Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

bezaz
14. jún 2011

@k8y kati a to objednavas len z tej jednej amickej stranky? sak tam maju milion latok, som to pozerala a koniec sveta 😅 kolko maju postovne na SK?

k8y
14. jún 2011

@bezaz odpoved by si mala mat v ip, dufam, ze to preslo. A vsade maju milion latok, ja pri tom travim hodiny 😀

Este som chcela dodat k tym kombinaciam latok - ja mam manzela s vybornym vkusom. On je moj schvalovatel pripadne korektor 🙂

lusil2005
autor
14. jún 2011

@bezaz
@k8y
jej zienky dakujeeeeem!!! 😅 bezaz aaale prosim ta!!! stale sa len uciiim a uciiiim a nadavam si aka som nesikovna 😀
k8y ten pocit poznaaaam. pozri, toto je cast mojho "syslista", a tiez mam vzdy ked nieco sijem pocit, ze "ta prava" mi chyba 😀 a obdivujem vas zienky ktore kupujete fat quartery... ja kupujem minimalne po metry, vacsinou dva metre z latky. a ked mam do nej zarezat, srdco ma boliiii 😅

troll
14. jún 2011

@k8y vrecusko superrrrrrrrr 😵

k8y
14. jún 2011

@lusil2005 juuuuuj, parada!! ja este takyto velky stos nemam! snad raz. a tiez by som najradsej kupovala vela, ale je mi luto davat za to take peniaze.. respektive si poviem, ze za tu sumu mozem mat quartery aspon zo 4 latok 🙂 Inak som citala teraz nejake odporucania, ako narabat so svojimi latkami a hlavne s farbami, tak to prelozim a hodim do blogu. Len ma tam zaujala jedna myslienka: ze raz za cas je dobre si povymienat latky s kamaratkami, lebo to, co sa nam zda, ze uz nepouzijeme, moze niekoho ineho velmi inspirovat.. tak mozno casom zorganizujem cajovy dychanek spojeny s vymenou latok. Co vy na to?? Alebo uz nieco take medzi vami funguje? Dajte vediet!

k8y
14. jún 2011

@troll dakujem! 🙂

troll
14. jún 2011

@lusil2005 ten potah na autosedacku super,mne sa nedari nikdy nic potiahnut,obnovit ,atd.mala je krasna paradnica a skoro som odpadla kolko mas latok.v dobrom zavidim 😀 no ja si netrufam objednavat z ameriky,co uz 😵

troll
14. jún 2011

@k8y jej super idea 😵

bezaz
14. jún 2011

@k8y takeho manzela mam aj ja, preto mam smolu, ze mi skoro kazdu kombinaciu ofrfle 😝 zatial sa mu ako tak pacila jedina tildusa, kupelnova v zupane ☹ tak neviem, ci kupujem blbe latky a potom ich neviem nakombinovat, ci co 😅 aj to, ked si clovek nemoze tie latky ohmatat, na webe sa mi pacia a potom ked dojdu, tak dost casto su take akoby tvrde, riedko tkane 😖 pritom vsetko je to vraj 100pero bavlna
a super napad s tou "burzou"

bezaz
14. jún 2011

@lusil2005 dobraaa zbierka, to ti ako dlho trvalo? 😀

lusil2005
autor
14. jún 2011

@bezaz ale na tej fotke je len cast. teda asi dve tretiny... jedna tretina sa nezmestila do fotaku 😀 syslila som asi tak rok 😅 teraz som praveze uz niekolko mesiacov nic nedoplnila, musela som setrit peniazky... 🤐 ale uz sa tesim na dalsie nakupy!!! 😀

snehovavlocka
15. jún 2011

@k8y jej,ta myslienka vymeny latok sa pozdava aj mne,len si skor myslim,ze miesto cajoveho dychanku to bude formou swapu 😅 neviem si predstavit,kde by sme sa stretli.jedine,ak si preskumame regiony a nejako sa spravi viac stretnuti

bezaz
15. jún 2011

@snehovavlocka hehe spravime latkove stretko niekde na strednom slovensku 😀

k8y
15. jún 2011

@bezaz
@snehovavlocka 2.7. som v Zazrivej, tak tam 😀 Ale vazne. Urobime prieskum, zatial mam pocit, ze sme viacere v Bratislave. Skusim vymysliet nejaky priestor.. a keby nas nebolo vela, tak vas kludne pozvem aj k sebe domov. Mame velku obyvacku 😀

