Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

lussy23
4. jan 2013

@pempusik jej je krásny

bezaz
5. jan 2013

@jenny.kay ten link mi nesiel, ale co som sila ja z takeho hunateho, volaju to aj anti-peel a este neviem ako, stacilo to poriadne vyprasit, vzdy, ked som do toho strihla, potom to uz nepustalo chlpy 😉

bezaz
5. jan 2013

a trochu mojho vianocneho sitia, nemam vsetko nafotene 😅

snehovavlocka
5. jan 2013

vianocny swap pre kamaratku 🙂

bezaz
6. jan 2013

este trochu vianocneho sitia - kabelka pre dcerku

snehovavlocka
6. jan 2013

@bezaz milucka 🙂

bezaz
6. jan 2013

a este dnesna rychlovka, aby to moje zavislacenie na pintereste malo aj nejaky vyznam 😀 😀 kozenkova minikabelocka

siouxsie
7. jan 2013

želám všetkým šikulkám všetko dobré v novom roku, veľa dobrých nápadov a radosť z tvorenia 🙂 dlhšiu dobu som tu žiaľ nebola , lebo medveď a mnoho vecí okolo neho a ani som nestíhala počas tej doby absolútne nič tvoriť. ale že už ma začínali prsty svrbieť od ničnetvorenia, ku koncu vianočných prázdnin som aj deťúchy svoje zapojila a takto sme "obliekli" okno v detskej izbičke

apollo11
8. jan 2013

Ahoj, nemáte prosím někdo tip, kde koupit levně plsť/filc, klidně i odstřižky. Dívala jsem se na Fler, ale tam je to docela drahé, na to že s malou si s tím spíš hrajeme, vystřihujeme apod., žádná velká díla 🙂 Dá se sehnat i v galanterii? Díky

fatima30
8. jan 2013

kočky držte maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa predychavam tatko mi dal urobit zips na bunde ze 12 euro ja mam snad adreanalin najvyssie ako sa da.bunda stala vo vypredaji 9,90. 😝 😝 😝 😠 😠 😠 😠 mna asi porazi

snehovavlocka
8. jan 2013

skusala som nove latky 😝

miska22200
8. jan 2013

baby ako si vyrabate obrazky,našivky? myslim tym ako ich obšivate? ja som dnes skušala vytvorit meno mojej dcery na nanožnik ( mam v albume) ale neviem ako na to ☹ robila som take huste cikcak,skušala som aj steh na šitie dierok ale asi ani jedno neni ono ☹ aky steh mam použit???

snehovavlocka
9. jan 2013

@miska22200 ja normalne pouzivam husty cikcak a je to v pohode. a co som pozerala tvoj nanoznik,tak tiez je dobry 😉

endousek1
10. jan 2013

Ahoj holky,
ja se tady teda moc nevyskytuju, tak nevim, kam to psat, jsem spis na nossenideti.cz, ale prave delam hromadu z mtx na teplakoviny, jednolice, oboulice, fin. a par dalsiho a zatim je dost veci tesne pod minimem, tak kdyby jste se chtely pridat, rada vam odkaz na tabulku pooslu na mail. Vas mail prosim na a.vladykova@seznam.cz Tesim se na pripadnou spolupraci.
Endousek ND

soso
10. jan 2013

Ahojte baby...tie co sijete babiky, kde prosim kupujete latku na telo? a aku? neviem, ten material pomenovat a rada by som nejaku skusila🙂 dakujem krasne za vsetky tipy...

bezaz
10. jan 2013

@soso na mmb si zadaj, ze telickova latka alebo latka na telicko a vyhodi ti, zalezi, aky odtien chces.. na tildy staci obycajna ceska bavlna, ale na babiky, s ktorymi sa budu hrat deti davam kanafas, je pevnejsi, ale aj raz tak drahy

angela1981
10. jan 2013

Na maleho Aduska uz caka anjelka 🙂

soso
10. jan 2013

@bezaz dakujem ti krasne, pohladam, skusim...🙂

lusil2005
autor
10. jan 2013

@soso aj na telicko uplne staci bavlnene platno. moja mala ma z neho tri babiky odkedy som ich zacala sit (tusim su to tri roky 😅 ) a nieje s tym ziaden problem. a dava im teda poriadne zabrat. ani od zakazniciek som zatial nemala negativnu reakciu.

lusil2005
autor
10. jan 2013

@soso inac - kedze kupovat presny odtien latky z netu je dost riskantne, ja kupujem platno na tela babik v domacom textile... Bavlnena plachta - vacsinou sa to vola ze losos ta farba. A k tomu kupujem aj uplet na tvar presne tej istej farby.

soso
11. jan 2013

@lusil2005 dakujem, skusim nasu galanteriu🙂

angela1981
11. jan 2013

Anjelky pre sestrine baby 🙂

lusil2005
autor
11. jan 2013

@angela1981 jeeej su milucke! 😵

lusil2005
autor
11. jan 2013

@snehovavlocka tie latocky su uzasne!!! radost sit 😵

sammmy19
16. jan 2013

Ahojte kočky! Ja som tu nebola už sto rokov, hádam! Nemám šancu to všetko popozerať, len pár stránok dozadu som prelistovala a waw, krásne veci sú tu! Tiež sa snažím aj popri troch deťoch nejako nájsť čas na šitie, veľmi ma to baví, je to taká moja závislosť🙂 Foto najnovších vecí pridávam. A inak, pokazil sa mi stroj, tak si viete predstaviť tie absťáky🙂)))

snehovavlocka
16. jan 2013

@sammmy19 zlatucke su....vsade ich obzeram,ked vidim tieto tvoje fotky 😀

angela1981
16. jan 2013

Mantinel pre Aduska hotovy 🙂

angela1981
16. jan 2013

🙂

snehovavlocka
16. jan 2013

@angela1981 krasne....uz len dufat,ze sa lekar nepomylil a ozaj to bude chlapec 😀

angela1981
16. jan 2013

@snehovavlocka No tak to by uz boli piati co by sa pomylili 🙂