• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
Jasné, Lubi, budem prskať ako divá :grinning: :grinning: :grinning:

ahoj, babulka ako sa máš a fazulky? :slight_smile:
24. nov 2008 o 12:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takze baby, zda sa ze sa to spustilo, volala som hned do MT dr. a potom aj koordinatorke tak mi to schvalili mozem zacat ak budem mat normalne kramy od 16.dna papat proveru .... prosim prosim teraz strasne drzte palce a myslite na mna nech mam riadny zlievak a nech sa to poriadne vycisti a mozem konecne zacat
24. nov 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki - no silno drzim palce, aby to zle vsetko z Teba vytieklo, aby sa brusko pekne nachystalo na krasnu fazulku, ktoru porodis na jesen :wink:
24. nov 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki....no výborne, toto je parádny začiatok, už to tu zasa treba rozbehnúť nejakými optimistickými správičkami :grinning:

tak poďme na to aj ostatné :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2008 o 13:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mimochodom dokedy budeme zbierať tých 10.000 píspevkov :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2008 o 13:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi - neviem, neviem :wink: pocuvaj trosku pomenim temu, co ides kupovat MM na Vianoce? My sme velky darcek uz kupili, len volaco take mensie - len mna nic nenapada :frowning2:
24. nov 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi myslela som TM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: MM nemusis nic :grinning:
24. nov 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi...už som sa naľakala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zatiaľ som kúpila parfum - JOOP a ešte chcem opasok a uvidím čo mi pri nákupoch cvenkne do nosa :slight_smile: , mala som na pláne model lode, ale dostal minulý rok a aj na narodky a tú narodkovú ešte nemá zloženú
24. nov 2008 o 13:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak som rada, že som tu, mohla pri vás ostať, lebo už som mala strach, že celé tehu nebudem mať s kým kecať, zapojila som sa aj do témy júlovčatá 2009, ale nieje to tam ako tu, s vami som veľmi rada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a mali by sme dať stratko na vianočných trhoch, či nie???
24. nov 2008 o 13:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzali do 10000 prispevkov nam chyba este 5000

no musite teraz strasne drzat palce tej mojej nestastnej mrche nech to uz vali ako dive ....

a tych 5000 aby vam bolo dost ked zacnem stimulovat a vsetky ma budete psychicky podporovat a ratat foliky :grinning:
24. nov 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kiki ja verím, že sa to tu parádne zasa rozbehne, len teraz máte čakaciu fázu, ktorá ubehne ako voda :slight_smile:
24. nov 2008 o 13:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzali a uz setri tehuvirusiky aj mne

lubka kedy zacinas s ketom ???? zeby sme isli naraz ja na stimulku a ty ketovat ?
24. nov 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, kiki .... mám ich koľko bude treba :grinning:
24. nov 2008 o 13:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki -v utorok idem na kontrolu do GF, vraj ma chce sledovat od 1.DC - co by malo byt okolo 15.12. tak som sakris zvedava, ze ako to vypali, lebo nevedela, ze ako budu robit na sviatky :unamused:

A neboj oratame vsetky foliky a budem sledovat ako rastu :grinning: :grinning:

Zuzi -neplas sa, vies ze ja preklepavam kolko vladzem :grinning: :grinning: Aj ja uvazujem nad vonavkou, len to mu davam kazde Vianoce, no ale dochadza mu tak asi to tak vymyslim :wink:
24. nov 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi - no kolko je druhe HCG?????
24. nov 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja sa si poseriem to dnešné HCG je 3600 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2008 o 14:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi - aby neboli trojicky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A jasne, ze blahozelam :wink:
24. nov 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lubka od 15.12. tak to budes mat transfer chvilu predo mnou ...

zuzali no to riadne vysoko rubes a nie su to dvojky ????
24. nov 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzali dvojky ako vysite... vraj ak je hcg na 14 den nad 2000 tak su to zarucene dvojky..
24. nov 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki -vidis, aka som charakterna? Cakam na Teba :wink: :grinning: :grinning:

Kiki - a Zuzka dala vlozit dve :wink: asi sa teda ujali :grinning:
24. nov 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki ... vložené mám dve fazuľky, tak čo ja viem :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2008 o 14:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuľka ... tak to mám super bojovníkov :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2008 o 14:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzali ty si trdlo .... jasne ze su dve :slight_smile: jednym vrzom vsetko ... pockaj v januari ja sa chystam to tiez roztocit na dvojky, len to musi ist vsetko pekne poporiadku, pomalicky a ziadne predbiehanie udalosti a planovanie :wink: lebo doteraz som planovala a ako to dopadlo ...

sa tu rehocem,,,, baby kolega zhana manzelke spiralu na citlive oci, tak sa idem pocurat ked chlapi hladaju taketo veci .... co vsetko vycital na nete :grinning:
24. nov 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzali tych najlepsich.. a dufam ze moji idu v ich slapajach.. ja by som to uz tiez chcela vediet..
ozaj nejake stavy by si si mohla este pamatat tak cca 3 den po ET? mala si nejake priznaky?? mala si aj PK???
Zuzi -tak to bez debaty, ze mas :wink: A Babulka Ta bude pekne nasledovat, len na nu riadne pluj :wink:
Kiki - tak to musi byt ina sranda :grinning: :grinning:
24. nov 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to hej ... MM mi znicil zehlicku spadla mu na zem tak hladam nejaku dobru nemate tip na nieco ???
24. nov 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzali vopred dakujem za poriadnu davku vyrusov... velmi ich potrebujem... dakujem hehehe
24. nov 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki - ja ma tu lahko naplnaciu Tefalku, je velmi dobra :wink: Ja som s nou teda zatial spokojna :grinning: a uz ju mam nejakeho pol roka isto :wink:
24. nov 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok