Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

fatima30
15. mar 2013

jaj kocky taka som nasrata vecne kedm amchut sit mi strajkuje stroj vsetko nachystane a a mne sa kruti vrchna nit,co je s nou aj sa mi trha a vyskakuje no nezabili by ste ju co snou?????

snehovavlocka
15. mar 2013

@fatima30 nemas zle nastavene napnutie hornej nite? alebo moze byt zle navinuta,ale skor ju mas len moc napnutu...mne to obcas robi (dokonca ani nemusim menit napnutie,ale nejako sa to tam akoby pricvikne a stale mi ju potom trha a tak len uvolnim napnutie, kus nite miniem a potom dam nazad,ako som mala napnutie a uz ide dobre)

fatima30
15. mar 2013

@snehovavlocka
diki vyskusam ja som to uz potocila dookola 😀 😀 😀 tak teraz neviem kde sa ubera a kde dopina vsak som len zaciatocnik 😀 😀 😀

snehovavlocka
15. mar 2013

@fatima30 a nemas tam ciselne oznacenie? cim vacsie cislo, tym je viac napnuta nit (aspon na mojom stroji)

fatima30
15. mar 2013

ja mam staru veritasku ale dobre sije ale kolko krat tak vymysla ze ma tak rozculi a odlozim ju

fatima30
15. mar 2013

@snehovavlocka
nie tam je ze plus a minus

snehovavlocka
15. mar 2013

@fatima30 😀 😀 😀 ked sa nedari,najlepsie je odlozit

snehovavlocka
15. mar 2013

tak tipujem,ze + pridava napnutie 😉

bulinka
15. mar 2013

@angela1981 to je super nápad 🙂, nám se doma stále ztrácejí sponky 😀

fatima30
15. mar 2013

uz som sa pohrala a uz to konecne islo 😀 😀 😀

snehovavlocka
15. mar 2013

@fatima30 tak sa tesim na nove fotky 😉

popolo
16. mar 2013

přidávám trochu mého jarního tvoření

lenasss
16. mar 2013

@popolo tak ty jsou krásné.Já vás tu občas šmíruju,chodím do diskuze o šití a hračky jsou mi zatím záhadou 😅 zatím jsem udělala jen hrošici a opici ale toto mě naprosto uchvátilo,chtěla jsem tě poprosit je někde střih? nebo to máš svůj

popolo
16. mar 2013

zadej si do vyhledavače,,panenky Tilda-husa,, a vyjedou ti stranky s obrázky a jsou tam i střihy,jen si je musíš zvětšit

popolo
16. mar 2013

další moje radosti.....ty prostě miluju

angela1981
16. mar 2013

Dečka pre malého Aduška aby si mal kde pokopkat 🙂

valika_val
16. mar 2013

ahojte, zhanam nejaky strih na nieco ako latkove cizmicky, navleky, ale spolu s chodidlom.
nieco uplne jednoduche, napr. z dekoviny, flisu, site len tak v rukach. pre dcerku do manducy. neviete mi poradit?
dakujem.

bezaz
16. mar 2013

@valika_val na pintereste najdes kopec 😉

valika_val
16. mar 2013

@bezaz dik.som absolutny zaciatocnik, potrebovala by som aspon nejaky jeden vodiaci link... prosim 😅

bezaz
16. mar 2013

@valika_val a tak aj jeden strih aj s postupom, zadara 🙂 http://www.feathersflights.com/2011/10/bunny-bo...
snad ti to pomoze

valika_val
16. mar 2013

dakujeeeeem

siouxsie
17. mar 2013

Žerucha zasadená na improvizovanom záhone s kvetinkovým plôtikom, z drevených štipčekov a machovej gumy 🙂

bezaz
17. mar 2013

@siouxsie a nedavala si tam vatu? my sme akurat vcera kupili semienka a nemam nastudovane, ako na to, len viem, ze kedysi sme to na vlhku vatu davali.. 😉

siouxsie
17. mar 2013

@bezaz áno, pamätáš si dobre, môže sa to sadiť aj na vatu 😉 no... len mne príde zemina prirodzenejšia. a keďže mám doma vždy aspoň za pol igelitky zeminy zo záhradky, nebolo nad čím špekulovať 🙂

bezaz
17. mar 2013

@siouxsie jaj mas to normalne v zemi? to mi nebolo jasne, som myslela, ze to mas len na tej moosgume 😀 dik

stanka_i
19. mar 2013

@lemge ahoj, pozri tu, ma to tam zoradene podla druhu oblecenia
http://susu-sufik.blogspot.cz/2012/06/detske-ob...

stanka_i
19. mar 2013
danim
19. mar 2013

no zajtra si to tu precitam, lebo som sa tiez na to trosku dala- tak nech som v obraze 🙂)

angela1981
19. mar 2013

Pôjde do detskej na dvere 🙂