Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

troll
5. apr 2011

tak tu je foto

snehovavlocka
5. apr 2011

@troll 😀 😀 😀 😀 krasne su, priprava na velku noc? 😀

troll
5. apr 2011

@snehovavlocka dik,ano tak trochu,ale aj ako darcek pre kamosky 😵 😵 😵

farenka
5. apr 2011

@troll jeeej, tie su krasne. a ako perfektne naaranzovane 😀

sammy19
5. apr 2011

@troll - krásne, na tie sa chystám aj ja🙂 len či stihnem do Veľkej noci...

@snehovavlocka - gratulujem, to je tiež krásne, čo Ti svieti v "pase" 😵

snehovavlocka
5. apr 2011

@sammy19 dakujem 😉

sammy19
6. apr 2011

Ahojte, po dlhšom čase konečne nahadzujem foto nejakých mojich nových prírastkov.

sammy19
6. apr 2011

...a ešte včerajšia húska🙂

sammy19
6. apr 2011

...už aj s fotkou 😅

snehovavlocka
6. apr 2011

@sammy19 krasne kusky si pridala 😵 😵

troll
6. apr 2011

@sammy19 no nadhera,ta macicka je krasna,ale aj vsetko ostatne,no aj husku si stihla supeerrr 😵 😵 😵

sammy19
6. apr 2011

@snehovavlocka
@troll
baby, ďakujem🙂 hej, hej, tu húsku som včera večer tak narýchlo šila. Si ma inšpirovala🙂

vera21
6. apr 2011

@troll super toe husky ! krasne, fakt...ako si robila tie zobaciky ? To je vysite bavlnkou alebo latka ? alebo namalovane ? a tie tycky ? to su spajdle, ci ? sak tu nedavate detailne foto, tak sa neviem priucit od vas 🙂

vera21
6. apr 2011

@sammy19 no konecne ! Uz mi tie tvoje babatka chybali 🙂 To "lentilkove" babo je uplne, ale uplne, ze super !!!! Aj macka sa ti podarila a aj ta zirafka - teda, dufam, ze je to zirafka.....
konecne baby, mam dalsie inspiracie...dnes idem zas sit....take tak o tri tyzdne hodim foto 😀 😀

troll
6. apr 2011

@vera21 neak to nejde,to je latka na tom zobaciku,to je jednoduche,a spajdla 😵 😵 😵

farenka
7. apr 2011

@sammy19 naaadherne babiky. aj ta macicka, huska a zirafka su krasne. sikulka 😉

vera21
8. apr 2011

@troll dakujem pekne - to sa sije tak, ako na tilde napriklad nohy ? Ked chces, aby tam bola napriklad cipka, tak najskor tie dve latky spojis a potom na to prilozis strih ? Lebo ten odkaz sa mi akosi neda otvorit...

vera21
8. apr 2011
olivova
8. apr 2011

@vera21 - presne, ako si napisala - najskor zosijes obe latky. Prelozis napoly , nakreslis strih (napriklad nohu ) - prevratis, naplnis a rucne prisijes na rozhranie tych 2-och latok cipku (vyhoda najma ak sa netrafis oboma polovicami, a mas ich trosicku krivo spojene po bokoch - cipka to zakryje)
Zobak takisto - zosijes obe latky, prelozis ich napoly, ulozis si strih tak, ako ma byt nakreslis a sijes - v pripade nejasnosti kludne sa pytaj...
Mimochodom idem sit novu tildusu dnes. Nafotim ?

@sammy19 - sikovnica 😨 😨 😨 uplne uzasne vytvory....
@troll - to iste - ake ich mate obe kraaaaaaaaaasne tie husky...

a ja sa chystam a chystam a nemozem sa k velkej noci dokopat..

sammy19
8. apr 2011

@olivova
@farenka
@vera21
baby, dakujem za pochvaly 🙂 ja mam taku chut sit, no mam tolko inej roboty, ze momentalne mi to akosi nevychadza 😖
O to viac sa ale tesim na vase vytvory, nech sa mozem aspon kochat.

@olivova jasne, ze musis nafotit!!! ja som si inak kupila dve knizky Tilda a strasne chcem nieco z toho usit, no kedy sa k tomu dostanem, ach jaj...

cicimotinka
8. apr 2011

Mamičky, šikuľky, obdivujem vaše výtvory... ak by niektorú zaujalo niečo takéto, pustite sa do tvorenia... www.kofolamanusky.sk

vera21
8. apr 2011

Baby, tak pre mna zatial najlepsie navody na vlasy :
http://www.tilda-mania.ru/forum/12-7-1

vera21
8. apr 2011

@cicimotinka dik za link - pacila sa mi ta reklama v telke, vobec som nevedela, ze ide o takuto pomoc 🙂

cicimotinka
8. apr 2011

@vera21 veď ja sa tiež čudujem, čo to je... tak som hneď hodila link sen aj na FB, si prvá, čo reaguje... každý si zrejme myslí, že som sa práve spamätala a všimla si maňušky a ono je to už o kus ďalej... 😀 síce neskoro, ale predsa... už mám ponožky nachystané... 😅

dudri
8. apr 2011

konecne som dokoncila 4 latkove knizky z decoupage, takze spolu 5knizkov. odlozim az pred Vianocami niekoho darujem... 😵

Dokoncila som dneska macka a pes podla Tildy

dudri
8. apr 2011

asi nestiham sit Tildusku asi az na rok alebo 2roky ☹ proste nestihaaam
mam vsetko pripravene, aj materialy atd....
tak co uz

robim dve veci sitie podla tildusky aj montessori. som ako blazon. musim stihnut do porodu 😝

a este raz spravim macku a pes pre seba. Fialove ku kamaratky jej dcerka zajtra bude mat 3roky. 😵

dudri
8. apr 2011

nemohla som zohnat cierny drotik na fuzy macke , tak som kupila sivy drotik v textilnej galanterie,
nemali bohaty vyber.

sammy19
9. apr 2011

@dudri - dudri, teda, klobuk dolu! macicka aj havo vyzeraju totalne profesionalne 😵 krasne si ich usila!!!
@cicimotinka - tiez som netusila, o co presne ide. Tak vdaka za osvetu🙂

olivova
9. apr 2011

@dudri - ten drotik vobec nevadi 😉 aj tak su skutocne uuuuzasne 😵 😵 😵