• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
Labus- ale som ta peken premenovala :grinning: :grinning: :grinning:

Baby - idem konecne zehlit (mam tam viac ako 10 kosiel :angry: a zajtra chcem vegetit, tak to musim urobit teraz, ale pridem :wink:
3. nov 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky, tak pozeram, ze nova temicka :slight_smile: ako sa mi mate?? idem si poprecitavat co ste popisali.. ja som sa zaradila opat do pracovneho procesu, zacala som chodit cvicit a tak.. teraz mam plnu hlavu toho ze co robit dalej.. ci sa vrhnut do hladania prace, alebo este chvilku pockat.. chcela by som zaciatkom roka vyskusat druhe IVFko.. a neviem ako by sa mi to darilo v novej robotke.. a dostala som ponuku robit doma.. tak zvazujem aj to..
3. nov 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no co uz lepsie ... no z opice som sa vyspala, vcera sme boli na takej miniture tak som si este hlavu vyvetrala

no a co sa tyka toho odkladu tak som este nastvata ale co mam robit nepomoze mi to a dufam, ze dostanem kramy nacas a zacnem konecne a by mi to aj vyhovovalo, keby to bolo cez vianoce, aspon by som nemusela nikomu nic povedat
3. nov 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tribitka no konecne ... uz sme ta spominali, ci si na nas zabudla ked ti to nevyslo, kedy zacinas novy pokus ? museli sme dat novu temicku, lebo prva uz bola plna a uz sa do nej nedalo nic zapisat
3. nov 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzali mi pisala smsku - ma 12 vajok a vecer sa ozve :wink:
3. nov 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemohla som sem dojst, v praci som mala sefa a navyse ja som mala "haloweensku party" vo stvrtok - asi taku ako ty :wink: tak som sa do nedele z toho spamatavala.. v piatok som v praci myslela ze umrem..
3. nov 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki - neboj bude ten "zazrak" a stane sa na Vianoce :wink: Drzim palec :grinning:
3. nov 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
supeeeeeeeeeeeeeeerrr

tribitka a mas nejake mrazaciky ?
3. nov 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keila ty nám ale dávaš zabrat nás natahuješ čoooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no neva mi ti samozrejme budeme držat palce vždy boli sme stebou dnes
a budeme aj zajtra a aj pri kazdej kontrole dietatka a aj pri porode :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzali 12 to je super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teraz len nech sa krásne vyvýjajúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú :grinning: :grinning: :grinning:
a ja už chcem :grinning:
3. nov 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luly to sa mi paci takato rec ....
3. nov 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki, nie nemam. ja som mala len tych dvoch bojovnikov.. bohuzial nedobojovali do uspesneho konca..
3. nov 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikna aj s tebou tak budeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, chcela by som este do konca roka ist do Heliku spisat ziadost.. a potom uvidime kedy bude vhodny cas zacat.. vsetko bude zavisiet od roboty.. rozhodla som sa, ze ked pojdem teraz na IVF - zostanem doma aby som mala co najvacsi klud.. viem, ze to asi moc neovplyvni, ale pre kludnejsi spanok..
3. nov 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulky, idem domkov z prace, ale zajtra rano sa prihlasim opat ku vam.. prajem pekny dnik cmuk
3. nov 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to ti schvalujem

tribitka pekny den
3. nov 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja tiež uz konečne začínááááááááááám zajtra len neviem či mam
pichnút rano alebo večer, hm dilema poratte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , sa tešííííííííííííííííííííím
3. nov 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: kde ste zasa :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
3. nov 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luly pichaj vecer lebo rano budes chodit na krv, poobede volat kolko si mas pichnut a vecer pichnes
3. nov 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luly netes sa tak strasne, ja som sa nevedela dockat stimulky a zase mi to odlozili :frowning2:
3. nov 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki neva aj tak sa tešíííííííííííím :grinning: :grinning: :grinning:
minulé IVF som pichala večer a nebolo uspešne ale asi budem aj toto je to
najlepšie večer aj mne to vyhovuje inak pichám sama tak by mi bolo jedno :grinning: :grinning:
kiki a kde si bola tak dlho????????????????????
3. nov 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no si necitala, ze ked mi v piatok oznamil krajko ze sa mi to posuva, tak som sa v piatok vecer dorazila na kompletku a liecila som sa z alkoholoveho soku cely vikend ...

a ozaj ked idete do vratnej ????? lebo my ideme medzi sviatkami a tam mi to nebude mat kto pichat, lebo sestricka co mi to picha byva v ziline .... nepodujmes sa na nieco take ? a kde budete byvat, okamzite zisti
3. nov 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika mi ideme 25.12 na týžden a viem iba že budeme byvat na nejakej chate na samotke, ale neviem
kde lebo mangel je v hamburgu tak to teraz nezistím..., ale pohoda budem tvoja hlavna pichačka :grinning:
3. nov 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no my tiez ideme 25.12. na 2 tyzdne .... a budete chodit lyzovat ?
3. nov 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej koli tomu tam ideme :grinning: :grinning: :grinning: , len dúfam že ja nebudem moct
lebo sa chystam byt tehu :grinning: :grinning: :grinning: tak neviem, ale mi tam ideme 8 ludia
a všetci budu lyzovat len ja nie hahahaha ja budem dávat pozor na psa lebo aj neho tam beriem...
tak potom sa vidíme
3. nov 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a akeho mas psa ... tak zisti kde budete byvat ... ale o ziadnej samote tam neviem ze by tam bola vo vratnej ,... mozno tak v stefanovej, .. ale to je jedno sa tam niekde stretneme aspon na kavu ...
3. nov 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sme si mali sukromne stretko dohodnut asi cez IP, uz vidim zuzali endzi a kejlu ako nas zozeru za ziva, ze tu partizancime spolu :grinning:
3. nov 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja mam mini malteza že Deny zly je jak čert :grinning: :grinning:
kiki oni pochopia alebo dojdú všetci zanama :grinning: a dame všetci spicha na svahu
s lyžama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luly tak malteza .. to bude tym menom deny .... kamaratka ma sina Denisa .... a ja ho volam Deni a to je cert na pohladanie, je prvacik a minuly tyzden si vyzmizikoval poznamku zo ziackej knizky :grinning:
3. nov 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok