Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

papajka7
3. mar 2011

baby tak keby sme nieco prispeli lusil,ci predca by nas mohla aj zobrat siestich.lusil prosim prosim 😵 😅
@vera21 ten mumik je strih s najnovsej burdy 😉

vera21
3. mar 2011

@papajka7 No super, ani som netusila, ze Burda este existuje 🙂 Je krasny !
Pisala som Lusil, mam este jednu, takze by nas bolo akurat, som zvedava, co napise 🙂 Dufam, ze to pojde !! Som sa tu snazila !!!!

papajka7
3. mar 2011

@vera21 ano burda stale exstuje.len akurat tam je bud moda uuuuplne dopredu,alebo som uz ja za opicami,uz sa v nej neviem najst ako kedysi 😅 ,ale tento mesiac vysiel aj special svadobna moda,tak na nu mam zalusk
inac dakujem .ze sa tak snazis,mas asi dobre presviecace metody 😉 .dufam ze lusil bude suhlasit

papajka7
4. mar 2011

halooo mate niekto info o kurze?tak ide sa?@lusil suhlasila?no som od rana na ihlach,ci sa mam balit alebo nie 😅

vera21
4. mar 2011

@papajka7 Ahoj, Lusil odpisala, ze nie, ale mozeme sa dohodnut niekedy na april, maj 🙂 🙂 Tak sa nikam nebal, ja som sa s tym uz vcera vyrovnala 🙂 🙂

acotakto
4. mar 2011

@lusil2005 Naaaaaaaaadherne su tie baaabiky))))) naozaj krasne lusi)

papajka7
4. mar 2011

@vera21 aha ta ok.no tak to prelozime aj mi to bude vyhovovat tak,lebo uz manzel bude doma a ostane pri malom,lebo teraz by musel ist so mnou 😅

papajka7
5. mar 2011

ahojte tak tvorive nadsenie ma neopusta 😅
nahrievaci vankusik plneny spadlovou psenicou 😵

troll
5. mar 2011

pekne,pekne,spaldovy vankusik suuuper vec 😵

anelisa
6. mar 2011

ahojte, aj ja obcas nieco vytvorim, ale teda na vase kusky zdaleka nemam 😉 Sit som zatial neskusala, nemam stroj, robim skor jednoduchsie veci - malovanie na sklo, hrnceky, servitkovu techniku. Chcela by som teraz pomalovat papierove svietidlo, len neviem ake farby su na to vhodne. Nerobil to uz niekto z vas? Dakujem
Tienidlo je klasika - z ikei

bezaz
6. mar 2011

cafte mamicky, pozeram, ze nezahalate a tvoriiite a tvoriiiite 😵
ja som sa zatial zmohla na vlasy tildusi, inak nic nezvladam, mlady je narocny, furt by len na prse visel 😅
ale tesim sa, ze sa kurz prelozil, hadam uz v aprili, maji budem v stave sa zucastnit 🙂 alebo vas dojst aspon pozriet 😉
@anelisa to tienidlo nie je papierove, ale z takej umelej hmoty

@papajka7 uuuuzo vankusik 😵

anelisa
6. mar 2011

@bezaz ja to volam papierove, neviem preco 😅 mam ho uz doma, len neviem cim ho nafarbit. Nevies poradit?

snehovavlocka
6. mar 2011

@bezaz wow....skoro si k nam zavitala 😝 😎 zlate meno ste vybrali 😀
@papajka7 pekny vankusik-dobry napad na nahrievanie

ja som usila jednoduchu tasticku s vysitym macom pre nasu slecnu 😉

troll
6. mar 2011

@bezaz gratulujem 😵 j
@snehovavlocka velmi pekna taska,aj ja som nieco tvorila

snehovavlocka
6. mar 2011

@troll 😝 krasnucke.....

lusil2005
autor
6. mar 2011

@anelisa ja by som to pomalovala normal akrylovymi farbami.

@troll kacicky su kraaaasne!!!!

@papajka7 ten je perfektny!!!!! a maly je jaky dobry model! 😀

@bezaz GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM!!!!!!! len nech papa krpec, bude chlap jak hora 😀 tak vela zdravicka!

papajka7
7. mar 2011

@troll
@snehovavlocka
@lusil2005 dakujem 😵
@bezaz gratulujem k malej blske 😵

anelisa
8. mar 2011

@lusil2005 dakujem, vyskusam 🙂

idris
8. mar 2011

Ahojte babulky ja sa chcem spýtať kde vy viete zohnať takéto krásna látky?? Alebo ak je tu niekto z KE kde je nejaká dobra predajňa na metrový textil alebo aj veľkosklad?? Dopredu ďakujem

A máte krásne výtvory 😵 😵 😵

troll
9. mar 2011

@lusil2005 a nevies kde by som mohla kupit,taku kuceravu vlnu na vlasky ,skoro takej zltej farby

titkovamiriam
9. mar 2011

žienky neviem či to patrí sem no nedá mi nepodeliť sa o takúto tvorivosť a s deťmi sa pri tom určite zabavíte,stačia k tomu prázdne slimačie ulitky,farby a nápad...Inak robíte nadherné vecičky!!!!!

snehovavlocka
10. mar 2011

@titkovamiriam krasne to je,podobne som uz niekde videla 😝

titkovamiriam
10. mar 2011

@snehovavlocka jasne veď to fičí aj na nete ako maľovanie na mušle z dovolenky,no včera ked som ich videla taku spustu mi to nedalo a skusila som už sa teším cez vikend ako si povymyšlam s detickami rozne kreacie,rozne techniky..ako pri vajíčkach 😀

lusil2005
autor
10. mar 2011

@troll ja kucerave vlny kupujem tu http://www.lenkasdolls.com/

lusil2005
autor
10. mar 2011

@titkovamiriam je to krasne, ale ako dostanes tie slimaky von z ulit? to vyvaras alebo take nieco? 😕

titkovamiriam
10. mar 2011

lusil to som nasla prazdne ulity!!!!!!!!,živé by ma nenapadlo ničiť na taketo,,hovadiny,,

lusil2005
autor
10. mar 2011

@titkovamiriam ja ze ste si varili slimakov na papanie, a ulity ste takto vyuzili 😀 ale to je super ze sa daju pozbierat uz prazdne 😝

jonki
10. mar 2011

@idris metrovy textil s podla mna dobrym vyberom v KE je anjel: http://www.metrovytextil.sk/ jeden je na Hlavnej vo dvore vedla GloriaPalace a druhy na Mlynskej na poschodi v Gastrodome.

troll
10. mar 2011

@lusil2005 dik za super stranku 😵