Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

lilyen2011
22. dec 2014

box na hračky Angry birds... celý postup u mňa v albume krok za krokom aj box aj aplikácia 🙂

kacicqa
22. dec 2014

@snehovavlocka Dakujem;)

cellesta
30. dec 2014

Ahojte dievčatá, v tejto téme som prvý krát a rada by som sa pridala. Dostala som šijací stroj od Ježiška a chcela by som sa naučiť sit 🙂 ručné práce mám rada, tak snáď sa naučím aj sit. Na začiatokbudem asi ppotrebovať všetky vaše rady aj skúsenosti, tak vám budem za ne veľmi vďačná 😉 s čím mam začať?

cellesta
30. dec 2014

@lienok1 krásne, krásne a krásne, nnemôžem sa vynadívať 🙂 prosím ťa, tie tváričky malujes nejakými farbami farbami ci ako to robíš?

lienok1
30. dec 2014

@cellesta ďakujem...áno, ksichtíky sú maľované farbami na textil a oil pastelami...všetko tepelne fixované 🙂

kornelia
1. jan 2015

Dievcata, idem si po radu. Chystam sa minut peniazky od jeziska na sijaci stroj. Vo finale vyberam z dvoch: janome 423 alebo brother ds140. Otazka je ci zobrat mechanicky,alebo ist do elektronickeho? S vasimi skusenostami ktory by ste brali? Dik

kornelia
5. jan 2015

Dievcata kde kupujete bavlnene latky?

bezaz
5. jan 2015

@kornelia ked chces lacnejsie, tak na mimibazare, ked chces kvalitu dizajnerskych latok, tak modernpatchwork.sk, bubulakovo.sk, zebrapatchwork.sk a kopec dalsich 🙂

tiffanka
5. jan 2015

Baby, vy ste tu také šikovnéééé! Krásne vecičky tvoríte. Ja by som tiež chcela niečo jednoduché vytvoriť. :D Na začiatok hádam LEN srdiečka...mám domáce plátno, tak s niečim ho skombinovať. 🙂... a možno aj nejakú "jednoliatu" hračku by som skúsila. 🙂 Nemáte prosím, nejaké strihy? Ďakujem. Dnes som totiž po desiatich rokoch vytiahla šijací stroj! :D Prešiel menšou údržbou a už fičíí.... drobec mal šou, bavilo ho nadvihovať páčkou patku, keď sme sa otáčali. 🙂 Mojou záľubou je tiež tvorenie hračiek, ale háčkovaním... moja stránke, ak chcete: https://www.facebook.com/duhenkaart/photos_stre... . Ale ten stroj ma dnes tak nadchol, že chcem niečo aj takéto vyskúšať.

standa40
6. jan 2015

ahoj damy
hledam tady nekoho kdo by me sil hracky podle mého navrhu a nebo skyci.
moc vam dekuji za odpovedi standa
email.standa.chlouba@seznam.cz

bezaz
6. jan 2015

@tiffanka skus na pintereste alebo staci vyskusat google, aj na mimibazari su nejake strihy a navody 😉 😉

tiffanka
6. jan 2015

@bezaz dííík ...a kde by som mohla zohnať takúto nejakú látku?...poradíte mi niekto, prosím?
http://www.dilnahama.cz/search/label/tašky
Mám na mysli tú dievčatkovú - postavičkovú, našitú na tmavej bodkovanej. 🙂

tiffanka
7. jan 2015

ďakujem, si poklad @bezaz... aj keď rozmery my nesedia..ale nevadí..snáď do budúcna ;)

bezaz
7. jan 2015

@tiffanka preco myslis rozmery? ved to si olemujes a orezes kolko potrebujes 😀

tiffanka
7. jan 2015

ved ja viem :D...ale aj tak...

majulienka19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
livuka
12. jan 2015

Ahojte, nemáte niektorá záujem o rôzne látky - označenie majú niektoré ako dámska šatovka, resp. 100 % poliester, alebo mám aj futrovinu, mikrofázu. Niektoré sú vhodné na obleenie pre bábiky-nohavice, sukne ale vpohode aj pre ľudí, lebo mám väčšie množstvo a ja ich nevyužijem. Pošlem ZADARMO, resp. za poštovné alebo tie čo šijete bábiky za jednu bábiku, alebo napr. sovu.

79marry
14. jan 2015
anamor
18. jan 2015

Ahojte. Nemate niektora na predaj cierny tyl rolku? Dakujem

kacicqa
1. feb 2015

....tak tentokrat to bola fuska, ale snad sa mala slecna potesi o to viac..🙂

kacicqa
1. feb 2015
79marry
4. feb 2015

Aj mňa už chytá Veľkonočná nálada 😀, tak som dačo pošila 🙂

kacicqa
4. feb 2015

... a my mame este stale zimnu naladu... od vecera pribudlo 20 cm cerst eho snehu a jeden snehuliak 😀

kassandra84
10. feb 2015

@79marry aké sú krásne aj ich predávate? ak áno napíšte mi prosím spraávu. ďakujem 😀

ripi257
12. feb 2015

@pastelka74 prosim ta, nemozes mi poslat strih na zajcika? vdaka 🙂

pastelka74
12. feb 2015
ripi257
12. feb 2015

@paastelka74 dakujem pekne, len ja som myslela strih toho jednoducheho velkonocneho zajka, Som zaciatocnik, takze zacinam s uplne jednoduchymi strihmi. Nahodou nemas aj nejake ine velkonocne strihy napr. na kacku, ovecku,....? dakujem pekne 🙂

andrejusa
16. feb 2015

Ahojte,vedela by mi nejaka sikulka usit zastenu k posteli pre 5r.chlapca?dik

nufanek
23. feb 2015

Ahojte, chcem sa spytat, neexistuje nieco ako fotogaleria temy, ze by sa dali viacre/vsetky obrazky pozriet hromadne 🙂 Velmi sa mi paci vasa tvorba. Dakujem