Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

zuzali
13. nov 2008

Ahojte, bambuľky

teraz som dorazila domov a som parádne unavená po piatich dňoch leňošenia 😀 😀 😀

Tak vám prajem sladké sníčky a zajtra som tu s vami. 😵 😵 😵

lubkaeck
13. nov 2008

Zuzi -DN 😀

lubkaeck
13. nov 2008

No vidim, ze tu zdochol pes 😠 tak idem aj ja do hajan 😉
DN 😉

kejla
13. nov 2008

Tinka, chodis do GF? Myslim,ze ano, ale mne kazali prist na 1.kontrolu 2.-4.DC, ale s vynimkou vikendu. Vraj preto je tam to rozpatie,lebo cez vikend robia len urgentnejsie veci, tak aby sa im to nepreplnovalo.Skus im zajtra radsej zavolat, ze prides cez vikend, nech na teba nie su odmerani 😉

kejla
13. nov 2008

Lubka, Utros niekeomu mrchu brzdi, niekomu nie 😅 Mne ju brzdil - mrchu som dostala po vysadeni, na 14. den po ET. Predtym som nemala nic, ani spinenie na slipovke.Ale niekto spini a je tehu, tak to moze byt aj tvoj pripad 😉

kejla
13. nov 2008

Zuzali, ani nevrav-ja som sa dnes z prace vratila polomrtva 😀 😝

kikina666
autor
13. nov 2008

caute

luly ako pokracujes s pichanim 🙂

kikina666
autor
13. nov 2008

kejla si zvyknes na robotu zase ... co mam ja povedat ... nicomu nerozumiem a trapim sa s vecami ktore som nikdy nevidela, zajtra rano mam 2 hodiny nemcinu a potom doobeda audit ... poobede musim spracovat zaver z auditu a v utorok a v stredu mam skolenie a sa podrz v nemcine ,,,, ja som prebrala z nemciny asi 5 lekcii ... tak si to viez zivo predstavit 😀 vzdy s usmevom 😀 😀 😀 😀 😀 ved sa dosmejem

kikina666
autor
13. nov 2008

baby no nic nikto tu neni idem ja spinkat ... dobru noc vsetkym

ak stihnem zajtra kuknem na vas ale neslubujem

k

labus
14. nov 2008

dobre rano kočky badám že sa to tu totál rozpadlo neviem či vobec mám liest na to stretko ked už sem ani nikto nechodí no nič ak sa dnes neukážete tak prestanem aj ja
Zuzalik bočenkaj babulky
DIORR moja ty tak tiež a čak že mi napíšeš mojenko

kikina666
autor
14. nov 2008

baby tiez mam taky pocit, uz ste vsetky dostimulkovali a uz sem nechodite az na vynimky ....

labus mas uplne pravdu, ja som teraz na mx vytazena v robote, ale uz som tu teraz .. az do obeda, len aby tu mal kto pisat

dicinka je tehulka, ta sem ani nepachne, ixi detto

takze ja asi tiez nebudem tehulka, lebo ked sa na to tak pozeram tak mi nebude mat kkto drzat palce ☹

zuzali
14. nov 2008

Ahojte

Asi je to to nejaká prechodná fáza, keď si každá riešime svoje problémiky a depkujeme doma

Neviem či tu už nie je náhodou posledná možná tehulka Kiki, lebo dmes ráno dve hodiny po Utroši som aj ja mala svetlohnedú slipku a jednu milimetrovú krvnú zrazeninku.Tak si myslím, že mi len zbytočne Utroš brzdí mrchu, ktorej sa žiaľ ja tak nevyhnem, i keď teraz je sleipka čistá. Tak mám trochu depku aj ja. No uvidíme v utorok ak nie skôr....

Labus a jasné, že máš prísť na stretko aj keď by sme tam mali byť len tri...potrebujeme to!!!!!!!!

zuzali
14. nov 2008

Kiki...ja ti držííííííííím veľmiiiiiiiiiii 😵

zuzali
14. nov 2008

a som tu s tebou, tak sa vrááááááááť

zuzali
14. nov 2008

Do kelu sama so sebou si tu píšem 😠

kikina666
autor
14. nov 2008

zuzali no to ma mrzi s tym spinenim ... musis to udrzat ... lebo ked ani ty nie tak uz fakt neviem ... ja neviem ci ste si dali preteky ktora skor dostane mrchu po ET alebo co ... vyzera to tu skor na takyto stav

given
14. nov 2008

Caute, som tu len na chvilocku, kedze na 11:00 mam ist do GF na ET. Nastastie to mam len 5 minut peso z domu. Som uz riadne oblbnuta z toho Diazepami a Utrosu.

Kejla, mala som ICSI, len sa predpokladal imumologicky faktor (na testoch som nebola, to len Harbulak si to mysli, tak mi predpisal Prednison).

Asi sa pocikam, pomoc.... 😒

kikina666
autor
14. nov 2008

uz som tu teraz stale az do 12.00 sedim konecne na zadku a nikde nebeham mozeme popisat ak mas cas

zuzali
14. nov 2008

Kiki..už som tu aj ja

bolo to ráno také veľmi svetlé, a teraz nič, tak neviem... uvidíme

vidíš...nechcali sme ťa vyhrať...vedúcu kurníku 😀 😀 😀 😀

zuzali
14. nov 2008

otrasne ma bolí hlava, presne ako pri mrche....do kelu 😠

zuzali
14. nov 2008

Given...neboj, všetko bude O.K., myslíme na teba 😉

kikina666
autor
14. nov 2008

zuzali ale ja nemam nic vyhrate ... asi nie som tehulka, sice mam len 23.den cyklu .. ale ziadne prejavy nie su ako pred par dnami mi bolo zle a bolelo ma brucho, teraz absolutne nic ...tak potom asi uz len mrchu dostat cim skor, aby som cim skor mohla zacat so stimulkou

zuzali
14. nov 2008

no Kiki...vidím, že budem musieť pekne ďalej v tejto témičke pokračovať až kým to všetky nedotiahneme do zdarného konca

zuzali
14. nov 2008

ja mám dnes 30DC 😕

zuzali
14. nov 2008

Kiki ????

kikina666
autor
14. nov 2008

hej som tu pisala som kamoske

ja neviem ... no mozno to vyslo, sice ma bolelo brucho asi tak 5.-.6. den po plodnych dnoch ale potom to prestalo, jedine co ma boli su prsia a chrbat a sa mi zda ze mi zhnedli bradavky na prsiach, ale to je len moj pocit, ci je to naozzaj tak to neviem... uz som hlupa pozorujem sa na kazdom kroku

zuzali
14. nov 2008

Kiki ... to robíme všetky...mňa tiež bolia prsia a kríže...ale to mávam aj pred mrchou... 😨

ale ešte im verím, fazuľkám malým 😵

chantalle7
14. nov 2008

ahojte babulky tak som vam sem priniesla trosku energie a bacilkov nas druhy TT dopadol vyborne HCG 2300
takze tu suuuu:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zuzali
14. nov 2008

Chantalle v prvom rade gratulujeeeeeeeeeeeem a ďakujeme, možno ešte zaberú 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kikina666
autor
14. nov 2008

chantalle dakujem ja teraz potrebujem strasne vela ... uvidime ci normalnou cestou to vyslo ... uz nam to 2x tak vyslo tak mozno do tretice by bolo dobre 22.11.testikujem