• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
ahoj kočky už som tu aj ja muž do mna tolko hučal aby som šla na návštevu k svokrovcom ..nechcela som lebo som vedela že svokra bude hovorit o ..o mojom trápení aj tak bolo tak som sa vyrevala zasa
balím Andyho do nemocky..
16. nov 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus...nezúfaj...bude dobre a Andy ide v utorok???
16. nov 2008 o 19:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak labus, podľa čoho vás spoznám...teda okrem Andyho :grinning:
16. nov 2008 o 19:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem mrknúť na TV, priebežne nakuknem :wink:
16. nov 2008 o 19:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano Zuzali v utorok ráno na 08,00 máme byt na príjem v ambulancii a určite nás spoznáš určite si vezmem šál šedo čevený pásikový Andy je vyšší ako ja ja budem mat com tak chodím stále maličký ale mám a Andy bude mat červenu bundu
16. nov 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že com :grinning: :grinning: :grinning: cop :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné labus, budem vás tam vyzerať :grinning: aj s comom :grinning:
16. nov 2008 o 20:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzaliiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ako je v službe? inak chystaj sa testík je už nabalený a mám aj flaštičku aby si sa nevyhovárala že sa nemáš do čoho vycikat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj foták je nabalenýýýýýýýýýýýýýýý a okrem teba ide ešte nejaká tehulka?asi nie čo??????????????
16. nov 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si ale :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , parááááááááádne pripravenááááá, myslím, že iná tehulka tam nebude

a na foťááááááááák sa tiež tešííííííííííím, aby sme sa mohli hdiť do fotoalbumov :wink:

Služba super, prázdne oddelenie, tak dúfam, že to vydrží až do rána, idem pozerať talenty a potom cez reklamu zasa dobehnem :wink:
16. nov 2008 o 20:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o.k. cez reklamu ta čakámmmmmmmmmmmmmmmm aj ja to pozerám a odbieham
16. nov 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
16. nov 2008 o 21:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten Mcichal, čo hral na ten akordeón bul super :slight_smile:
16. nov 2008 o 21:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus, už je reklama :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2008 o 21:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu bol super ja čakám ešte na tu mladu kočku čo pojde teraz spievat po reklame
16. nov 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieeeeeemmmmmmmmmmmmm tu som
16. nov 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzali ja sa tak teším na zajtra asi nezaspím
16. nov 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty vieš čo rozmýšľam, či by sme nemali vymyslieť nejaký systém na tú zajtrajšiu debatu, lebo budeme kvákať jedna cez druhú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2008 o 21:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiež veľmiiiiiiiiiiiiii tešíííííííííííííííííííím a ešte sa tešííííííííííííííííím na utorok :angry:
16. nov 2008 o 21:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty neviem sa stále rozhodnúť, či mám zajtra testovať, veľmi by som chcela, ale bojím sa sklamania :confounded:
16. nov 2008 o 21:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem pozerať, dobehnem :grinning:
16. nov 2008 o 21:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzali nebooooooj ved ak by aj neukázal // tak to ešte nebude znamenat že niesi tehuuuuuuu Zuzaliiii fakt nebojjj nieje možné aby sme všetky tak popadali jak hrušky musí byt aj nejaka čerešnička no a to si predsa tyyyyyyyyy
16. nov 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzali presne tak potrebuje to systém
16. nov 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Zuzi, neboj sa, ak by to nahodou zajtra nevyslo, budeme tam vsetky a podporíme ta...ale aj tak som si istá že si tehu :slight_smile: a zajtra sa to potvrdíííí...vieš si predstaviť, ako sa budeme všetky tesiť????
16. nov 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a viete si predstaviť ako sa budem tešiť ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2008 o 22:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzali a ako sa citis.. inak ked robis tam kde robis.. ja neviem ja uz by som to nevydrzala a dala si aasi zobrat krv..
16. nov 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bambuľky ešte počkám na to eozhodnutie na Markíze a potm pôjdem využiť priazeň osudu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

pekne sa natiahnem a vyspinkám sa, aby som zajtra nebola nevrlááááá :sunglasses:
16. nov 2008 o 22:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka....všetkým kolegyniam som zakázala odobrať mi krv :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

cítim sa stále rovnako, cítim prsia, kríže a občas brucho, za posledmé dva dni dosť imtenzívne aj vaječníky....tak toť moje pocity :grinning:
16. nov 2008 o 22:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzali..hehehehe no pekne... tak davaj aby ti ju behom noci neurkadli... zajtra sa pozdravujte navzajom a dufam ze najdes vytuzene //... ak ano , pls daj vediet..
16. nov 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka, neboj, po všetkých v Avione a ockovi to budete vedieť ako ďalšie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2008 o 22:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok