Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

annaola
5. dec 2011

@evelin116 Ja som mala tiez podobny problem, moje rulicky sa ale uz zlepsuju, chce to asi prax. Prisla som na to, ze kvalita papiera je asi najdolezitejsia vec - najlepsie su z tych hrubych zoznamov (Zlate stranky), lebo ked som pouzila leskly casopisovy papier , aj rulicky boli horsie. A vzdy musia mat jemne konicky tvar( na jednom konci sa rozsirujuce) Tu je dobry postup : http://www.mimibazar.sk/navod.php?id=193 a tu postup pletenia http://www.inspiracie.wbl.sk/NAVODY---papierove... .
Teraz mam skor problem zohnat potrebne krabice na opletanie.
To, ze mas kazdu rulicku inej dlzky podla mna vobec nevadi 😉

evelin116
5. dec 2011

@annaola ja fakt neviem co robym zle..potrebovala by som to vydiet v skutocnosti ako ma vyzerat ta rulicka.robyla som to z letakov kaufland a aj obycajne novyny som skusala a stale to bolo na prd.

lusil2005
autor
5. dec 2011

@evelin116
@annaola mne sa zo zlatych stranok dobre nerulickovalo, teda vadilo mi ze su tie rulicky strasne kratucke a tym padom ich bolo treba vela. som lenivec lenivy 😅 uplne perfektne to ide z Noveho Casu, a myslim ze aj z Pravdy. Hospodarske noviny vobec nie. Novy cas je akurat velkost na 4 pasy papiera.

troll
5. dec 2011

@evelin116 rulicky predava na mmb id 49745 🙂

evelin116
5. dec 2011

@troll dik skusim ju najst

evelin116
5. dec 2011

@troll prosim ta a to sa musim tam aj prihlasit? ja som zaregistrovana na mmb ale cz.

troll
5. dec 2011

@evelin116to to neviem,vies ja som zaregistrovana.A nasla si ju? 🙂

evelin116
5. dec 2011

@troll nasla som ju ale az koncom januara to bude mat takze som na tom istom ako som bola 😒 musim hladat dalej. a ty to nvies?

evelin116
5. dec 2011

tuto je moja prva gula na stromcek.co myslite mam dat ruzove alebo biele? ostatne ozdoby mam biele a strieborne.

troll
5. dec 2011

@evelin116 nie ja nepletiem,moja segra sem tam nieco upletie 🙂 krasna gula

lussy23
5. dec 2011

@evelin116 krásna je

evelin116
5. dec 2011

@troll
@lussy23 dakujem

k8y
5. dec 2011

Baby, to vazne nechcete vyhrat ten latkovy set?? Mam tam 6 komentarov, to je strasne malo! Alebo ste prehliadli blog? 😉

evelin116
6. dec 2011

@k8y a o comje rec aj ja chcem vediet.

snehovavlocka
6. dec 2011

@evelin116 kuk na stranu 117 😉

troll
6. dec 2011

Tak este jedna anjelka v tomto roku 🙂

lusil2005
autor
6. dec 2011

@k8y Ked ja nikdy nemam cas aj na komentare, ale uz som ti tam jeden supla. a citam ze este dnes je akcia na latocky, tak idem si urobit radost pod stromcek 😅

k8y
6. dec 2011

@lusil2005 super, budes mat pekneho Jeziska! Hned idem chystat 😉

k8y
6. dec 2011

@troll pocuj moja, ty mas vela volneho casu, ci co? 😉 je krasna!

lusil2005
autor
6. dec 2011

@k8y tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim sa! 😀 😀 😀

k8y
6. dec 2011

Hotovo. Dalsie prekvapenie, dalsie darceky: http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/12/mik...

Veseleho Mikulasa prajem! 🙂

lusil2005
autor
6. dec 2011

@k8y akurat som ti isla napisat ze ved uz je mikulaaaas tak kde je mikulasske prekvapko 😀 no som zvedava. este som nikdy nic nevyhrala, tak ci budem mat tento krat trosku stasticka 😅
juj tak by som isla sit same tasticky a kvetinky a somarinky 😅 a ked sme pri kvetinkach - usila som zopar takychto kvetiniek dievcatam v rodine. a ze ich mame v tej rodine dost! 🤐

lusil2005
autor
6. dec 2011

Tu je lepsia foto...

k8y
6. dec 2011

@lusil2005 no.. prave som pozastavila prispevok, lebo facebook blbne 😒 Ked to napravim, znovu vypublikujem.

lussy23
6. dec 2011

@lusil2005 krásne
@troll nádherní je

k8y
6. dec 2011

Velmi sa ospravedlnujem za male zdrzanie, ale baľšaja technika nefunguje tak, ako chcem. Opravene: http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/12/mik...

lusil2005
autor
6. dec 2011

@k8y mam este raz likovat?

bezaz
6. dec 2011

@lusil2005 podla Mariny? 😉 je to super napad
@k8y kati nejak sa nechytam, ako sa da dat na FB aj ako oblubene? lebo mne to len ponuka pridat priatela 😲 😅
baby, v sobotu som len tak zlahka preletela vianocne v BA a v 2 stankoch predavaju aj anjelky a spinkacikov, inak nic moc usite, vopred sa ospravedlnujem, ak sa tu pohybuje ich autorka 😅 ale v suveniroch na rybnej mali krasnu anjelku vo vyklade 🙂
@troll aaaa to kedy stihas? sa ti maly odstahoval? 😀
a prisli mi dnes dve tilduskovske vianocne knizky, aaaach joooooo 😵 😵 😵

k8y
6. dec 2011

@lusil2005 jasne, ak mas facebook, lajkuj 🙂 lajkovania nie je nikdy dost 😀 Ta registracia je iba ako nahradne riesenie pre tych, co nemaju fb, aby neboli znevyhodneni.. Dakujem!