Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

zuzali
16. nov 2008

takže... dala som si lieky, vlasy mám vyžehlené, zúbky umyté, tak idem na pelech....vidíme sa zajtra 😀 😀 😀

babulka123
16. nov 2008

hehehe citim sa teraz taaak dolezite.. hehehe dobru nocku ..

zuzali
16. nov 2008

DN 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

tinka12
16. nov 2008

babulka, ty si spomínala, že si brala gonal.... prosím ta... dnes sme to s manželom pichlki prvýkrát a sestricka mi nastravila hladinu na 112,5... ale co znamenaju tie červené malé císla na pieste?

luly3
16. nov 2008

kuk ahojte...babulky ja neslubujem ze zajtra pridem.nieco mgi dotoho prislo ale pokusim sa to stihnut ale ak nestihnem tak prijemnu zabavicku.

labus
17. nov 2008

dobre ránko noooooo luly ma neštvy a snaž sa stihnut,dokelu nie že sa odtrepem do Ba tolke km a budem tam nakoniec v AVIONE pri vláčiku stát sama s mojim Andym ako dvaja pošahanci 😀 😀 😀 😀 tak to by ste ma naštvali

zuzujan
17. nov 2008

ahojte kocky, mam otazku: stimulujem puregonom v Heliose a caka ma odber vajicok v stredu. Bola som teraz v nedelu na kontrole a mala som veeela vajicok - cca 20 ks, z toho takych 10 uz bolo velkosti 18 - 19mm a 1 uz 22mm. Prekvapilo ma, ze mi dali odber az na stredu, bojim sa ze polovica z tych vajok dovtedy popraska (doktorka povedala ze to nehrozi, lebo si picham decapeptyl - co je podla mna blbost).
Este sa chcem spytat, kazali mi v utorok den pred odberom cely den uz nic nepychat, len cakat na stredu (v pondelok vecer picham pregnyl). Aj vy ste mali pred odberom cely jeden den kludovy, bez pichania????

labus
17. nov 2008

zuzujan aáno posledný den sa už nič nepichá posledná injekcia je 36 hod. pred odberom to je ten pregnyl a potom už nič len odber a vážne sa neboj lekáry vedia čo robia a inak gratulujem k vajkám super počet tak sa drž a vela štastia

kikina666
autor
17. nov 2008

ahojte baby .... nesiel nam internet vcera UPC vypadla tak som nemohla s vami popisat ...

labus, zuzali luly tinka ... ahojteeeeeeeeeeeeeeee

endzi sa nam akosi stratila a ani kejla tu uz dlho nebola

no ked budete na stretku zuzali vies co mas robit ?????

zuzujan .... neboj vedia co robia

labus
17. nov 2008

no kočky takže ja sa pre dnešol lučim odchádzam o pol hodku na vlak na stretko tak ma nesklamte a dojdite nie že tam budem kecat sama zo sebou 😀 😀 😀 😀 😀

buducamamina
17. nov 2008

caute kocky,tak ako tesite sa na stretko vsak aj Vam zavidim juj,potom musite vsetko popisat a kazdu jednu odomna pozdravte,nezabudnite,budem na vas mysliet 😀 a kazdej posielam pusinku cmuk

kikina666
autor
17. nov 2008

labus stastnu cestu a nezabudnite mi poslas sms alebo precinknut ja vam zavolam spat

tinka12
17. nov 2008

Ahoooje 🙂
luly, co to? skus si to nejako zariadiť...a dobehni, ok?
no idem este poupratovať a poobede sa vidíme 🙂
krásny den zatial 🙂

kikina666
autor
17. nov 2008

tinka ahoj ....pekne upratuj ...

tinka12
17. nov 2008

kiki , kto ma na teba tel. kontakt?

kikina666
autor
17. nov 2008

zuzali ma ale poslem ti do IP

kikina666
autor
17. nov 2008

tinka a ty si odkial z ktoreho mesta

tinka12
17. nov 2008

oki, zavolame ti zo stretka...
som z malaciek (záhoríííí)

kikina666
autor
17. nov 2008

baby nabuduce bude stretko niekde na ploceste ☹

kikina666
autor
17. nov 2008

luly a tu vratnu medzi sviatkami mas istu ????
zistila si uz kde budete byvat

labus
17. nov 2008

zuzali cop nebude mám kabát sivo čierny po kolená a čiernu kabelu napratanu ako šlak určite ma spoznáš neboj odchádzam ahoj

kikina666
autor
17. nov 2008

labus papa

luly3
17. nov 2008

halooooooooooooo baby ja chcem íst
no ale ja nestihnev vyjst o 12,00 hod aby som tam
o 13,30 bola....................................................

kikina666
autor
17. nov 2008

luly a ty preco nejdes ?

kikina666
autor
17. nov 2008

baby mne je zleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ...

babulka123
17. nov 2008

kiki preco ti je zle??? stalo sa nieco alebo si len tehula?? ?heheheh krasne ranko prjaem

kikina666
autor
17. nov 2008

babulka ,,,, no neviem to druhe by bolo super .... ale s istotou to neviem .. ale priznaky mam

kikina666
autor
17. nov 2008

sa mi ani verit nechce ze by to vyslo normalne ... ale zazraky s astavaju ... zeby jeden z nich ...

babulka123
17. nov 2008

no pekne, ktory si DC??

luly3
17. nov 2008

babulka 😉 ahoj

kikina ja ešte idem ja len neviem či to stíham a či sa nato nevykašlem 😝
mosím byt s neterama švagrova tehotna išla do nemocky ale zaleži od nej
ak pride do 12.00 tak vyrážam a ak nie tak ešte uvidím okolkej pride a podla
toho sa zariadim 😀 😀 😀

Tinka o kolkej vyrážaš ty??????????????????????????????????????????????