis a tu cast, co mas nezositu, tak vlastne vlozis dovnutra, ako keby si robila vrecko, resp prelozila napoly, len nie von ale vsunies.. a potom uz len ten silt spravis 😉 o kurze nic, ja to vidim tak, ze ked bude, tak nase baby uz bude na svete a nebudem moct sa zucastnit, snad ma prijemete, ak by som sa aspon dobehla pozriet 😅

sammy19
31. jan 2011

@bezaz - to je krasne! A Ninka aka hrda 😎
@pristela - tak tvoje diela komentovat ... to cloveku dochadzaju slova - ako vzdy uzasne a originalne!!!

troll
31. jan 2011

@bezaz inak,nasla som stare burdy su tam tiez strihy na babiky,orginal velkost na telicko,dala by sa nieco vytvorit,len ja neviem uplet zohnat ,niekde u nas,ale lusi nas urcite kurzom potesi 😵

bezaz
31. jan 2011

@troll vidis, dobry napad, mama ma milion starych burd, tak ked pojdeme pred porodom k nej, musim posmejdit 😀

@sammy19 diiiik 😵 este musim kapnout na tie tvoje krasne waldorfky 😉

bezaz
31. jan 2011

tak som stihla aj toho pre maminu, len vtacik je jaksi krepy, co uz 😅

snehovavlocka
31. jan 2011

@bezaz jeeeeeeeeeeeeej....ten je paradny.....take som na nete tusim este ani nevidela😉 😀

snehovavlocka
31. jan 2011

@bezaz az teraz som zbadala aj noveho 😅 aj ten je nadherny 😉 😝

bezaz
31. jan 2011

@snehovavlocka to mam z tej 4knihy, vola sa ze garden helper ci garden angel 🙂 a je uplne jednoduchy, lebo sa robi rovnako ako tie tildusky z girlandy len z 2dielov, teda telo a ruky 🙂

snehovavlocka
31. jan 2011

@bezaz zdal sa mi podla tvojej fotky jednoduchy 😝 a vyzera fakt svetovo.....skusim vygooglit strih 😉

bezaz
31. jan 2011

@snehovavlocka ked sa mi podari, mozem zajtra nascanovat, resp odfotit 😉 ma to len 4 casti, telo, ruky, kosielku a klobuk

vera21
31. jan 2011

Baby, prosim - ako malujete tie licka na anjelky alebo spinkacov ? Nasla som v tych ponukach na latky vsakovake doplnky na Tildy - gombiky, stuhy, vlasky, ale nic, ci by som mohla pokreslit tvar 🙂 Napadol ma jedine ruz - dat si na prst a skusit otlacit......

sammy19
31. jan 2011

@bezaz - tak ty si ina stihacka🙂 krasny je ten "garden helper" !
Ja som dnes len tak veeelmi narychlo spichla dcerke zabkovy vankus - potrebovala som minut kus zeleneho flisu, tak ma napadla zabka🙂
Bol hotovy fakt zachvilku - taketo sitie ma bavi 😀 😀 😀

sammy19
31. jan 2011

...neviem, co sa deje, ale nejde mi nahodit foto 😒 tak skusim zajtra asi.

dobru noc🙂

bezaz
31. jan 2011

@vera21 presne ako pises, trocha ruzu na prst a natriet.. dokonca sa to pise aj v tildackych knizkach 😉

@sammy19 aj mna bavi rychle sitie, preto su rovno 2 😀 krasna zabka, cim to plnis? tiez dutym vlaknom?

sammy19
31. jan 2011

@bezaz - jej, ta fotka tam nakoniec je🙂 a mi ju predtym nezobrazilo, tak som myslela, ze sa nenahodila - ta technika je prefikana 😀 😀 😀
ano, zabku som plnila dutym vlaknom - vlastne vsetko tym plnim🙂 No jo, rychle sitie je super vec🙂 Rychlo vidis vysledok, co je pri nedostatku casu uplne ze super 😀
ale zas ma zacinaju svrbiet prsty na nejake tie miminka z flisu 😀 Som bola na flisy, tak ich treba pouzit, nech nezapadaju prachom🙂

teraz uz fakt dobru noc - som mrtva 🙄

lusil2005
autor
1. feb 2011

@troll na uplet sa popozeraj v domacich textiloch po jersej plachte telovej farby (je to taka lososova). mavaju ich aj v hypermarketoch niekedy.

@vera21 ja malujem farbami na textil. najdes ich vo vsetkych obchodoch a e-shopoch s kreativnymi pomockami. vyhoda je v tom ze po zafixovani teplom (napr zehlickou) su nezmyvatelne.

co sa tyka kurzu, nakoniec to predsalen vyzera na Bratislavu lebo Zilina sa nehlasi 😀

lusil2005
autor
1. feb 2011

aaaa este - sikovnice sikovne, krasne vytvory mate!!! aj zabka aj skriatok, no naaadhera!
pristel teba ani nehodnotim - ty jak vzdy 😝

snehovavlocka
1. feb 2011

@bezaz bola by si zlata....nasla som kopu toho,ale tohto som nenasla zatial.potom si popytaj mail. dakujem 😝

bezaz
1. feb 2011

@snehovavlocka tak som to pridala na MMB http://www.mimibazar.sk/navod.php?id=1138&order=1 len tam sa daju len male obrazky, ak by ti to neslo, tak posli maila do IP a poslem ti velke fotky

snehovavlocka
1. feb 2011

@bezaz ja som to prave nasla na inej stranke,a sla som ti pisat,ze uz to mam 😀 😀 😀 ale aj tak DAKUJEM 😝

troll
1. feb 2011

moj dalsi spinkac,aj macicka,
@bezaz vyzera super a ja ho spravim

bezaz
1. feb 2011

@snehovavlocka nie je zac 😀

@troll ten spinkacik je kraaasny 😀 musim sa veru este zlepsit, co sa tyka golierika 😉 a cicu mas skoro v takych farbach, ako som robila ja, skoda, ze mi ju sesterka neodfotila 😅

olivova
1. feb 2011

@lusil2005 - a termin je uz urceny?

ZA - hlaste sa, nech nemame taku dlhu cestu....a skore vstavanie....

lusil2005
autor
1. feb 2011

@olivova Nejde o nedostatok zaujmu Zilincaniek ale o priestory. Treba priestory v ktorych je miesto pre vas aj pre stroje, a v ktorych tesnej blizkosti je cenovo pristupne ubytovanie kedze v sobotu sa konci dost neskoro. Presny termin zavisi od tych priestorov. Ja sa prisposobim. Tak skuste nieco vybavit, ja definitivne zistim tuto BA a dajte vediet ci ste nieco nasli aj vy. ok?

sammy19
1. feb 2011

@troll - krásne!!! tú cicu mám aj ja v pláne, práve dnes som si vytlačila strih🙂

čo sa týka kurzu, ja som tiež skôr do ZA schopná sa dostaviť. Do Bratislavy mi to asi nevydá absolútne 😒