Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

zuzali
19. nov 2008

labus...jasné a pozdravuj ho od nás 😉

labus
19. nov 2008

zuzali dakujem velmi rada mu to poviem bože mám hroznu žaludočnu nervozitu ale sa ukludnujem že o chvýlu budem pri nom som štastna že mi to Andrejka poradila a že možem íst za ním ked aj len na chvýlu a to mi ešte sestra volala že ju tam s maličkym nepustia tak by tam bol dnes ako prst sám a to teda nie bože dufam že to dobre dopadne

zuzali
19. nov 2008

jasné, neboj, dávaj si pozor 😉

labus
19. nov 2008

jasnačka

zuzali
19. nov 2008

a inak ako sa máš??? U sestry v pohode???

labus
19. nov 2008

u sestry bolo fajn mám sa dobre aj sa už cítim dobre a dokonca mi dnes Andrejka ta lekárka vravela že mám všetko o svojej doterajšej liečbe,imunite a tak povedat tej novej alergologičke a že ona si myslí že ma do drheho pokusu nechaju doma ked mám oslabenu imunitu a ide chrípkove obdobie a moja práca je taká aká je lebo že ak by som nastupila zasa možem ochoriet a kolotoč sa začne a to by som sa na ten druhy pokus už možno ani nedostala a že je to špičkova lekárka a ani sa nemám bat že mi povie že nemožem íst lebo obvodna mi vravela že aj to sa može stat no Andrejka mi vravela že to nie že ona určite take nepovie len že je svedomitá a mudra a že to bol osud aby som takto dopadla aby som sa posunula dalej a že ona verí že mi pomože a potom sa to podarí a mám sa tak aj ja vnutorne naladit tak sa začínam už len nech máme tu operáciu dnes za sebou a možem sa sustredit na to že idem sa dat uplne do poriadku a ty zuzalik moja len na nás vela pluj TTTTTT aby sa aj mne starej koze nejake ušlo vieš ja som sa tolko za teba modlila ked si už len ty zostala tak som si sama pre seba vravela že ak to tebe nevyjde že to mám znamenie že nieeee že proste po tolkych neuspechoch tu som si vravela že ak to ani tebe nevyjde že ani nepojdem ale že ak heeeej tak je to znamenie osudu a tak som vnutorne nejak vedela že to bude O.K. a vobec som sa nebala testu ja som išla proste na istotu takže si moje znamenie a dobré babulka dobréjáj ja tie tvoje babulky tak lubim ako keby boli moje jujutak sa teším

zuzali
19. nov 2008

miláčik...neboj, všetko bude dobré a ja na vás každý deň pekne napľujem a to potom len uvidíš ako sa to tu rozbehne 😵 😵 😵 😵 😵 😵

labus
19. nov 2008

o.k. kočky tak ja odchádzam zuzali pošlam ti sms ked budem vediet ako to dopadlo ahojte a dakujem

labus
19. nov 2008

zuzali na to spolieham teda na to plutie od teba a pozit. energiu pá už letím lebo mi ujde vlak

zuzali
19. nov 2008

Tak to čo tu je dnes????? 😀 😀 😀 😀 😀

kikina666
autor
19. nov 2008

no uz som tu zo skolenia ... chvalabohu mam to za sebou, dnes ma caka este hodina anglictiny ....

baby som akasi vydepkovana ☹

zuzali
19. nov 2008

Kiki ... na mysli na depky.... ve´d bud budeš tehu, albo stimulovať, tak sa teraz netráp a sústreď sa na pracovné povinnosti 😉

kikina666
autor
19. nov 2008

no tak prace mam po tychto 2 tyzdnoch tak akurat plne zuby moja ... a dnes ma este caka hodina anglictiny ☹ som taka znicena az strach .....
baby poslite mi nejake kramove virusy nech cim skor dostanem a mozem zacat stimulku, a budete sa vsetky povinne modlit, aby mi to zase neprelozili

kikina666
autor
19. nov 2008

naposledy tyzden predtym ako som mala zacat pichat mi to stopli .... uz som aj z toho dost vynervovana, nech ten cirkus uz zacne a nech to mam cim skor ... kolega z vedlajsej kancelarie zajtra vezie zenu do porodnice tak budem mat zase jeden den total depku ...

kikina666
autor
19. nov 2008

zuzali kedy ides na sono a na dalsie hcg ?

zuzali
19. nov 2008

Kiki ... depky nechaj tak, lebo sa fakt nikam neposunieš....viem, že je to otrasné, tiež som si to prešla, ale pozri, kde som teraz, tak ty to hádam nevzdáš 😠

kikina666
autor
19. nov 2008

ale nevzdavam to len som strasne moc unavena z tejto roboty a aj z toho vcerajsieho neg tehu testu, som bola presvedc ena ze to vyslo ... ☹

zuzali
19. nov 2008

ďalšie Hcg mám v pondelok a sono okolo 15.12.

inak dnes mi volali z centra, že som tehula a pýtala som sa na hodnotu - bola 200 a večer už 293 😵

zuzali
19. nov 2008

ty si ale trulko, lebo si povedala, že budeš testovať až v piatok, tak si mala vyčkať a všetko by bolo O.K.

zuzali
19. nov 2008

Kiki ... na chvíľku sa vzdialim, prídem okolo 17.00- lebo ma jeduje práčka, tak musím na ňú dávať pozor 😠 😠 😠 😠

kikina666
autor
19. nov 2008

juj ako dobre, som zvedava kolko budes mat hcg ja ked som potratila som mala 1700 tak aspon budem vediet v ktorom tyzdni som bola ked som potratila lebo mi to nevedeli povedat

kikina666
autor
19. nov 2008

zuzali ja tu nebudem lebo mam anglictinu az vecer sa dostanem k pc ak budem este vladat a nepadnem do postele mrtva

chantalle7
19. nov 2008

ahojte babulky prisla som vas na rychlo pozriet ako sa mate a co noveho ???
zuzali gratulujem k tehulkovaniu a tesim sa s tebou a ostatnym snazilkam posielam ako uz pravidelne bacilky
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

luly3
19. nov 2008

ahojte kočky 😀
ste tu niektorá

luly3
19. nov 2008

chantal chytááááááááááááááááááááááám
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
teraz mi ich treba dakujeme

chantalle7
19. nov 2008

luly zrdim palce aby si mala vela folikov-vajok-emryjok ....a nech sa im u teba paci 😉

luly3
19. nov 2008

dakujeeeeeeeeem si zlata 😅

zuzali
19. nov 2008

Ahojte, no ako to tu vyzeraááááááááá 😀 😀 😀

zuzali
19. nov 2008

chantalle...ďakujem 😉

chantalle7
19. nov 2008

ahoj zuzali tak kedy idem na UTZ?