• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete Spektrum? Čo najradšej?

27. novembra 2008 
volá sa to Jamie vaří pro vás a zdravě....
23. okt 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No keď to si musím pozrieť kedy to chodí či sa mi to s niečim nekryje :sweat_smile:
23. okt 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím, že v nedeľu.... :wink:
23. okt 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si to pozriem som zvedavá čo to je :confused:
23. okt 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vanish, volá sa to Donnin deň, tak skús vyhladať na stránke. Sú tam aj dobré nápady, ale aj veľa volovýn. prýkrát keď som to videla, tak natierali mŕtvu rybu fartou a otláčali na tričká :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to ma dosť šokovalo :grinning:
23. okt 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
trošku to tu upadlo, no nič.
neviete ako sa volal taký dokument, bol nemecký a mapoval psychický aj fyzický vývoj dieťaťa od narodenia, že čo v akom odbobí robí... By som to moc chcela niekde zohnať. Myslíte, že v požičovniach také veci majú?
27. nov 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja rada pozerám na discovery....."ako sa to robí "..... :grinning:
27. nov 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asitka a ty to nevieš? Veď máš dve deti... :grinning:
27. nov 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiez dost casto cumim na Discovery tiez ma bavi Jak se to dela,spinava prace,doktorka G a superopravovna.Manzel vravi ze som nernormalna ale co mam robit ked mna take veci zaujimaju.
27. nov 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a este pozeram na reality tv tam okolo 11vecer davaju plastiky a ukazuju vsetko jak rezu a take blbosti.Na toto odporucam pozriet.
27. nov 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som minule videla v Nebezpečnej práci, bola to práca servisu nejakých vysielacích veži. Bola to len kovová konštrukcia a uprostred rebrík. By ste neuhádli, ako bola tá veža vysoká. 390m, liezť im tam trvá tak 2-3h, podľa zdatnosti. No ja si to fakt neviem predstaviť a asi by ma tam nikdo nedostal ani zo zbraňou za zadkom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok