• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
vika, no let som prezila :angry: skoro som zmeskala lietadlo, rano sme stali 2 HODINY v poondenej BA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. nov 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vika, ale u mna v praci netusia,ze som isla na IVF....Videli len peciatku od gynekologa, PN dlho...brucho vacsie...Tak si to spojili a prisli k mylnemu zaveru :grinning:
18. nov 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kejla,labus ,endzi ..............aké bolo stretko?
Aj ja chcem tehulkovanie :frowning2:
zatial som sa neobjednala do centra mužík mi povedal aby som to nechala tak aby som si oddýchla a že pôjdeme tam po novom roku tak asi aj tak urobím
kejla, to uz mas predpripravene na dalsi krat...ved naco sa bude zmensovat, ked uz na jar budes mat kotlik :grinning:
ENdzi, ja to statie v BA dokonale poznam :angry: :angry:
efiku, no stretko bolo bombove :grinning: skoda len ze nas tak maaalo bolo :angry:
laabus odvliekla zuzali na zaachod (lebo si musela dat Utrogestan), tak labus vybrala flasticku, zuzali dodala vzorku do flasticky, laaabus tam strcila papiiirek a co to nevidiiiiii....dve caaary :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla ,to máš blbé,že to musíš tajiť,ja som našťastie mala v robotke úplné pochopenie,takže som nemusela ešte aj toto riešiť
Endzi, no kiez by :dizzy_face: :dizzy_face:

Efiku, aj my chceme :dizzy_face: Na stretku som zial nebola :frowning2: A do CAR som sa chcela objednat, ale povedali mi,ze staci po novom roku...Oni si asi srandisti myslia, ze hned vyplnim ziadost o dalsie IVF..A ja este neviem, ci nezmeniim CAR
kejla, ved som aj na teba myslela :grinning: hned ako sme vysli na dialnicu, tak tam auta stali, tak sme hned z nej zisli, ze pojdeme cez centrum.......hahaha....no uz vaaacsiu hovadinu sme nemohli urobit :grinning: :grinning:
18. nov 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vika, ja som rada, ze nevedia :wink: Aspon nemusim kazdemu po jednom hovorit, ze to nevyslo :frowning2:
je to bolo teda fajn a dúfam že druhe stretko ked bude tak sa mi podarí prísť
tusim nam to vsetkym vychadza az po novom rooociku :grinning: myslim opakovatelkam :grinning:
18. nov 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi, my sme sa do centra este nikdy nedostali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: My stojime bud na dialnici-pred Sencom,alebo pri BA
18. nov 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla no ani ja som nebola lebo sme boli u našich manželík mal volno tak sme vypadli
a má niekto fotečky zo stretka k nahliadnutiu?
18. nov 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla, treba vyrazit o 3:00 a pekne si ustlat pred CARom :wink: :grinning:
Ahojte kočky :wink:
kejla u nás v robotke mi nikto nič nehovoril,ani ma nelutoval,otvorila som dvere a všetci videli ,že to nie je o.k,tak nikto nič nepovedal,a kolegyňa toto celé prešla pred pár rokmi /neúspešne/takže vedeli presne čo sa bude diať
efiku, ked mi posles adresu, tak ti ich poslem :wink:

tinuus, ahojky :wink: ty nase mlaaadatko :dizzy_face: :dizzy_face:
18. nov 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj kočky v nedelu večer som pozeral na specktre presne naše prípady ICSi atd. bolo to z anglicka tak som si proška posmútila ale už sa teším dalej a asi pôjdem aj na tu laparku asi naberiem odvahu ked ina šanca nebude a pomôže to
18. nov 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, keby ste vedeli ako mňa bolí brucho..................... :frowning2:

ale vyla som dńes len 0,5l tekutín, tak dúfam, že je to z toho
18. nov 2008 o 21:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak diki endzi :grinning: :grinning: :grinning:
zuzali - super HCG - aj ja chcéééém....
18. nov 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, budeš ho mať čo nevidieť :wink:
18. nov 2008 o 21:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzali a manzelik ako? sak to popiiis moje nerveeez :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzali - mamina, pekne oddychuj, vela pi a hladkaj bruško - aby sme mohli kočíkovať :grinning:
veru, čo doma po tvojom včerajšom príchode?
to je dobre efiku, treba ist dalej, dobre dievcatko :wink:
18. nov 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi, vies,ze som uz nad tym uvazovala? Budem tu s TEBOU kecat do druhej, potom hodim sprchu, najem sa a o tretej vyraaaazam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzali - dvojicky maju malo miesta, tak ti roztahuju maternicu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. nov 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzali to je pekné HCG ja som na 13 deň mala iba 190 a ty už tak veľa,držím palce
18. nov 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Efiku, ja som tiez zvedava, ci ma na laparku nebudu nahovarat :unamused:
18. nov 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby - zabudla som ist do obchodu - ste mi nepovedali, že so stimulkou prichádza aj skleróza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vrátim sa o chvíločku, lebo inak mangelik zajtra nebude mať desiatu :wink:
18. nov 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok