Skialpinizmus. Je tu niekto podobne strelený?

sue
28. mar 2008

Ahojte, začínam túto tému, nikde som ju vo fóre nenašla 😅 U nás v rodine sa tento šport za posledný rok-dva veľmi rozmohol a ja sama sa už neviem dočkať, kedy zbalím pásy a lyže a vyrazím za kondičkou 😅
Je tu niekto podobne strelený? 😕

ikke
28. mar 2008

ja by som aj bola (mozem aj ski aj alpinizmus), ale tu u nas aj v januari mozem akurat tak cezpolny beh... 😅

sue
autor
28. mar 2008

Ikke, ráno som odviezla otca na preteky do Roháčov, tak som trochu viac namotaná 😅 a je zaujímavé ako je fakt z mesiaca na mesiac skialpinistov viac 😕

ikke
28. mar 2008

no ja som to nikdy neskusala, ale s obyc bezkami aj zjazdovkami som kamarat a na hory ja tiez rada, akurat tento moj "dolnozemec" z roviny ochka akonahle ma pod nohami par kamenov... takze ja do hor budem chodit asi uz len na babske jazdy...

eriqe
28. mar 2008

ikke to pozname, ja mam bratranca v Belgicku a ked sem pridu, tak ich vzdy niekam zoberieme a to ti je zazitok 😀
my mame kopec kamosov skialpinistov, ale my len popri nich palickujeme na peso. Ale po porode niekam odisla kondicka 😅 a pluha sama sa nechce vratit 😀

sue
autor
28. mar 2008

Ikke 😅 mne to celé úplne vyhovuje až na to, že mám jemne povedané panický strach z lavín a tak sa na tie najkrajšie miesta nemám šancu dostať 😔

julia225
28. mar 2008

caute moj byvaly je tym posadnuty....az tak ze som sa s nim rozisla.... teda mne to slo na nervy....(to aby nemal skialp len dobre ohlasy...tak mne to rozbilo vztah)...chvalabohu 😀

dagina
28. mar 2008

Ahojky, tento sport s manžou hrozně obdivujeme, a moc se nám líbí. Zrovna minulý týden jsme se vrátili z Alp, několik skialp.výprav jsme potkali, může to být super, obzvláště když je krásný výhled. Třeba se nám jednou také naskytne možnost to zkusit.

sue
autor
28. mar 2008

Erika, aj ty voláš z okna a kondička nič? 😲 😀
...ja som si optimisticky myslela, že už na začiatku marca niečo spácham, ale malého nevezmem do Manduci, lebo sa občas viem poriadne vysypať 😝 😀 a bezo mňa vydrží max 2,5 h a za tú dobu sa nikam nedostanem... teda s mojím tempom 😀 môj tatko robí chopok za 55min takže ten by to stihol 😝