• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky motorkárky

ahojte, rada sa vozim s priatelom na motorke, nie po ceste ale po kopcox,jamax a to je napor na telo :unamused:. neviem ako to mam teraz vyriesit lebo som snazilka a bojim sa ze by som si mohla sposobit potrat . :frowning2: samozrejme tehotna by som na motorku nesla ale kym by som o tom nevedela... je tu nejaka kolegynka spolujazdkyna motorkarka? :slight_smile:
19. feb 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola, ale pred 2 mesiacmi sme ju predali, nechceli sme skoncit ako darcovia organov :sunglasses: aj ked muž chodi bezpečne, ale niekto iní...a naviac sa snažíme takže auto je praktickejšie :slight_smile: ale vdaka motorke sme sa spoznali.
19. feb 2008 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak táto téma sa mi páči :grinning:
ja sama jazdím moncika teda si sa nepochválila že aj ty to rada :wink:
Ja jazdím na koni, no keby som mala strach tak to nerobím :slight_smile:
20. feb 2008 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
si sa nepytala :grinning: no veru aj nad tebou som uz davnejsie rozmyslala ze ten kon nie je tiez zrovna bespecny :unamused: tak co ako to vyriesime?
20. feb 2008 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieš čo ja som moto predala na zatial a koňule zatial neriešim. Zatial jazdím len trénujem :grinning:
20. feb 2008 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
aj ja sa pridavam...my jazdime s muzom aj po kopcoch aj po cestach a ked budem tehu tak nebudem jazdit a dovtedy pojdeme na niake mensie vylety,ale len po ceste po kopcoch nie lebo tam to moc natrasa :grinning:...a ked bude male tak to bude maly motorkar :grinning:
20. feb 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kote100 hoj,
my sme obaja telom aj dušou motorkáry aj naše bábo ak bude bude motorkárčiatko, ale zatial sme kone vymenili za iné kone :grinning:
hádam sa nám všetkým to čoskoro podarí :wink:
20. feb 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby to aj ja dufam,ze sa urcite vsetkym zadari a vy sa kolko snazite my sme este len skusali prvy mesiac a nic :unamused: ,ale to nevadi ved na prvy sup to kazdeme nevide....a ked bude mimi tak mu chcem dat aj vecicky porobit motorkarske dupacky s nazvom nasej motorky atd. :grinning:
20. feb 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj máme kamarátov čo majú malé bábo a tiež je to moto dieťa krásne moto veci mu nakúpil no supiš.
My sa snažíme od septembra a zatial nič no nič sústredimer sa teraz na koníčky :grinning:
akú máte moto?
20. feb 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
YAMAHA fazer 600 a este crosu YAMAHU,ale neviem presne cislo a este mame minibaik :grinning: .A nevies kde sa daju take mimi veci pokupit ci robia aj original motorkarske pre mimi lebo ja som si chcela dat len potlacit na vecicky lebo som nic take nenasla :unamused:
20. feb 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieš čo u louisa vo viedni ale myslím že aj na ebay kupovali ale zlaté KTM
20. feb 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha to aby sme sa isli previest na motorke do viedne :grinning: ...uz aby bolo konecne teplo na motorku lebo je este stale dost zima :angry:
20. feb 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby a nevies niaku presnu adresu na nete aby som mohla pozriet?lebo ja ani neviem ako sa na ten ebay dostanem kde sa co hlada?
20. feb 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nehovor ja niekedy ľutujem že som ju predala joj ale kamarát sa mi dá previezť ked si natankujem :grinning:
ebay.de lebo ebay.com len sa v tom treba drobátko vyznať :grinning:
20. feb 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky - pridavam sa - moj drahy je do motoriek blazon a tiez jednu mame :slight_smile:
20. feb 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte babulky..my s drahym tiez jazdime na nasej Hondicke....tiez snazilkujeme........a kebyze sa nam zadarilo tak ja sa budem musiet vzdat moto vyjazdov...... :unamused: ale miminko za to stoji......... :dizzy_face: :dizzy_face:
20. feb 2008 o 10:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fiha tu sa to rozbehlo :grinning:
mi mame motoriek plny dvor ale najnovsia pribudla asi pred mesiacom.
priatel sa tesi ze bude mat syna aby ho mohol odmalicka zasvetit do tajov motora :grinning:
20. feb 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile:
18. mar 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile: akosi to tu vazne :frowning2:
18. mar 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde su vsetky motorkarky :frowning2: .....co sa vozia :grinning: na motorkach?
18. mar 2008 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
asi :grinning: len my musime doma trcat...
18. mar 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim sme tu len my dve nikto iny :frowning2:
kde ste vsetky motorkarky?
18. mar 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bud je to ako ty zovoris ze sa zozia alebo snazilkuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2008 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis asi snazilkuju :grinning:
18. mar 2008 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj by by sme mali ist :grinning: len dneska nestihnem lebo robim v noci a muzik tu teraz neni :frowning2:
18. mar 2008 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:frowning2: ani nehovor co mam robit ja ked mam draheho v zahranici :frowning2:
18. mar 2008 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nemozem an jazdit na motorke bo nemam sofera :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nemozem ani snazilkovat :confounded:
18. mar 2008 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne ani ja to je hroza :frowning2: :angry:
18. mar 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a k tomu vsetkemu sa s nami nexce nikto babvit... :frowning2: :unamused:
preco nam nikto nepise?! :grinning:
18. mar 2008 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi nikto neni motorkar len my dve sme :frowning2:
18. mar 2008 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
asi sme v nespravnom case na nesprevnom mieste
18. mar 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to