Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

troll
12. mar 2011

@bezaz je to na mmb,ID 41811 ma to v navodoch,daj vediet ci si to nasla

lusil2005
autor
12. mar 2011

@bezaz inac, hentie alinkine vlasy z cesaneho chemlonu su neuveritelne! 😵
a anjelicu mas nadhernu!!! ja som nakoniec pixieho stihla, ale nesla som nikam kedze malej choroba ani horucka vobec neustupili... a je v nalade "maminka maminka" takze som ju nemohla nechat len s tatinom... 🤐

lusil2005
autor
12. mar 2011

Tu je moj Pixie... Snad sa bude k tej zeleno ruzovej tildici hodit... 😅

troll
13. mar 2011

@lusil2005 tak ten je nadherny,krasne farby 😵 🙂 🙂 🙂 🙂

bezaz
13. mar 2011

@lusil2005 ten je kraaasny, taky jarnyyyy 😵

snehovavlocka
13. mar 2011

@lusil2005 urcite si pristanu.....sikula si 😀

papajka7
13. mar 2011

@lusil2005 pani no si sikovna 😨 😵 😵 pocuvaj ako si ty zvetcujes strihy?

lusil2005
autor
13. mar 2011

jej babizne dakujem dakujem!!!! 😀
@papajka7 strihy zvacsujem vo photoshope. nemam taku tlaciaren kde sa to da nastavit, tak si to zvacsim vo fotoshope a tak to vytlacim... 🙂

papajka7
13. mar 2011

@lusil2005 diki ,no ja vsetko rucne a nie vzdy sa podari 😝 😀

bezaz
16. mar 2011

dievcence, na co som dnes narazila https://picasaweb.google.com/sofibabys/TildasAt... tilda atelier aj so strihmi 😉 a tu cela nascanovana https://picasaweb.google.com/Eulakova/TildasAte...

vera21
16. mar 2011

@bezaz Si super ! Perfektneeeee 🙂 🙂

vera21
16. mar 2011

@lusil2005 Ten Pixie Mixi je fakt paradny.....ako si ho fotila ? poleziacky ? Da sa zavesit ? Ked som si predstavila, ze by som mala "vypchavat" tie ultra tenke nozicky, tak hned ma presla chut ho usit 😎

vera21
16. mar 2011

No a ja konecne tiez pridavam toho mojho spinkaca - ten hnedy je od Alinky, co som si ho objednala ako vzor 🙂

lusil2005
autor
17. mar 2011

@vera21 dakujem 🙂 je zaveseny na stene. na chrbate ma prisite putko na zavesenie.

spinkac je uplne bombovy!!!! ta ruzova latocka je nadherna 😵

troll
17. mar 2011

@vera21 je supeerrr 😵 😵 😵 😵 😵

vera21
18. mar 2011

Dakujem baby 😎 uz mam dalsieho ! Hodim zajtra foto...... No a pojdem na anjelku...

troll
19. mar 2011

caute,tak mne sa podarilo znova nieco usit,moje dve dvojicky

papajka7
19. mar 2011

baby vy ste uzasne 😵 😵 😵 chrlite tie tildi ako na beziacom pase 😵 😵 😵 su krasne aj mne sa pacia 😉

bezaz
19. mar 2011

@vera21 @troll krasne vecicky, straaasne vam zavidim ten cas, ja si na sitie kradnem par minut denne, lebo maly je brutal narocny {ako bola ninka 😝 }, jej sa venuje mamina, ja malemu, este medzi tym aj varit aj domacnost ako tak udrziavat 😅

snehovavlocka
19. mar 2011

@troll krasnucke 😝 😝 😝
@bezaz ja tiez uz na sitie moc casu nemam....deti asi striedaju obdobia narocnosti.a teraz nase vyzaduju fakt vela.ale ty to mas samozrejme s miminkom o dost ine 😉 uzivaj si,kym je malicky,vyrastie,ani si nevsimnes.ale to uz poznas 😀 😀 😀

troll
19. mar 2011

dakujem,ved ja tiez po dlhej dobe,furt som neaka chora bola 😵 😵 😵 😵

bezaz
19. mar 2011

tak konecne som dokoncila druhu tildusu, co som mala rozsitu este pred porodom 😉
@snehovavlocka sak jasne, len ja som taka sklamana, ze kazdy ma druhe dietatko uplne super kludne, spave a nase je cez den ked spi nejake 2-3hodky, tak som happy 😅 😔

snehovavlocka
19. mar 2011

@bezaz za cely den,alebo 2-3hodky v kuse.....lebo moji drobci boli hore kazdu hodinu 😠 ale v noci spali trosku lepsie ako ine deti (z rozpravania).a tilda je fešná 😉

bezaz
19. mar 2011

@snehovavlocka za cely den 😝 a v noci spi ako kedy, dnes mal rekord od 21 do 3, som myslela, ze mi prsia exploduju 😅

snehovavlocka
19. mar 2011

@bezaz 😀 😀 😀 (ale inak "au",to poznam). za cely den? ved niektore rocne deti spia este 2x za den po cca1,5h....cize spolu3h. tak to ma drobec dost malo spanku....asi mu chyba kocik a vzduch.niektore spavaju len vonku v kocikoch 😠 deti su rozne a na kazde sa ide inak.ale myslim,ze si casom najdete kompromis 😉

bezaz
19. mar 2011

@snehovavlocka v kociari ziape ako keby ho vrazdili.. v satke je to ok 😅 aj nina bola a je taka, do roka nespala, potom asi pol roka hej a 1.5roka nespi, jedine v kociari a na to ja uz nemam nervy, aby som ju vozila 2hodky po vonku, aby sa vyspala 🙄

troll
19. mar 2011

@bezaz je krasna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denisocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vera21
20. mar 2011

@bezaz Tildusa je krasna, vyzera stastne, ze je uz konecne hotova a na svete 🙂 Ma anjelske vlasky 😉
@troll Tie su fakt pekne !!!! Super latky na saty 🙂

vera21
20. mar 2011

@bezaz Ja inak preto,ze mam panický strach, ze by druhe bolo take ako prve som sa nepodujala na repete 😀 Ja mam tiez riadne demanding child 🙂 ale krasne a sikovne, takze som s tym uz zmierena 🙂