lusil2005
autor
15. jún 2011

@k8y uuuuj tu zazrivu ti v dobrom zavidim!!!! tam je krasne. ja ju asi budem musiet tento rok vynechat 😖

k8y
15. jún 2011

@lusil2005 ja sa aj tesim, aj mam z toho trochu stres, lebo ma kamarat poprosil, aby som nieco usila jeho rodicom k 30.vyrociu svadby. Nieco som aj vymyslela, len som to este nikdy nesila, tak dufam, ze sa to podari. Mate nejaky napad na takyto darcek?

stresmenka
15. jún 2011

ahojte 🙂 šikulky môžem sa ku Vám pridať do témy 🙂 ja som tiež tvorivá dušička baví ma všetko, len ten deň má nejako málo hodín 😢 . Ja sa venujem servítkovej technike, falošnému patchworku ten ma asi naj naj chytil za srdce, pleteniu z pedigu a korálkovým stromčekom mám nakúpené aj látky na patchwork, len nie a nie sa k tomu dostať 🙂 musím si vás pomaly prečítať. Moje stránky na inšpiráciu sú artmama a fler.cz.

mirko
15. jún 2011

Ahojte , prosim vam poradte, cim vyplnate site hracky???

lusil2005
autor
15. jún 2011

@k8y fuuuuha, no to tazko vybrat ked ich nepoznam... ja by som usila bud deku, alebo vankusiky. alebo nejaky pekny quilt na stenu. tie vankusiky su podla mna take najuniverzalnejsie 😵

lusil2005
autor
15. jún 2011

@stresmenka ahoj! vitaj medzi nami!!! ja som sa tiez na patchwork strasne dlho odhodlavala, ale ked som sa raz odhodlala, tak ma to riadne draplo. ja zase potajomky zdialky obdivujem to pletenie z pedigu... ja zatial pletiem len z novinoveho papiera 😅

lusil2005
autor
15. jún 2011

@mirko polyesterovym runom 😉

k8y
15. jún 2011

@lusil2005 celkom si sa trafila 🙂 Ja ich tiez nepoznam, ale ako celkom pouzitelne sa mi zdalo to, ze dam vytlacit na platno ich svadobnu a aktualnu fotku a zakomponujem to do vankusika. Tiez ich vobec nepoznam, tak to musi byt nieco take univerzalne. Fotky na platne sice povazujem za trochu gycovite, ale takym starsim ludom by sa to mohlo pacit 😅

lusil2005
autor
15. jún 2011

@k8y hej hej to je dobry napad.

k8y
16. jún 2011

Ahojte baby, vy ste tu vsetky take sikovne 🙂 Pridajte sa ku mne v siti blokov na Tokyo Quilt Festival! http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/06/poz...

bezaz
17. jún 2011

baby, plz, poradite? chcem mladeznikovi usit takeho maznacika, aby to mohol aj hryzt, z akeho matrosu to usit, aby to nepustalo chlpy a bolo to prijemne??? 😅

k8y
17. jún 2011

@bezaz v tomto sa ja vobec nevyznam, ale ako prijemny material mi napadol fleece.. pusta to chlpy??

lusil2005
autor
18. jún 2011

@bezaz najnezavadnejsia je bavlna... ja by som pre krpca vsetko len z bavlny sila. je aj hladka, prijemna.

troll
19. jún 2011

caute,zasa som trochu tvorila,ale to uz je predposledna uz chcem nieco ine vyskusat

vera21
19. jún 2011

Cafte!
@troll uzasna ! ma pekny uces 🙂 Na tie kridla sa chystam tiez,ale zdaju sa mi tazke ....Teda pre mna zatial ...
@bezaz ja by som tiez sila z bavlny alebo z takeho toho plysu ci co to je - byvaju taki maznacikovia normalne v baby obchode - ma to hlavu a taky stvorec latky ako telicko - sa vyjadrujem ako hotentot, ale verim, ze viete, o co ide 😀

vera21
19. jún 2011

@stresmenka Vitaj, vitaj ! Aky je rozdiel medzi patchworkom a falosnym patchworkom ?