Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
21. nov 2008

labus len aby ved vies ako mi to odsuvaju od septembra vy uz aj idete ketovat a ja este som ani stimulku nezacala

kikina666
autor
21. nov 2008

chantalle mne uz je to jedno ja chcem zacat stimulovat ...
toto bol len pokus do prazdna

chantalle7
21. nov 2008

baby inak vsetky vas cakam na teme:"tehulky od oktobra-novembra/2008- prezime to spolocne" lebo ja som si ista ze sa vam to podariiii

drzkajte sa a posielam TB:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

labus
21. nov 2008

kiki moja neboj teraz si na rade a ja žial ketovat nemožem ja si musim čakat na nove IVF-ko

zuzali
21. nov 2008

Kiki...nezúfaj, čoskoro je tu úspešná stimulkaaaaaaaaa 😵 😵 😵

zuzali
21. nov 2008

kiki ... nie že niekde v kúte plačeš, vôbec to nie je do plaču, teš sa ideš konečne stimulovať 😵 veď takto si zakladala tému nie, tak poď do toho, pekne si uži narodeniny, dobre sa sepál a zajtra príde nový optimistický deň 😀 😀 😀 😀

labus
21. nov 2008

kiki presne tak Zuzali má pravdu daj si dobreho červeneho vínka uži si lebo už začneš stimulkovat a potomuž len hladkat bruško budeš jasnačka takže vyvolávaj mrchu dneska a sustred sa na stimulku ved musiš byt príkladom si zakladatelka a mi tu budeme s tebou ked budeš mat tie hormondepky neboj

kikina666
autor
21. nov 2008

baby vsetko v pohode nebojte sa ....akurat som sa nacpala a ideme zo znamymi do krcmy ... dam si zo tri piva a bude mi dobre ale neprezeniem to ako vcera

len myslite na mna nech dostanem kramy cim skor aby som stihla stimulku zacat v decembri

kikina666
autor
21. nov 2008

chantalle prepac ale ta tvoja tema asi nie je na mieste v tejto nasej temicke, lebo my sme zacinali v septembri s temickou vsetky naraz a z nas otehotnela len zuzali ... bohuzial ... takze asi sa tomoc nehodi ...
nehnevaj sa na mna

prajem ti krasne tehulkovanie a zdrave babetko ....

kejla
21. nov 2008

Ahoooj kocky,

Kiki- mrzi ma,ze // neboli ☹ Verila som,ze budu ☹ Neviem kolky den po ovulke mas, ale 17 den po ovulke uz test musi ukazat pravdu 😉

Labus - s tou bazalnou teplotou to nemusi vzdy platit. Vraj plati, ze ked sa teplota drzi 17 dni po ovulke hore, je to na 98% tehotenstvo. A mne sa raz drzala hore 19 dni a tehotna som nebola - takze ☹ 😠

Chantalle, Zuzali-ako sa citite? Dakujeme za virusiky 😝 😵

Endziii - ty si sa nam kde stratila?

Lubka - mysli, ze doktorka ma pravdu, ze telo si potrebuje od hormonov oddychnut aspon 1 cyklus.

Ja som smutna z toho, ako som na tom - moje telo ma z tych hormonvu totalny chaos. Vcera-15 DC som trolilinku ruzovo spinila (len 1 kvapka na toaletaku).Dnes tiez....Podbrusko mam vacsie ako ked bolo najvacsie pocas stimulky.Dnes som takmer nezapla rifle a to som inak vobec nepribrala. Mam pocit ako PMS a aj chute ako pred mrchou. Som z toho naozaj smutna, lebo sa bojim, co mi tie hormony sposobili,ked som brala tie obrie davky. ☹ ☹

kejla
21. nov 2008

oprava- chcela som napisat "z tych hormonov" 😀

vika34
21. nov 2008

ahojte,čo nové,včera som bola úplne mimo,mala som migrénu ako hrom tak som nekukla

endzi30
21. nov 2008

Dobryy vecer babulky 😉

Hlaaasi sa nocna smena 😀 😀

Ako sa mate vsetky?
Kikinka, tak teraz sa musis sustredit na tu stimulku konecne, tak to pekne vyzeralo, ze budes mat //, tolko priznakov...uz len kramuse cakat teraz 😅

