Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

vika34
17. nov 2008

no endzi som si predstavovala presne tak,zuzali mi pripadala omnoho mladšia ako na fotke,tinka je mladučká a ja bohužiaľ som zistila ,že najstaršia 😢 ,ale cítim sa mlado 😀

vika34
17. nov 2008

lábus bola sov synom,ten je v 17 rokoch plne poučený o umelom oplodnení 😀 lula prišla neskôr a ako ona písala kećali sme ,no proste bolo fajn

buducamamina
17. nov 2008

vika tak potom keby si videla mna tak ja som tiez mladucka ved ja mam tiez len 22 a vobec sa zato nehanbim

vika34
17. nov 2008

ved sa nemáš začo hanbiť ,ja sa tiež nehambím za tých 37,len som už trochu zrejšia 😀 ,alebo dozretá,alebo prezretá 😅

buducamamina
17. nov 2008

vika neprehanas to moja 😀 ze vyzreta alebo prezreta ty si exotkomoja zlata to je mile a co ste ete kecali

kikina666
autor
17. nov 2008

vika ahoj .. moji kolegovia z byvalej roboty to nazyvali "vybehovy model" 😀 😀 😀 😀

to muselo byt super byt pritom ked zuzali volala muzovi ze je tehu ... ste to mali nahrat cez telefon, to by osm si rada vypocula ... ja stale dufam, ze ked v piatok testnem a budu tam // tak ten moj to dostane v balicku zabelene s ponoztickami k narodeninam ktore ma v nedelu ....
ale ked ja planujem tak to vzdy dopadne na figu, to je len moj sen ... ale ci sa mi splni a ci mu dam takyto darcek k narodeninam tak to netusim

babulka123
17. nov 2008

inak zuzali uz dala foto...

zuzali
17. nov 2008

Ahojte, už som doma a pridala som aj foto, nie su celkom O.K., ale niečo tam vidieť je 😀 😀

a stretko bolo supeeeeeeeeeeeeeer, BM, kecali sme o všetkom, kto čo ako a kedy prežíval, pili Vineu a chodili cikať 😀 😀 😀

kikina666
autor
17. nov 2008

zuzali este raz gratulujem a posielaj TTTT virusiky pre mna, ja ich teraz potrebujem najviac
a co na to tvoj manzel ked si mu povedala, ze si tehulka ?

buducamamina
17. nov 2008

ajooooooooooj zuzali aka som stastna aj za teba moja ani mi neuveris

buducamamina
17. nov 2008

no tak to zaujima aj mna

kikina666
autor
17. nov 2008

no to su riadne dialnice ... to je super teraz strasne lutujem ze som tam s vami nebola ...

zuzali skus aj ty porozmyslat co som napisala vyssie ze ked budem 30.11. v blave .. ci si nehodis nejake stretko v avione aj so mnou

buducamamina
17. nov 2008

akurat som pozrela albumik zuzali je to nadhera 😀 😀 😀 😀 😀

zuzali
17. nov 2008

MM sa pekne rozplakal ako ja a teraz máme mojkovací večer 😵 😵 😵 😵

takže neoficiálne : TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kikina666
autor
17. nov 2008

labus a dupky su super

vika34
17. nov 2008

kiki 30.11.je aký deň?

kikina666
autor
17. nov 2008

dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmm chytaaaaaaaaaaaaaaaaaammm a hltam kolko sa len da ... aj si si poplakala s babami ? a ako si mu to povedala?

kikina666
autor
17. nov 2008

nedela

buducamamina
17. nov 2008

zuzali to si viem predstavit ved ste zlatucky a tiez aj mna mrzi ze som nebola s vami normalne teraz zavidim ze ste boli na stretku ☹

kikina666
autor
17. nov 2008

cca okolo 15,00 budem v blave, ked pojdem z nemecka, rano vyrazime a asi tak nejako plus minus hodinu prechadzame blavou

zuzali
17. nov 2008

povedala som mue že ahoj ocko 😵 😵 😵 a on že máš dve čiarky??? a už sme plakali 😵

Kiki .... v tú nedeľu idem gratulovať neterke k 1.rôčiku, tak inokedy 😉

vika34
17. nov 2008

zuali ,vy ste ale rýchli už to máš aj v albumíku,som rada ,že sme sa stretli ,samozrejme aj s ostatnými
KED sa budete stretávať napíš mi IP,ale ked je to nedela,to by som teoreticky mohla

kikina666
autor
17. nov 2008

buduca mamnia nabuduce nebudeme chybat ... ja som strasne chcela a nie vsetko vyjde vzdy tak ako si naplanujeme a na druhej strane neviem ako by som sa tam motala ked cely den som ako nadrogovana ☹

zuzali
17. nov 2008

BM.....neboj, budúce stretko bude ešte lepšie, lebo už bude tehuliek viac

a nezabudnite ... o 21.00 dnes myslíme na Kiki 😉

vika34
17. nov 2008

a čo má byť o 21 ,hod,zase som vedľa 😀

zuzali
17. nov 2008

Vika 😀 😀 😀 labus, vymyslela, že sa bude každý deň o 21.00 minútu myslieť na mňa a na Kiki aby sme boli tehu a teda teraz stačí ulen na Kiki

vika34
17. nov 2008

ahaaaaaaaaaaaaaaaaa,ja myslím aj inokedy,dobre budem aj o deviatej 😀

buducamamina
17. nov 2008

jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeaj ja verim ze buduce stretko bude ete lepsie ved to tam budem uz aj ja s kikinou 😀 a verim ze budem tiez patrit medzi tehule ale teraz je kiki na rade

zuzali
17. nov 2008

Vika, ja sa tiež veľmi tešííííííííííííím a jasné o každom stretku dám vedieť 😉

Kiki , BM...jasné, že nebudete chýbať 😀

buducamamina
17. nov 2008

zuzali prislo ti to na ip aj mailova adresa aj ciselko