Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

k8y
6. dec 2011

@bezaz problem je asi v tom, ze mam pod tym istym nazvom aj stranku aj osobu 😒 nevyhodilo ti to MP dvakrat? Dvom ludom sa to uz podarilo, takze sa to da, len FB teraz pomenil vsetky nastavenia a je to komplikovanejsie..

bezaz
6. dec 2011

@k8y aha, tak uz som to nasla, sranda, ze najprv mi to vyhodilo len MP ako osobu a az teraz mi to vyhodilo aj ako obchod 😉 oki doki, pri mojom stasti nic nevyhram, ale vsak sranda musi byt 😀

troll
6. dec 2011

@bezaz dik,maleho mam stale doma 😀 anjelku by som uz ani nesila ,len znama potrebuje pre niekoho je to prplacka,sijem ovalny vankus prave teraz 🙂 bude to setik pre svokru a potom nic uz,len poriadok 😀

troll
6. dec 2011

@k8y idem na ten facebook 😀

lusil2005
autor
6. dec 2011

@k8y mne to hned hodilo normalne ze like.

lusil2005
autor
7. dec 2011

@k8y jaaaj ja si mam dat mp ako oblubenu stranku! ale ako? 😕 ked vyhladam modernpatchwork.sk a kliknem na to, otvori mi rovno e-shop. ako si to mam pridat medzi oblubene stranky? 🤐

k8y
7. dec 2011

@lusil2005 Presne takto to doteraz fungovalo, ale nedavno to zmenili. Tiez som nad tym vcera maturovala. Musis ist na Facebook a tam si vyhladat MP (ako ked hladas priatela) a tam bude moznost pridat stranku medzi oblubene alebo stat sa fanusikom (neviem presne, ktory text sa zobrazuje).

snehovavlocka
7. dec 2011

@k8y mne to nenaslo...len pridat priatela 😒 ale na tvojej stranke mas like na FB,ale tam mi dalo len zdielat odkaz na mikulassky darcek....tak teraz mam na FB,ze zdielam odkaz....staci to?

snehovavlocka
7. dec 2011

@k8y uz sa podarilo: ked na FB das vyhladat: modernpatchwork (napisane spolu),rak mi naslo Modern Patchwork s tym,ze ide dat "like" 😉 😀 😀 😀
@lusil2005 skus

lusil2005
autor
7. dec 2011

@snehovavlocka ale ja som like dala hned. to mi islo. druhy krat sa neda dat like ked uz to mam liknute

lusil2005
autor
7. dec 2011

aha, tak teraz som nasla aj Modern Patchwork oddelene. a to ma u z hodilo na tvoje FB konto. napisala som nejake odporucanie, dala like, a neviem co sa este da 😀

snehovavlocka
7. dec 2011

@lusil2005 prepac,ja som zle pochopila vase prispevky....

lusil2005
autor
7. dec 2011

@snehovavlocka to nic, ja som to tiez najprv pochopila tak ze mam dat like, a potom az som zistila ze treba pridat do oblubenych... ale jaaaa na to pridem! :D

snehovavlocka
7. dec 2011

@k8y
@lusil2005
ja som vyhladala a tam bolo len "paci sa mi to"....aspon pokial si spravne pamatam....nechapem ako inak by mala byt stranka medzi oblubenymi. ved si nedala "pridat priatela" (co je pri priateloch a nie pri strankach).

lusil2005
autor
7. dec 2011

@snehovavlocka ja som vcera normalne isla na stranku e-shopu, a tam je FB ikona "like" tak som na nu klikla. a teraz mi hovori k8y ze som odvcera medzi fanusikmi. takze asi sa to da cez like. 😅

vera21
7. dec 2011

@k8y prisla mi zasielka, neskutocne sa tesim - naozaj je pravda, ze v skutocnosti su tie latky este krajsie ako na foto 🙂 uz sa tesim, ako sa do toho pustim....Inak dievcata, ja som nejaka divna, ale ja na tej Katkinej stranke nikde nevidim, ze mozem dat "like" - je tam twiter, zdielat na FB, ale nic take, ako ze mam zalikeovat 🙂 Nemozete tu niekto hodit Print screen, aby som vedela, kde to mam hladat ?

vera21
7. dec 2011

@bezaz nikde nemozem najst Tilda atelier knihu - na tom book depositary som hladala a nenasla, ani na amazone - ja ju chcem v angline, uz vobec existuje ??? ake ti prisli knizky ?
mam ju pozicanu od Stanky, asi si ju dam celu prefotit

vera21
7. dec 2011

@evelin116 ta gula je perfektna !

lusil2005
autor
7. dec 2011

@vera21 ja mam to "paci sa mi to" nad tou kolonkou "tweet". pockaj hodim foto

lusil2005
autor
7. dec 2011

@vera21 tutoki

vera21
7. dec 2011

@lusil2005 no, dakujem moc moc za obrazok aj za detailos vysvetlenie, nakopte ma kdesi, ale ja to tam nemam ! kukam do toho ako puk, na stranku ako puk a nist....ja tam mam : "twet" a nejaku "0" - presne v tych miestach, kde je ta tvoja sipka 😀

bezaz
7. dec 2011

@vera21 vladi, v anglictine je to tildas studio http://www.bookdepository.co.uk/Tildas-Studio-T... a ja som si objednala teraz tuto http://www.bookdepository.co.uk/Tildas-Winter-I... silno krasne farby 😵 😵 😵 a tuto http://www.bookdepository.co.uk/Sew-Pretty-Chri...

vera21
7. dec 2011

@bezaz dakujem - to Tilda studio som videla, lenze obalka tej knihy bola ina, ako ta origos Atelier, tak ma to zmiatlo. Vnutri je to to iste ?

bezaz
7. dec 2011

@vera21 ma iny obal? to som si ani nevsimla.. ano, je to ono 😉

vera21
7. dec 2011

@bezaz tie winter ideas - to je parada 🙂

bezaz
7. dec 2011

@vera21 su tam tie zvery {zirafa, papagaj, slon}, podsedak, tie zavinovacie tildy, taska na notebook a to iste len zmensene na mobil etc

bezaz
7. dec 2011

@vera21 no to je len brozura, preto som zobrala aj tu druhu, v tejto su take malinke anjelky, bradaty santa, ze vianocny kralik 😀 tipy ako zabalit darceky, take viac dekoracne ako na sitie mi to pride

k8y
7. dec 2011

@vera21 Vladi, asi tam mas nulu, lebo teba uz mam medzi fanusikmi 😉 A som strasne rada, ze sa ti balicek paci 😉 Idem ti este odpisat na mail 🙂

vera21
7. dec 2011

@bezaz no, tak aby som ti nezavidela, objednala som si obidve - aj atelier aj tie winter ideas 🙂 jupiiiiiiiiiiiiii - uz sa tesim ! dik Zuzi - by som to ani len nenasla, keby si mi tie linky neposlala....
@k8y no, tak dik - ved aj bolo logicke, ze sa mne nemoze zobrazovat na tej stranke nieco ine ako Lusil, ze ???? 😀 som puk - vidis, som tvoj fanusik, klikam na tvoje stranky, blog a podobne krizom - krazom !

snehovavlocka
7. dec 2011

dnes sa mi podarila takato ciapocka pre dcerku...snad ju bude nosit,lebo ona ma svoju oblubenu a inu na hlavu nechce.len ta je uz mala,tak sa snad necha nahovorit na novu 😅