Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

vera21
15. máj 2012

Kati, smutne - dik za pozdrav, drzim Ti palce, nech je Remi uz len usmiaty 😀

lussy23
15. máj 2012

@k8ty držím palčeky a prajem veľa síl a trpezlivosti, nech ste už zdravučkí

snehovavlocka
16. máj 2012

no,tak sa mi podarilo dosit tu tasku na kocik. sovy su vonkajsie vrecko a jedno sietkove vrecko je vnutri. zadna cast je z tej kvietkovanej latky.

vera21
16. máj 2012

@snehovavlocka Velmi pekne !!!!
Pripajam fotky z nasho šicieho vikendu v Ziline 🙂 Dufam, ze ma baby nezadrhnu 😀 😀

olivova
16. máj 2012

@k8ty -juuuuj, dufam, ze sa vam to uz nevrati... 😖
@snehovavlocka - kraaasna taska 😵 kukam, ze mas aj moje sovicky 😀 (aj ja ich mam, aj ja ich mam ...)
@vera21 - zadrhnem 😀 ...

lussy23
16. máj 2012

@snehovavlocka krásna

ludik3
17. máj 2012

ahojte žienky,
Kati tak prajem, aby teploty klesli a nikdy sa nevrátili. My sme to mali tiež, našťastie bez kŕčov, ale za to v double formáte, najskôr Matúško 40 a o 2 dni Adelka tiež 40, takže fasa....zas išlo všetko bokom, ale čo človek neurobí pre zdravie svojich detí a seba 🙂
ste úplne všetky šikovné, bábiky super, kabelky ani nevravím....no možno niekedy cez leto, keď bude dovolenka,tak aj mne sa snáď zadarí niečo "spichnúť" teraz len dokončujem, čo je nedorobené a opravujem, čo sa pokazí pri nosení 😉 majte sa krásne a krásne tvorenie

k8ty
17. máj 2012

@vera21 @lussy23 @olivova @ludik3 Ďakujem dievčatá. Malý je už úplne fit, ani na ňom nevidno, že bol v nemocnici. Horúčkoval vlastne iba v sobotu v noci a celú nedeľu a odvtedy mu vlastne nič nie je. Len rodičia sú teraz vystresovaní. Včera mi zaspal v kočíku, tak som hneď kontrolovala, či neomdlel a či dýcha. Tak skoro sa toho asi nezbavíme, ale pevne verím, že to bola iba jednorazová záležitosť.

Predvčerom mi prišli časopisy, tak sa už teším, čo si z nich ušijem. Ale najbližšie mám v pláne župan pre malého 😵

troll
18. máj 2012

@k8ty to ma tesi,ze ste zu fit 🙂 a podla coho ides sit ten zupan?lebo ja zhanam pre maleho a nemozem kupit

k8ty
18. máj 2012

@troll podľa jedného staršieho čísla Stitch. Je taký dvojvrstvový. Dovnútra idem dávať froté (kúpila som také lacné osušky v Ikea, tak rozstrihám) a navrch normálne bavlnenú látku.

bezaz
19. máj 2012

@troll adi, sak sme ho videli v niektorom tom casaku u Katky 😉

baby, ja som sa pustila do deky pre ninku, uz mam skoro hotovy top, @vera21 davam tam aj tie ebay stvorceky 😉 som myslela, ze ju stihnem, kym je ninka prec, ale tak nic, budem musiet po veceroch na tajnasa 😅

snehovavlocka
20. máj 2012

@troll @k8ty ja som videla na nejakej anglicky pisanej stranke relativne jednoduchy navod na zupan z uteraku....ak to este najdem,dam link. a kati,tesim sa s vami,ze uz ste ok 😉

troll
20. máj 2012

@snehovavlocka dakujem 🙂

vera21
22. máj 2012

Baby, a toto by kto usil ???? 🙂

bezaz
22. máj 2012

@vera21 jezin, to je strasne, ako mrtvola mamuta v obyvacke 😀 😀 😀 😀

bezaz
22. máj 2012

ozaj baby, rusia tu v samorine predajnu s kreativnymi potrebami, maju vsetko za 50%, ak by ste niektora nieco potrebovali, plst, farby (na textil, sklo,..) koralky, stetce, atd napiste

k8ty
22. máj 2012

@bezaz uuuu, to by som potrebovala! Kámoška práve zháňa plsť! Dáš adresu? Žeby som ťa teda niekedy prišla pozrieť? 😉 Vieš aj, dokedy ešte majú otvorené?

k8ty
22. máj 2012

@snehovavlocka Ďakujem moja. Už som rozstrihala podľa strihu v tom časopise. Keby sa to náhodou nepodarilo, pozriem tie tvoje 😉

k8ty
22. máj 2012

@ludik3 Ďakujem! Pevne verím, že to bola iba jednorázová záležitosť. Aj keď už viem, čo máme robiť, ale radšej nech sa to neopakuje. Najviac sa bojím toho, že sa to bude opakovať, keď s ním práve nebudem. Ale na to nechcem ani myslieť.

Dúfam, že tebe výjde dovolenka spojená so šitím podľa predstáv 🙂

bezaz
22. máj 2012

@k8ty kati, na pesej zone v alexovi 😉 dondi 😀

luvie
22. máj 2012

Holky, nemáte prosím tip na nějaký spolehlivý internetový obchod s látkami? Sháním hlavně bavlněné látky. Díky

bezaz
22. máj 2012

@luvie v cr je toho vela www.mojelatky.cz alebo mraz www.latky.cz urcite aj baby na mimibazare 🙂

bezaz
23. máj 2012

caveste, tak som dokoncila aj dalsiu babiku

bezaz
23. máj 2012

babyyyy, dosla mi ta nova tilda knizka, jarne napady, uzasneeeeeeeeeeee veci su tam 😵 😵 😵 boze, keby tak mal den aspon 72hodin 😅 a deti by chceli spat aspon 24 😀

ludik3
23. máj 2012

@bezaz bábika je fantastickáááá a súhlasím s tvojou vetou o 72 hodinovom dni. Inak my sme zas mali "super" víkend, opäť teploty, 39,8 to bolo tentokrát....tak už len dúfam, že vybratím nosných mandlí sa to zmení- snáď k lepšiemu 😉

luvie
23. máj 2012

@bezaz děkuju 🙂

lussy23
23. máj 2012

@bezaz náááááááádherná bábika

snehovavlocka
24. máj 2012

@bezaz ta je ozaj uzasna 🙂

k8ty
24. máj 2012

Dievčatá, konečne som trochu šila a urobilo mi to teda veeeeeľmi dobre. Fakt som si to vychutnávala 🙂

Viac tu: http://modernpatchwork.blogspot.com/2012/05/bab...