Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

buducamamina
14. nov 2008

ako to tak vychadza budeme cakat na zuzali na kikinu a potom luly,a uz pojdeme my ostatne co sa bojite

luly3
14. nov 2008

babule mne ta OPU vychádza asi na nedelu druhu, hm ja mam
taky strach s nej...., ja som pri prvej doma odpadla ☹
a mala príšerne bolesti asi 4 dni

tak sa teraz toho bojím

buducamamina
14. nov 2008

luly3 aj ja pojdem ale trosku to bude ete trvat 😀 😀

luly3
14. nov 2008

BM a maš snehuliakou alebo si zopakneš cele ifko

buducamamina
14. nov 2008

luly nemozes sa bat,to prezijes ved ked si pomyslis co ta potom caka tak sa musis moja tesit 😀 a verim ze to tak je 🙂

labus
14. nov 2008

luly neboj teraz to bude lepšie uvydíš aj ja sa chystám a hrozne sa bojím ved vieš čo sa stalo mne..
BM ty kedy začínaš? ja ak všetko pojde ako má čo ako sa poznám mne sa lepí smola na paty a aj všade inde tak..
chcela by som hned vo februari

luly3
14. nov 2008

BM tu veria všetci ale akosi zle 😀
ja viem ze to prežijem a aj sa teším a aj bojím, ale asi
najvetši strach mam stoho že to nevyjde a naviac zasa
nebudem mat ani snehuliakou tak ako na 1 ifku

buducamamina
14. nov 2008

luly3 bohuzial snehuliakov nemam,z 5 embryjok mi prezilo iba jedno a to mi aj vlozili tekze to budem musiet cele zopaknut ale uz sa tesim a verim ze to bude lepsie.18.12 ideme na konzuiltaciu co dalej tak uvidime co mi Krajkovic povie a chcem mu povedat ze na druhe ivf sa dame s MM tak april,maj tak by sme to chceli zrealizovat tak uz sa neviem dockat

luly3
14. nov 2008

labus tak to snad ja už budem tehu a budem na teba
plut výýýýýýýýýýýýýýýýýrusiky 😀 😀 😀 😀 😀 😀
slubujem ze budem 😅 😕 😝 velky slub čo?

labus
14. nov 2008

luly neboj to ja by som potom ani neuvažovala o druhom pokuse som samoplatca mala som len dve embrijka aj tie mi zničil zápal 5 den po IVF a predsa idem zabojovat a to som vravela že ak to nevyjde už nikdy nepojdem a tiež sa bojím a strašne a napriek tomu ak by som mohla tak idem pichat 1 ihlu už dnes

luly3
14. nov 2008

BM leto nie leto nije dobrééééééééééé mne prinieslo
smolu ti vo februari ako labus a ja vas nakazíííííííííííííííííííííím

buducamamina
14. nov 2008

luly to sme rovnako na tom ako citam ani ty si nemala snehuliakov pri 1 ivf ale ver ze teraz ich bude tolko ze sa ani nenazdas.labus ja uvidim co nam povie krajko ale chcem mu povedat ze tak ten april maj lebo teraz sa stahujeme asi o mesiac takze tam pojdu peniazky ale verim ze to ubehne ako voda 😀

labus
14. nov 2008

no luly to jeslovo bojovníka beriem ta za slovo budem pri tebe stát v dobrom aj zlom až do // a potom čakám sladku výýýýýrus odmenu


😀 😀

labus
14. nov 2008

bože to kde som hodila tie 😀 😀

luly3
14. nov 2008

labus aaaaaaaaaano tak to ma byt......,
aj ja budem bojovat stale a stale

luly3
14. nov 2008

chcela si ich schovat čo???aby som ich nevidela 😝

buducamamina
14. nov 2008

luly3 no ved uvidime ked sa to ma podarit tak sa to podari a ja budem verit ze sa to podari.pocujte labus a luly3 chcete dostat co ste tu samy 😀 aj mi budeme lepsie povedane potrebujeme tehu virusiky ved clovek nikdy nevie ci sa nepostasti prirodzene 😅

labus
14. nov 2008

BM mne určite nie taká motika ešte nevystrelila a ani nevystrelíííí žial

luly3
14. nov 2008

labus nikdy nevieš 😉 😉 😉 😉 😉
BM tak aj teba nakazííííííííííííííííííííííííííím 😉

buducamamina
14. nov 2008

no ved ani ja v to moc nedufaam ale snazim sa aj tomu dat sancu clovek faktt nevie ale zalezi kto ma aky problem to mas asi labus pravdu

buducamamina
14. nov 2008

luly sak preto 😀 😀 😀

luly3
14. nov 2008

baby zachvílku pojde minuta ticha a pozitíííííííííííííívneho myslenia
na zuzali-nke babuliatka 😉 😅 😉 pripravte sa

buducamamina
14. nov 2008

ale ako luly vravi zazraky sa deju moja ved su tu take pripady ze im povedali ze nebudu mat deticky a stalo sa a maju tak sa nemozes labus bat urcite sa tebe a TM podari a budete mat ete krasne babenko 😀

buducamamina
14. nov 2008

babeny dame minutu aj za kikinu aj za zuzali,ved aj kiki sa snazila frontalnym utokom na jej vajka tak musime mysliet na obe clovek fakt nevie ci motyka nevystreli 😀 😀 😀 suhlasite

luly3
14. nov 2008

labus ty nam jedina asi možeš popísat ake je to krasne
držat svoje dieta v náruči 🙂 jáááááááj

ja ked porodím babenko tak budem najštastnejší človek na svete 😉

luly3
14. nov 2008

ja hej

buducamamina
14. nov 2008

luly3 to bude asi kazdy a hlavne ked porodi zdrave babenko to je najdolezitejsie 😉

luly3
14. nov 2008

BM ja sa neviem dočkat uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuž...,
sa tešííííííííííííííííííííííííííííííííííííím..., ja už aj oblečenie pozerám aj
kočíky a postielky no proste všetko

buducamamina
14. nov 2008

ja viem luly ze sa nevies dockat to asi kazda,ale na oblecenie je ete cas a dost casu.a to je dobre ze sa tesis pretoze ti vsetky dufame a verime ti ze tento raz tehula budes

zuzali
14. nov 2008

Ahojte, tak v práci máme zatiaľ klú, pozeráme Domino day a vy ako??? 😵