Za čo žena bojuje a za čo plače?

23lola23
24. aug 2017

Pozdravujem vás milé maminy, budúce maminy a jednoducho všetky dámy. Mám na vás veľmi jednoduchú otázku. Ak by ste mali dokončiť vetu: Som žena a... . Píšem vo voľnom čase a napadla ma idea na článok o tom, ako sa dnes vnímajú ženy, o čom snívajú, po čom túžia, za kým plačú, za čo bojujú a mnohé ďaľšie. Dajte vedieť, jednou dvoma vetami ako vy vidíte záver vety: Som žena a. ... Ďakujem vám veľmá krásne 🙂

blankaj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
modrava
24. aug 2017

ja si myslim, ze ak pises clanok, ma byt tvoj. plny tvojich myslienok o tom, co znamena byt zenou. ak potrebujes spisat nazory zien, tak to sa vola anketa

moni73
24. aug 2017

@23lola23 sa ti neda nijako pomoct, ked clovek nevie o com clanok bude... som zena a tesi ma to tam moze byt rovnako ako som zena a som z toho smutna, som zena a bojujejm/som zena a prezivam, som zena a mam sa rada/som zena a nenavidim sa atd

amyqce
24. aug 2017

konecne niekto, kto to napise narovinu. podla mna ovela viac tem je tu vytvorenych len na zaklade podobnych cielov. a zeny sa tu potom hasteria a negativne to vplyva na ich sukromny zivot.

tomaas
24. aug 2017

@23lola23 ahoj aj keď nie som žena, ani mamina rád dokončím.. trošku podpichnem nehnevajte sa prosím 🙂
som žena a tak rada by som bola úžasným mužom 🙂
krásne ránko

salomke
24. aug 2017

som žena a som silná :o) klíšé ale to je asi veľká pravda že ženy sú silné

libawet
24. aug 2017

@23lola23 som žena a som ňou rada. ( sú také chvíľky, kedy ma teší ňou byť - kopú nám tu cestu, prechádzame cez také lávky. Robotníci ju dali preč, lebo čosi pod ňou potrebovali urobiť, keď som práve chcela prejsť. Tak som sa na nich usmiala:
" Chlapci ja to nepreskočím, bojím sa. A oni - my vás prenesieme " )....(a sú aj chvíľky, kedy ma ňou neteší byť - napr. keď mám menzes a vonku je 38 stupňov).

narsila
24. aug 2017

@tomaas :D ja to mám lepšie..
som skvelá žena a mám úžasného muža :P 🙂

libawet
24. aug 2017

@tomaas niekedy veru áno 🙂

tomaas
24. aug 2017

@narsila tak to áno, tromfla si ma 🙂 nakoniec aká milá doplňovačka z tohto 🙂

diqushqaa
24. aug 2017

som žena a nikdy sa nevzdávam 🙂

ema234
24. aug 2017

Som zena a teraz co?

libawet
24. aug 2017

..ešte ma napadlo : Som žena. Kto je viac ?

tojada
24. aug 2017

Som žena a chcem niečo dokázať. Alebo chcem veľa dokázať.

zuzpar
24. aug 2017

Som zena a musim toho dokazat vela 👍

katka253111
24. aug 2017

Som zena - matka a je to ta najkrajsia vec ❤❤❤

modrava
24. aug 2017

...boze moj....predstavila som si ten clanok na zaklade tohto tu napisaneho :o)))

vilma5
24. aug 2017

moja babina vzdy mi hovorila - si zena tak trp.... podpriserne. som zena a som rada ze nezijem pred par desiatkami rokov

zuzitko74
24. aug 2017

Som žena...a tým je povedané všetko.

emocka
24. aug 2017

Som žena a som na seba hrdá.

esther03
24. aug 2017

Som zena a lezu mi na nervy stupidne clanky v casakoch a na nete, ktore pisu trubky bez vzdelania v prislusnom odbore.

lusy1507
24. aug 2017

@salomke blbost.... az na par vynimiek su zeny slabe ci uz fyzicky alebo dusevne

salomke
24. aug 2017

@lusy1507 určite máš pravdu že ženy sú fyzicky slabšie ako muži a citlivejšie, ale ja si aj tak myslím že ženy sú veľmi silné, lebo dokážu zniesť veľa, prekonať, obetovať sa, často majú ťažký život pri výchove a živení detí a pod - skôr takto som to myslela 🌞

l3yla
24. aug 2017

@modrava trafila si to 🙂

euka210
24. aug 2017

...a čo!

krasnyzivotmam
25. aug 2017

Som zena a matka mojich dvoch skvelých deti 💝

modrava
25. aug 2017

takze zhrnme si to.. clanok by mohol zniet nejako takto..
kto som? som zena. zena s velkym Ž. velkym preto, lebo som silna. silna a odolna. a som na to hrda. moja sila je uzasna. prekonam vdaka nej vsetky prekazky. nie je na svete nic co by ma zlomilo. dokazem vsetko co si zaumienim. lebo som silna. vdaka svojej sile dokazem plodit, rodit a vychovavat deti, z ktorych budu raz uzasni chlapi a uzasne zeny. tie budu samozrejme silne a odolne. a hrde na to, ze su zeny. som zena a nado mna niet.

to akoze takto? vazne?
(ospravedlnujem sa vsetkym, ktorych sa moja nadsazka dotkla. ale ak ste silne zeny, tak tu nadsazku zvladnete :o)..)

candii
25. aug 2017

Som hladna 😑

modrava
25. aug 2017

@candii perfektneee! :o))
som zena a som hladna!
konecne nieco normalne a realne

kvetinka75
25. aug 2017

@modrava jo jo, kedysi som si myslela že som silná žena, ale ono sa vždy objaví niečo alebo niekto čo mi podlomí kolená, zrazí k zemi a odtiaľ sa niekedy veľmi ťažko vstáva.