Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

labus
16. nov 2008

ahoj kočky už som tu aj ja muž do mna tolko hučal aby som šla na návštevu k svokrovcom ..nechcela som lebo som vedela že svokra bude hovorit o ..o mojom trápení aj tak bolo tak som sa vyrevala zasa
balím Andyho do nemocky..

zuzali
16. nov 2008

labus...nezúfaj...bude dobre a Andy ide v utorok???

zuzali
16. nov 2008

Inak labus, podľa čoho vás spoznám...teda okrem Andyho 😀

zuzali
16. nov 2008

idem mrknúť na TV, priebežne nakuknem 😉

labus
16. nov 2008

ano Zuzali v utorok ráno na 08,00 máme byt na príjem v ambulancii a určite nás spoznáš určite si vezmem šál šedo čevený pásikový Andy je vyšší ako ja ja budem mat com tak chodím stále maličký ale mám a Andy bude mat červenu bundu

labus
16. nov 2008

že com 😀 😀 😀 cop 😀 😀 😀

zuzali
16. nov 2008

jasné labus, budem vás tam vyzerať 😀 aj s comom 😀

labus
16. nov 2008

zuzaliiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀 a ako je v službe? inak chystaj sa testík je už nabalený a mám aj flaštičku aby si sa nevyhovárala že sa nemáš do čoho vycikat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

labus
16. nov 2008

aj foták je nabalenýýýýýýýýýýýýýýý a okrem teba ide ešte nejaká tehulka?asi nie čo??????????????

zuzali
16. nov 2008

ty si ale 😀 😀 😀 😀 , parááááááááádne pripravenááááá, myslím, že iná tehulka tam nebude

a na foťááááááááák sa tiež tešííííííííííím, aby sme sa mohli hdiť do fotoalbumov 😉

Služba super, prázdne oddelenie, tak dúfam, že to vydrží až do rána, idem pozerať talenty a potom cez reklamu zasa dobehnem 😉

labus
16. nov 2008

o.k. cez reklamu ta čakámmmmmmmmmmmmmmmm aj ja to pozerám a odbieham

zuzali
16. nov 2008

Už som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

zuzali
16. nov 2008

ten Mcichal, čo hral na ten akordeón bul super 🙂

zuzali
16. nov 2008

labus, už je reklama 😀 😀 😀

labus
16. nov 2008

aj ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu bol super ja čakám ešte na tu mladu kočku čo pojde teraz spievat po reklame

labus
16. nov 2008

vieeeeeemmmmmmmmmmmmm tu som

labus
16. nov 2008

Zuzali ja sa tak teším na zajtra asi nezaspím

zuzali
16. nov 2008

ty vieš čo rozmýšľam, či by sme nemali vymyslieť nejaký systém na tú zajtrajšiu debatu, lebo budeme kvákať jedna cez druhú 😀 😀 😀 😀

zuzali
16. nov 2008

ja sa tiež veľmiiiiiiiiiiiiii tešíííííííííííííííííííím a ešte sa tešííííííííííííííííím na utorok 😠

zuzali
16. nov 2008

ty neviem sa stále rozhodnúť, či mám zajtra testovať, veľmi by som chcela, ale bojím sa sklamania 😖

zuzali
16. nov 2008

idem pozerať, dobehnem 😀

labus
16. nov 2008

zuzali nebooooooj ved ak by aj neukázal // tak to ešte nebude znamenat že niesi tehuuuuuuu Zuzaliiii fakt nebojjj nieje možné aby sme všetky tak popadali jak hrušky musí byt aj nejaka čerešnička no a to si predsa tyyyyyyyyy

labus
16. nov 2008

zuzali presne tak potrebuje to systém

tinka12
16. nov 2008

Ahojte
Zuzi, neboj sa, ak by to nahodou zajtra nevyslo, budeme tam vsetky a podporíme ta...ale aj tak som si istá že si tehu 🙂 a zajtra sa to potvrdíííí...vieš si predstaviť, ako sa budeme všetky tesiť????

zuzali
16. nov 2008

a viete si predstaviť ako sa budem tešiť ja 😀 😀 😀 😀 😀

babulka123
16. nov 2008

zuzali a ako sa citis.. inak ked robis tam kde robis.. ja neviem ja uz by som to nevydrzala a dala si aasi zobrat krv..

zuzali
16. nov 2008

Bambuľky ešte počkám na to eozhodnutie na Markíze a potm pôjdem využiť priazeň osudu 😀 😀 😀 😀

pekne sa natiahnem a vyspinkám sa, aby som zajtra nebola nevrlááááá 😎

zuzali
16. nov 2008

babulka....všetkým kolegyniam som zakázala odobrať mi krv 😀 😀 😀 😀

cítim sa stále rovnako, cítim prsia, kríže a občas brucho, za posledmé dva dni dosť imtenzívne aj vaječníky....tak toť moje pocity 😀

babulka123
16. nov 2008

zuzali..hehehehe no pekne... tak davaj aby ti ju behom noci neurkadli... zajtra sa pozdravujte navzajom a dufam ze najdes vytuzene //... ak ano , pls daj vediet..

zuzali
16. nov 2008

babulka, neboj, po všetkých v Avione a ockovi to budete vedieť ako ďalšie 😀 😀 😀 😀 😀 😀