Snažilky motorkárky

moncika15
19. feb 2008

ahojte, rada sa vozim s priatelom na motorke, nie po ceste ale po kopcox,jamax a to je napor na telo 😒. neviem ako to mam teraz vyriesit lebo som snazilka a bojim sa ze by som si mohla sposobit potrat . ☹ samozrejme tehotna by som na motorku nesla ale kym by som o tom nevedela... je tu nejaka kolegynka spolujazdkyna motorkarka? 🙂

dominka11
19. feb 2008

ja som bola, ale pred 2 mesiacmi sme ju predali, nechceli sme skoncit ako darcovia organov 😎 aj ked muž chodi bezpečne, ale niekto iní...a naviac sa snažíme takže auto je praktickejšie 🙂 ale vdaka motorke sme sa spoznali.

aby
20. feb 2008

Tak táto téma sa mi páči 😀
ja sama jazdím moncika teda si sa nepochválila že aj ty to rada 😉
Ja jazdím na koni, no keby som mala strach tak to nerobím 🙂

moncika15
autor
20. feb 2008

si sa nepytala 😀 no veru aj nad tebou som uz davnejsie rozmyslala ze ten kon nie je tiez zrovna bespecny 😒 tak co ako to vyriesime?

aby
20. feb 2008

vieš čo ja som moto predala na zatial a koňule zatial neriešim. Zatial jazdím len trénujem 😀

kote100
20. feb 2008

ahojte 🙂
aj ja sa pridavam...my jazdime s muzom aj po kopcoch aj po cestach a ked budem tehu tak nebudem jazdit a dovtedy pojdeme na niake mensie vylety,ale len po ceste po kopcoch nie lebo tam to moc natrasa 😀...a ked bude male tak to bude maly motorkar 😀

aby
20. feb 2008

kote100 hoj,
my sme obaja telom aj dušou motorkáry aj naše bábo ak bude bude motorkárčiatko, ale zatial sme kone vymenili za iné kone 😀
hádam sa nám všetkým to čoskoro podarí 😉

kote100
20. feb 2008

aby to aj ja dufam,ze sa urcite vsetkym zadari a vy sa kolko snazite my sme este len skusali prvy mesiac a nic 😒 ,ale to nevadi ved na prvy sup to kazdeme nevide....a ked bude mimi tak mu chcem dat aj vecicky porobit motorkarske dupacky s nazvom nasej motorky atd. 😀

aby
20. feb 2008

jéj máme kamarátov čo majú malé bábo a tiež je to moto dieťa krásne moto veci mu nakúpil no supiš.
My sa snažíme od septembra a zatial nič no nič sústredimer sa teraz na koníčky 😀
akú máte moto?

kote100
20. feb 2008

YAMAHA fazer 600 a este crosu YAMAHU,ale neviem presne cislo a este mame minibaik 😀 .A nevies kde sa daju take mimi veci pokupit ci robia aj original motorkarske pre mimi lebo ja som si chcela dat len potlacit na vecicky lebo som nic take nenasla 😒

aby
20. feb 2008

vieš čo u louisa vo viedni ale myslím že aj na ebay kupovali ale zlaté KTM

kote100
20. feb 2008

fiha to aby sme sa isli previest na motorke do viedne 😀 ...uz aby bolo konecne teplo na motorku lebo je este stale dost zima 😠

kote100
20. feb 2008

aby a nevies niaku presnu adresu na nete aby som mohla pozriet?lebo ja ani neviem ako sa na ten ebay dostanem kde sa co hlada?

aby
20. feb 2008

ani nehovor ja niekedy ľutujem že som ju predala joj ale kamarát sa mi dá previezť ked si natankujem 😀
ebay.de lebo ebay.com len sa v tom treba drobátko vyznať 😀

prettybaby
20. feb 2008

ahojte kocky - pridavam sa - moj drahy je do motoriek blazon a tiez jednu mame 🙂

annavi
20. feb 2008

ajojte babulky..my s drahym tiez jazdime na nasej Hondicke....tiez snazilkujeme........a kebyze sa nam zadarilo tak ja sa budem musiet vzdat moto vyjazdov...... 😒 ale miminko za to stoji......... 😵 😵

moncika15
autor
20. feb 2008

fiha tu sa to rozbehlo 😀
mi mame motoriek plny dvor ale najnovsia pribudla asi pred mesiacom.
priatel sa tesi ze bude mat syna aby ho mohol odmalicka zasvetit do tajov motora 😀

moncika15
autor
18. mar 2008

🙂

kote100
18. mar 2008

ahoj 🙂 akosi to tu vazne ☹

kote100
18. mar 2008

kde su vsetky motorkarky ☹ .....co sa vozia 😀 na motorkach?

moncika15
autor
18. mar 2008

asi 😀 len my musime doma trcat...

kote100
18. mar 2008

tusim sme tu len my dve nikto iny ☹
kde ste vsetky motorkarky?

moncika15
autor
18. mar 2008

bud je to ako ty zovoris ze sa zozia alebo snazilkuju 😝

kote100
18. mar 2008

vidis asi snazilkuju 😀

kote100
18. mar 2008

aj by by sme mali ist 😀 len dneska nestihnem lebo robim v noci a muzik tu teraz neni ☹

moncika15
autor
18. mar 2008

☹ ani nehovor co mam robit ja ked mam draheho v zahranici ☹

moncika15
autor
18. mar 2008

nemozem an jazdit na motorke bo nemam sofera 😀 😝 a nemozem ani snazilkovat 😖

kote100
18. mar 2008

presne ani ja to je hroza ☹ 😠

moncika15
autor
18. mar 2008

a k tomu vsetkemu sa s nami nexce nikto babvit... ☹ 😒
preco nam nikto nepise?! 😀

kote100
18. mar 2008

asi nikto neni motorkar len my dve sme ☹

moncika15
autor
18. mar 2008

asi sme v nespravnom case na nesprevnom mieste