Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

buducamamina
17. nov 2008

luly to vazne

luly3
17. nov 2008

bm ano ano ano krasna dialnica

buducamamina
17. nov 2008

supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

buducamamina
17. nov 2008

luly tak uz si na stretku aj ty moja 😀

luly3
17. nov 2008

hej...dojditeee

buducamamina
17. nov 2008

no a zuzali to nevie vsak,aj tak sa to dozvie ked pride na konik.boze aka som stastnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aj za nu hned by som ju vyobjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimala.juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj ja so verila ze jej to vijde mala som takevnutorne citenie a vyslo to fakt supeeeeeeeeeeeeer.pozdravuuuuuuuuuj ete raz vsetky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

buducamamina
17. nov 2008

boze od stastia som doondila stranku no supis co mam s tym teraz spravit,pomozteeeeeeeeeeeee

buducamamina
17. nov 2008

a uz mi to ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejuchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

buducamamina
17. nov 2008

no babeny som tu sama a tak som si dala vinko cervene s kolou aj za vas vsetky aj za moju statocnu zuzali juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀

buducamamina
17. nov 2008

a som rada ze vas vsetky maaaaaaaaaaaam a ze som vas spoznala a ze nebud edlho trvat a spoznam vas aj osobne

buducamamina
17. nov 2008

normalne vam cil zavidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim juj na buduce vas vsetky vyobjimam ked sa stretneme 😀

buducamamina
17. nov 2008

no baby ake to je dobreeeeeeee sa vypravat sama zo sebou 😅 😀 😀 😀

kikina666
autor
17. nov 2008

zuzaaaaaaaaaaaaaazzzzzzzzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaallllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

strasne moc gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ty nasa prva mamina, drzim palceeeeeeeeeeeeeeekkkky aby si mala zajtra riadne vysoke HCG na dvojcatka 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ani nevies aka som straaaaaaaaaaaaaasne stastnaaaaaaaaaa ze Ti to vysloooooooo baby musime si z nej brat priklad
ved pockajte do piatku na tie moje dialnice ... xixixixixixi ... ked dam 2 testy vedla seba tak budu urcite, ale ak sa zmestia na jeden test tak to bude lepsie .... uz sa neviem dockat toho testu

zuzali nic v zlom prajem krasne grckanie ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kikina666
autor
17. nov 2008

buduca mamina si to tu pokazila musime sa prehupnut na druhu stranu lebo to tu bude zase blbnut

kikina666
autor
17. nov 2008

asi si budem teraz pisat sama so sebou ale nejako to musim prehodit na druhu stranu, lebo to bude na tejto blbnut ale aby ste vedeli taaaaaaaaaaaaaaakkto sa tesim zo zuzali a na to jej tt v profile
🙂
🙂
🙂
🙂
🙂
🙂
🙂
🙂
🙂
🙂
😀 😀
😵
😵
😵
😵
😵
😵
😵
😵
😵

buducamamina
17. nov 2008

kikina uz aj ty si tu super aj jja ete raz zuzali gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem a som stastna prestastna ze tu kliatbu niaka zlomila ani mi neuveris 😀 😀 😀 😀 dufam ze sa tu na tejto temicle spusti nie vlna ale laviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiina a bude supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

buducamamina
17. nov 2008

kiki ja by som asi hned zuzali napisala ze je tehula ale asi aj tak sa to dozvie ked pride na konik 😀

kikina666
autor
17. nov 2008

buduca mamina kde si ... som tu a zachvilu idem na nakup a vecer hodime riadny pokec na koniku
uz sa tesim

zuzali cakam vecer riadny pridel TTTT virusikov ...

aj tak som strasne rada ze ste sa takto stretli aj ked bezo mna ale nabuduce to vyjde,

ozaj baby teraz ma napadlo 30.11. okolo 15,00 budem v blave lebo pojdeme z norinbergu ... nenajdete si na mna cas hodinku aspon niekto len na taku rychlku vinejku ????????
bola by som happy 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵
😵 😵
😵

buducamamina
17. nov 2008

tu sooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooom

kikina666
autor
17. nov 2008

deni ona to uz vie, som s nou volala a uz jej baby kupili aj prve oblecko vecer na koniku bude brutal pokec a da uz aj oblecko a testik do albumiku
sa tak strasne tesim

pocuvaj musime to tu prehodit na dalsiu stranu lebo tym ze si to natiahla do sirky to blbne teraz

🙂
🙂
🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂
🙂 🙂
🙂

buducamamina
17. nov 2008

nechod na ziadny nakup sak ja idem zblaznit sama 🙂

buducamamina
17. nov 2008

co baby nevydrzali jej to povedat

kikina666
autor
17. nov 2008

no lenze ja musim, lebo uz sa nemam v com umyt, nemam ziaden sprchac a doseil mi aj krem na tvar a ozaj vcera ma kamoska prefarbila .... sme sa zakecali a nechala mi to dlhsie ... kokso to je iny ulet mam to cervene ako ruska zastava
😀
😀
😀
😀 😀 😀
😀
😀
😀
😀

kikina666
autor
17. nov 2008

BM musim utekat MM uy je tu neskor sa prihlasim papa

kika

buducamamina
17. nov 2008

😀 😀 😀 😀 😅 boze a jako to mam dat na druhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu stranu

buducamamina
17. nov 2008

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

buducamamina
17. nov 2008

ja to neviem nejde mi tooooooooooooooo

kikina666
autor
17. nov 2008

ahoj bm,

no co baby uz ste sa vratili zo stretka ???






no kde ste som tu sama a je mi smutnoooooooooooooooooo 😠 😠 😠 😠




☹ ☹

kikina666
autor
17. nov 2008

no teda bududca mamina ty si to tu riadne rozbila .... nesmies pisat tak do sirky lebo potom to nefunguje

buducamamina
17. nov 2008

ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaj mna by zaujimalo kde su tolko jezibabky nase ukecane 😀