Zuzali ako moja? vidim, ze sa drzis, este nekukas do weecee misky 😀 😀 😀

Kejla, chruustik ako? no vidim ze tie hormony s nami maavaju,co? to spinenie je snad v poho, ved sme boli poriadne napichane 😠 😠 ja mam zasa prosim ta pekne, take divne bolesti, hlavne ked si sadam, ani to neviem popiisat dokelu...tak ja sa zasa bojim pre istotu, ci mi tam pri tom OPU nieco nepokafrali... 😠 😠

co sa tyka mojho KETu, tak mi prisiel papier, ze ked dostanes MS do 06.12. tak stiham KET este v decembri (lebo od 23.12-03.01. maju dovolenku).....ked pride MS po 06.12. tak KET bude az v januari, co aj ocakavam, lebo mne MS staaale meska a hlavne teraz po tychto hormon sajbach budem rada ci ju vlastne v decembri aj dostanem!!! 🙄
teraz v novembri som ju dostala 07.11., takze teoreticky by som ju mohla dostat do toho 6.12. ale tooo pochybujem ako som piisala, bo ja mam cyklus okolo 33 dni plus minus 😠

tot priibeh o mne, som dlho teraz nepiisala, lebo co som bola doma, tak som zameskala ucivo 😀 😀 tak teraz som mala tri dni hlavu medzi papiirmi a slovniikmi 😠 fuj

vika34
21. nov 2008

ahoj endzi,no ja idem v pondelok do CAR a kedže lieky na IUI sa dávajú od 5DC a ja BUDEM už siedmy ,tak predpokladám další mesiac v pred....
potom vianoce a nový rok,tak myslím ,že sa niečo začne diať až v januári,no čo už
😒

endzi30
21. nov 2008

ahooj, nooo vikis, tak budeme obe riesit v januaari veci 😉 aj ked si myslim, ze ja ani ten januaar nestiiham, podla mna ma to caka az vo februaarosovi 😠

a ake lieciky ti dali?

vika34
21. nov 2008

aké lieky myslíš?

endzi30
21. nov 2008

no pre to tvoje IUI 😉

vika34
21. nov 2008

ved tam idem až v pondelok ,tak ešte neviem 😀

endzi30
21. nov 2008

hihi, ano ano...mi to doslo trosku neskor....ja len ze ci nevies co budes papkat 😀

vika34
21. nov 2008

že vraj ten clostel,alebo tak nejako sa to volá,tabletky a hádam aj fraxiparín na riedenie krvi a to je asi všetko,neviem,ved napíšem či vôbec doktor s tým bude súhlasiť,či sa mu to nebude zdať ako krok naspäť,ale čo mám robiť ,ked mám tvrdohlavého muža 😀

endzi30
21. nov 2008

ved to, ale aj IUI je dobre, ked uz nie KET, tak aj toto je moznost 😉

vika34
21. nov 2008

len či bude ochotný,ale ved za peniaze by sa nemal zdráhať,u nás IUI stojí 1000,tak uvidím,ale ved som im tam nechala už 80000 Sk ,tak by mali byť ku mne milí,no nie? 😕

vika34
21. nov 2008

ked už ťa mám v PC ,a videla si na vlastné oči môj doprzdený úšes,kúpila som si medenú farbu,myslíš,že bude lepšia ako blond?
Výsledok má byť=vyzerať mlado 😀

endzi30
21. nov 2008

nooo a predtym si co mala? blond? 😀 😀 a preco by bol zly? vobec nebol zly ty trdlo 😀 😀

sorry ze odpisujem tak neskoro, ale prisiel mi drahy z prace a skoro sa vykotil s autom po ceste, no zabit ho je maalo... 😠 😠 lebo tu dnes snezilo...ale len na urcitych uusekoch, a on si to nevsimol, tak sa zahral na kolotocara a urobil 3x hodiny na ceste!!! skoncil v traaave a nastastie nic neslo ani za nim ani vedla ani pred nim! och 😠

vika34
21. nov 2008

kam si mi odišla?chcela som radu?haloooooooooooooooo

endzi30
21. nov 2008

sak som tuuuuuuuu 😀 😀

endzi30
21. nov 2008

teda teraz nehaapem, chces medenu ci mas medenu, ci mas blond ci si mala blond, ci chces blond, ci cooo 😀 😀 😀

endzi30
21. nov 2008

heeej dzi aj dzejn, de si? 😀

endzi30
21. nov 2008

kejlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

tcho usch spiiiisch??????? 😠 😠

vika34
21. nov 2008

ved mám na hlave to čo si videla,MM to nazíva nevýrazná šedá myš,tak som si kúpila medenú a tú blond som mala v lete,tak sa pítam či mám risknúť tú medenú