• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
Dúfam, že nám to už konečne vyjde, čo povieš? Budem nám držať palce, nech sú tie Vianoce krajšie. Dobre?
18. nov 2008 o 17:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaaaaaaj moja zlata tak vto dufam aj ja a myslim ze každy čo tu je :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

majka ale mi teraz mame vyhodičku nam pan boch dá pod stromček najkrajši
darček v podobe maličkeho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2008 o 17:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halooooooooooooooo babenky kde ste :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

ja zasa odídem a vy sa rozpíšete čoooooooo, tak ja teda
prcháááááám paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
18. nov 2008 o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ahojte kočky kto ste mi poslali email adresu tak som fotečky poslala
zajtra Andyho operuju tak mi pomožte držat palce
a všetky vás pozdravuje a že ste super vravel
18. nov 2008 o 18:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tinka,luly Kejla ,Lubka ak chcete fotečky tak mi do IP pošlite e-mail adresu
18. nov 2008 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej, ahoj labus... aj my zdravíme Andyho a nech sa drží !!! Aby bol skoro zasa doma
Musím povedať , že mas super syna a podla toho ako to z vás žiarilo aj ostatní su skvelí :slight_smile: dufam, že aj ja raz budem mať takýchto "čávovcov" :grinning:
18. nov 2008 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tinka dakujem fotečky som poslala a určite budeš mat aj ty takých chalošou neboj a uš čoskoroooo
18. nov 2008 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem, s manzelom sme uz kukli :slight_smile: ... parta hic sme boli.... s vineami... hihihi :slight_smile:
18. nov 2008 o 19:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoooooj kocky,

prave som dobehla domov, nestihla som vas este precitat :sunglasses:

Zuzali - este raz blahozelaaaaaaam :dizzy_face: pluj-pluj-pluj :grinning: :grinning: :grinning: na nas :grinning: :grinning: Ake si mala HCG? :dizzy_face:

Kiki -drzim palce,nech mas v piatok //
18. nov 2008 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj kejli pošli mi email pošlem ti fotečky a Dior tymoja nevernica čakala som ta aj ty mi pošli email pošlem fotečky
18. nov 2008 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bambuľky prepáčte, ale nestíham a som hrozne naštvanáááááááá :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

V GF mi nepovedali výsledok krvi, lebo majú pokazený stroj a nemajú výsledok, vraj bude až zajtra ráno, tak som trošku nerveeeeez ako by povedala endzi

ale dala som si urobiť odber teraz v práci a tak výsledok bude asi o 20 minút :grinning:
18. nov 2008 o 19:53  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzali, ahoooj-ziadne nerveeeez, tu dialnicu nic nevymaze :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
18. nov 2008 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj Kejli...tak to presne dúfam aj ja :grinning:

labus... Andymu držíme palce a aj on je super :grinning:
18. nov 2008 o 19:58  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kiki .... neboj, ešte bolo skoro :slight_smile:
18. nov 2008 o 19:59  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzali pis het..ake mas hcg... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. nov 2008 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzali ahojjjjjjj čakáme
18. nov 2008 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja Andymu drzim silno palce :wink: O kolkej ma operaciu?

Zuzali - neboooj, budu dvojky ako vysite :grinning: :grinning:

Kiki-ty si nejaka nedockava :grinning: Do piatku narastie aj druha ciarka, neboj :dizzy_face:
18. nov 2008 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kejli dakujem idem mu písat sms tolko kočiek mu určite ešte palce nedržalo bude sa tešit :grinning: :grinning: :grinning: ešte neviem o kolkej budu presne operovat povedia mu ráno bože ja som taká nervozna hrozne sa bojím už to začína viem že spat nebudem
18. nov 2008 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Labus, dakujem za fotecky :grinning: To s akymi kocicami si tu ja pisem???? :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

A Andymu drzim palce od rana a vecer sa za neho pomodlim :wink: Neboj labus, vsetky budeme s vami :wink:
18. nov 2008 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem kejli fakt dakujem bože ja sa tak bojím a babule su super Andy z ních bol paf ja som tá bielo-zelená :grinning: :grinning:
18. nov 2008 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Teba, endzi, zuzali, tinku a luly som si typla-myslim spravne.Ale kto je ta kocka, kt.stoji na poslednych 2 fotkach?
18. nov 2008 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ešte to HCG nemáááááááááááám, ale už o chvíľu bude :dizzy_face:
18. nov 2008 o 20:16  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cakaaaame :grinning: :grinning:
18. nov 2008 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je Vika :grinning:
18. nov 2008 o 20:17  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaaj, ja som zabudla, ze bola aj vika :grinning: :grinning: :grinning: Moja hlava derava :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2008 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte dzifcence :grinning: :grinning: :grinning:

som uuplne dead :rolling_eyes: to bol den o hubu :angry:

ako sa maaate? aj ja kcem fotoooooooooo..hned piisem labuske mailusa :grinning: labus, zdravim tvojho synaka-junaka a myslime nan ho vsetky do jednej :wink: ked ste odisli so zuzali na wc, tak ani nevies co nam vsetko porozpraaaaval :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zlatusik je to :grinning: :grinning:

zuzaliiiii? no co je s tym HCG? co uz buuchate sampaaano v robote?? :grinning:
18. nov 2008 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ták to je vika
a zuzali dokelu čakáme
18. nov 2008 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj endziiiiiii do kelu čo vám rozprával???????????
18. nov 2008 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hihi, neboj llaaabus, bol zlaty...sme sa bavili o fajceni, tak len prezradil ze uz dlllho nefajciis, tak sme ta chvaalili, ze si prestala...a tak medzi recou som sa spyytala, ci aj on potajomky cmuga, a on ze NIEEEEEEE :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2008 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
endzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: on je dobrý chalan je viem že nefajčíííííííí
18. nov 2008 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok