Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

k8y
17. nov 2011

Dievcata, v predpremiere nas prvy spolocny quilt 😉
Dokonceny o jednej rano. Dnes dam lepsie fotky do blogu.

snehovavlocka
17. nov 2011

tu je pre dcerku meninova babika 😉 (konecne nieco šité)
a ked mi deti pospia a bude chvilka casu,konecne si skusim docitat vase prispevky 😝 inak su tu same krasne fotky vasich dielok,takze sa tesim na komentare (ako vznikli a ake pribehy im predchadzali 😝 )

lussy23
17. nov 2011

@snehovavlocka je nádherná
@k8y krásne

annaola
17. nov 2011

@snehovavlocka Krasna babika 🙂
@k8y waw, vyzera nadherne, musis byt velmi trpezliva osobka ;)

snehovavlocka
17. nov 2011

@annaola teda,ten set je ozaj paradny 😝 dobry tip na vianocny darcek,len neviem,ci este stihnem 😅 😀 😀

troll
17. nov 2011

@vera21 tak to je skoda velka ☹ ☹ ☹ ale drzala som palce 🙂

troll
17. nov 2011

@annaola velmi pekne,aj to meno je zaujimave 🙂 🙂 🙂 sikovna si

troll
17. nov 2011

@k8y vsetko paradne,tesim sa na lepsie foto tej deky,si usilovna vcielka 🙂 🙂 🙂

troll
17. nov 2011

@snehovavlocka krasna babika 🙂 🙂 🙂

troll
17. nov 2011

@seminkads krasne vsetko 🙂 🙂 🙂

kackabrcka
17. nov 2011

kocky poradte kolko pytat za vyrobky : anjelka, spinkacik, skriatok jedna sa o vianocny trh nemecko ja som zvazovala anjelka 18-20€, spinkacik bez kridiel 14€ a skriatok 12€ potom mam poduska (navlecka+vankus 35*35) zvazujem 8€

kackabrcka
17. nov 2011

a takto dopadla izbicka 😉

seminkads
17. nov 2011

POVIEM VÁM ROZPRÁVKU : Ako sa z ovečky stal pes 😀 😀 😀
Mama šila ovcu z hlavy, vyzerá jak pes, poraďťe jej, milé mamy, jak mu dávať jesť. Pusa chýba, neprišitá, nevie ona, čo s tým...
Pokračovanie nabudúce 😀 😀 😀
A k tomu Uzlíček pre moju Natušku (ale pôjde tam väčší vankúš-tento bol po ruke ako prvý, keďže malá už spala)
A na záver rozprávka o Malej princezne, čo sa hrala na mieste, kde mama tvorí 🙂

seminkads
17. nov 2011

A nejdú mi pridať fotky-tak zajtra pripojím, zatiaľ bude rozprávka bez fotiek ☹

lussy23
17. nov 2011

@kackabrcka nádherné
Inak mám prvú zákazku. 😀 Jedna baba videla fotku mojej Miruny a aj ona chce takú. 😀 Takže mam na dva týždne roboty dosť. 😅

kackabrcka
17. nov 2011

@lussy23 a co ides robit ?

seminkads
17. nov 2011
k8y
18. nov 2011

Prepáčte, skôr som to nestihla. Som chorá ako pes a celý deň som šila jeden košík.. Ale už je to tu, môžete sa pokochať: http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/11/hvi...

@annaola prave naopak, ja som velmi netrpezliva, ale ked som uz mala taku zodpovednost za 36 hviezd, tak som sa snazila 😀

snehovavlocka
18. nov 2011

@kackabrcka nepredavam,ani nemam s tymito vecami skusenost nakupu,takze ti neporadim...ale krasne su,to je fakt 😉 a tu izbu ste zladili naaaaaadherne

vera21
18. nov 2011

@k8y Kati, som hotova !!! Ani len vo sne by ma nenapadlo, co moze vznimnut z tych hviezd, co ti prisli 😀 Jednym slovom - naaaadhera !!! Gratulujem a velky obdiv vsetkym, co prliozili ruku k dielu - sikovnice 😀 😀 Ja som fakt odpadla ....

lussy23
18. nov 2011

@kackabrcka tej babe moja Miruna pripomenula jej šefku a chce aby som jej takú ušila. Chce si do nej pichať ihly. Miruna je spevák zo Superstar (bol s Chodurom vo finále)a robila som ho kamoške, ktorá mu fandí. Fotky mam aj tu, no už neviem na ktorej strane.
@k8y - nádherné hviezdy
@seminkads prekrásne hračky

kackabrcka
18. nov 2011

kocky ktore predavate poradte : kolko pytat za vyrobky : anjelka, spinkacik, skriatok jedna sa o vianocny trh nemecko ja som zvazovala anjelka 18-20€, spinkacik bez kridiel 14€ a skriatok 12€ potom mam poduska (navlecka+vankus 35*35) zvazujem 8€

bezaz
18. nov 2011

@kackabrcka podla mna ceny su v pohode, pozerala som na MMB a anjelky idu cca po 18eur, spinkacikovia po 15, tych skriatkov neviem akych myslis, takze tie ceny mozno by som este o nejake to euro zdvihla, nemci vedia viac ocenit rucnu pracu ako slovaci 😉
dievcence, sikovne ste vsetky, ja len ticho obzeram a zavidim 😅 😀
@k8y katka, deka je nadherna, skoda, ze v nedelu nie som v BA, isla by som ju vydrazit 😵 😵 😵

kackabrcka
18. nov 2011

@bezaz skriatok mam namysli to posledne foto 2ja biely s dlhymi ciapkami..
inak vdaka uvidime nedelu co z toho bude 😉

vera21
18. nov 2011

@troll dakujem 🙂
@kackabrcka tie anjelky na tych vankusoch su naozaj nadherene ! Normalne pozeram, ze len pred nejakym casom si sila prvu a teraz uz mas normalne manufakturu 😀 Tie ceny su take ako na MMB, ale ja Vam teda uprimne poviem, ze mne sa to zda velmi malo - teda v porovnani s tym usilim, energiou a vsetkym, co do toho vkladam ja 🙂 Ja, ak by som chcela predat, tak anjelku asi za 50€ a to by som bola mozno spokojna 😝 Tiez viem, ze v UK alebo Nemecku by ludia za to ochotne zaplatili aj viac .....Takze pre nemecky trh by som tu cenu mozno dala vyssiu. Ja neviem, daj tolko, aby si hlavne aj ty mala dobry pocit, ze to usilie stalo za to.

vera21
18. nov 2011

@seminkads mala je uzasna medzi tymi plienkami ! a tie tvoje vytvory tiez podarene 😀 😀 Naco je to vreco ? Na tom sa spi ??

lussy23
19. nov 2011

@kackabrcka krásni

seminkads
19. nov 2011

@vera21 dakujem, to ma byt navliecka na vankus-uzlicek, akeho som mala kedysi ja od mamy,len vankus primeranej velkosti bol v izbe, kde mala spala, a moc vysoko som uviazala ten uzol 🙂, a tie plienky uz ani neupratujem 😀 az ked ideme spat...

kackabrcka
19. nov 2011

@vera21 tu anjelka pod 25€ ani nejde a pytaju bezne aj 39€ uvidime ako to zajtra dopadne.. navlecky na podusky sijem rada to je aj rychlo.. no veru manufaktura 😀 mam 10anjelok + 5 podusiek, skriatok 14x a spinkacik 11x no uvidime ako do nedelu dopadne 😉

troll
20. nov 2011

este jeden vianocny parik