• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
haha to mosi byt zlate, a ja by som chcela mat takeho čertíka ktorí by si
zmizíkoval poznámky :grinning: :grinning: :grinning: ja mam taku zvlastnu vlastnost
vždy si viac oblubim deti ktoré robia zle ako tie poslušne :grinning: :grinning: :grinning:
kiki kedy mi budeme mat :confused:
3. nov 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kurnik ... baby kde ste ?
3. nov 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, ale iba ja
druhe sa nanas vykaslali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja sem tam musim aj pracovat, ale kym sa da odskocim ... ja uz chcem ist domov, uz len 1 hodinu a 15 min :frowning2:
3. nov 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je zachvilu :sweat_smile:
3. nov 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly, Kiki -takze do Vratnej, ja by som isla hneeeed s Vami :wink:
3. nov 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka ty nemožeš ty maš babenko(á) :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikina netrap sa ved prave preto ze tak dlho cakas ti drzim velmi palceky aby sa to uz konecne podarilo a tebe oznamili ze zacinas :grinning: :grinning: :grinning:
tak sa netrap pekne sa stravuj hlavne vitaminky (najlepsie tie prave ako mrkvicka, jablcka atd.) papaj a nestresuj a uvidis ze tvoje telicko sa dostane do pohody a vsetko priiide :wink: :wink: :wink:
tak este raz drzim paste aj s palciskami :grinning:
3. nov 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dievcata, zajtra idem na ET o 9.15, vsetkych sest este existuje aj po PK :grinning:
3. nov 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lubka a co ti v tom brani ? pod

lubka to je super spravicka drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmm palce a a kolko ides dat ???? a este viac si ma potesila ze mas aj na mrazenie
3. nov 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chantall dik, no snad budes mat prvadu ze mi to konecne vyjde ... uz si niekedy pripadam pred znamymi ako debil, lebo sa na mna divaju ako na chuderu a ked sa nechcem hrat s ich detmi tak ma maju za blazna ktory patri na psychiatriu, .. a z toho vecne usmiateho dievcatka je utrapena kopka nestastia ... tak tie sucitne pohlady ... keby si to len videla
3. nov 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki - ja uz mam v mraznicke sedem a chcem dat dve :wink:

A co sa tyka Vratnej - este som tam nebola, ale kolega doniesol nadherne fotky, hned by som isla, ja totiz milujem zimu :grinning:
3. nov 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lubka ja tiez milujem zimu nasi tam maju chatu tak my sa tam na vikendy stahujeme cela rodina , vsetci lyzujeme, ja dufam, ze tento rok nebudem moct ... :dizzy_face: ked budem opatrovat babenka v brusku.
3. nov 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teda baby dnes ste tomu moc nedali tomu pisaniu , od piatku 3 strany, inokedy popisete 10 stran za hodinu
3. nov 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki - ved aj ja som bola sklamana, ze tak malo sa pisalo, ale to preto, ze boli dusicky :sweat_smile: Ja som vyrastala v hore, tak ja ich lubim, ale zase na take extra turistiky to nie som :grinning:
3. nov 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme vcera boli na vylete na chate na poludnovom gruni to je tak hodinku pesi hore kopcom ... aspone sme trosku vyvetrali hlavu bolo pekne, ja som zase taky typ, ze ja by som na horach bola najradsej sa kdesi tarala po kopcoch ... moj sen bolo byt v horskej sluzbe a chodit po horach ... no ale zial ziadnu babu medzi seba nepustia ... a tak som si musela najst inu robotu, ale vzdy ked vkrocim do vratnej za teisnavy, hned mam taky hrejivy pocit pri srdiecku, zase na kopcoch a v horach
3. nov 2008 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka no super drzim palceky zajtra a isto budu dvojicky :wink:
kiki to si pis ze tento rok lyzovat nebudes ved budes mat celkom ineee starosti a potom zvladnes aj tie ostatne deti :wink:

mna tiez vzdy uplne odrovna ani nie tak deti druhych ako to ked mi niekto povie ze je tehu ....vzdy si poriadne poplacem .... nie ze by som zavidela ale ze preco ja nie.... ale tarz to urcite uz pride :wink:
3. nov 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nemozem si pomoct tie kopce ma tahaju aj tatry ale moj manzel je lenivy jeho nejake kopce netrapia a aj ked ho niekedy vytiahnem von na nejaku turu tak hundre ale nakoniec sa podvoli, ale to zase nemoze byt casto :grinning:
3. nov 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chantalle mne nemusis nic hovorit, ja po tych 2 potratoch v partii kde su deti od 1 roka po 6 a vsade sa riesia iba plienky ... a teraz dalsia caka teraz buduci tyzden ... tak si vies zivo predstavit ako sa citim ....ved uz aj nam mohlo jedno cupitat a druhe som mohla teraz nosit uz 6 mesiac v brusku a co mam .... prd makovy, len sa trapim
3. nov 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki ty si zlata pripominas mi mna
ja som pred par dnami prave muzovi navrhovala ze by som chcela byt chatarkou na nejakej horskej chate ....
to je uz dalsi napad okrem toho ze milujem oravu a vzdy ked sme tam tak si tam chcem kupit chalupku a najlesie tam uplne odist....
3. nov 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla - teda ty si nam dala takto nas stresovat dalsi den :angry: ale nie hlavne ze sa Vam nic nestalo a zajtra si to teda zopaaaakneme a opat budem cely den mysliet na teba a pozerat na hodky kedy uz budu aspon dve poobede ked uz budes vediet na beton ze si TEHUUUUUUUUUUU :grinning:
3. nov 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vidis, ja by som najradsej bola niekde v horach mimo vsetkych zlych ludi a vsetkych co na mna pozeraju ako na psychopata, ktory sa polozil lebo nema deti ...
3. nov 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki a kolko mas rockov? ja 35.
3. nov 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
33.5
3. nov 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiez strach ze sa mi to nepodari ale musime mysliet pozitivne nie je este vsetkym plodnym dnickom koniec a preto je vzdy nadej ....
a navyse mas tu koniska na ktorom sedi kopec bab ktore su pri tebe a drzi ti paste :grinning:
takze hlavu hore a uvidis bude to OK
3. nov 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kiki ved to je super to si este mladica :grinning:
3. nov 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki - inak mame dve veci spolocne:
ja mam tiez hroooozne leniveho muza :grinning: a pri termine hory a tury mu naskakuju vredy :grinning: :grinning: :grinning:
no a tiez mi lezie na nervy slovo od kamosky, ze som tehotna a kedze ja som od fachu, tak vzdy kontrolujem testy, viem vsetko kto kedy grcal a vsetkym som chodila k porodom :frowning2: a ja stale nic a tie otazky a vy kedy tie ma prinasali do sialenstva. :angry: No a teraz mam tehulu svagrinu, tak ju mam minimalne raz tyzdenne na telefone :grinning: Aj ja uz chcem :grinning:
3. nov 2008 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no bodaj by si mala pravdu ... ale pri mojej smole ... ved teraz sa mi stimulka posuva uz od konca septemba .... a este nema iste ci v decembri zacnem :frowning2: a kedy dostanem kramy ... aby som mohla cim skor zacat
3. nov 2008 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mna stale boli to brucho ako pred mrchou uz len tie moje kuriatka v brusku presviedcam aby sa tam udrzali....
3. nov 2008 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chantalle neboj udrzia, prenechavam ti vsetky tehuvirusiky od dicinky a katy2 :wink:
3. nov 2008 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok