Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

babulka123
24. nov 2008

kiki ja by som potrebovala ale aj taku co ma so sebou nejaku osobu co zehli za mna... ak taku najdes tak mi daj vediet... 😀 😀 😀

kikina666
autor
24. nov 2008

lubka no pozeram na nete ale asi znasilnim MM nech ide so mnou kuknut do metra alebo detartu alebo nay

babulka hahahaha

idem kuknut na wc, ci to nahodou neprestalo, akosi ma prestava boliet brucho

lubkaeck
24. nov 2008

Babulka - tak potom toho robota z Philipsu, alebo kto to vyraba 😀 Len na to zase nemam miestnost a bohuzial vcul ani prostriedky 😀 😀 😀

babulka123
24. nov 2008

ja ho raz urcite budem mat.. ked budem velika..hehehehe

lubkaeck
24. nov 2008

Kiki -ja som ju kupila v nay 😉 tam mali taky fajn vyber a MM nie je moc ochotny behat po obchodoch 😖 😀

lubkaeck
24. nov 2008

Babulka - aj ja 😉 No a ak sa podari mat syna a bude po ockovi - koselovy maniak, tak to bude isto jeden s darcekov pre mamicku 😀 😀 😀 alebo si budu zehlit sami 😀 😀 😀

kikina666
autor
24. nov 2008

baby tecie a zda sa ze celkom dobre ... ale este treba trosku silnejsie carujte kua ...

lubkaeck
24. nov 2008

Kiki - prave miesam omacku na rybu, a odriekam pri tom carodejne slovicka 😀 😀 "mrcha, mrcha, rozbehni sa riadne u tej Kikiny, aby mohla kludne zacat pichiny!" 😀 😀 😀

kikina666
autor
24. nov 2008

teda lubka to je dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee to sa mi lubi akurat som ratala dni neoficialne by som mohla zacat pichancami 15.12. ale nebudem predbiehat udalosti ... pomalicky pokrajicku a pozor na obrubniky ako hovori moj muz ked sadam za volant

lubkaeck
24. nov 2008

No to ano bacha na obrubnik, minule som pekne oskrela puklicu. 😀 😀 😀

Kiki - ideme sa sustredit na Vianoce - upratovat, varit, kupovat darceky a tak a popritom si pekne otehotnieme, lebo chceme a podari sa nam to 😉 😢 😀

kikina666
autor
24. nov 2008

lubka no dufam, ze budes mat pravdu ....

baby carujte nech sa len tak leje riadny zlievak

lubkaeck
24. nov 2008

Kiki -jasnacka, ze budem 😉 Minule som tomu asi malo verila, tak teraz tomu verim uz teraz 😉
Omacku som uz domiesala, tak uz necarujem, ale kym to pride k Tebe, ved pockaj 😠 😀

kikina666
autor
24. nov 2008

no cakam ... baby musiet mi to privolat, nech to vali nech sa maternica pekne vycisti a zacneme s peknym stitom

zuzali
24. nov 2008

Babulka, stále ma bolelo brucho, prsia a kríže, inak nič 🙂

takže dvojičkovské:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

babulka123
24. nov 2008

oki..takze za chvilku budem dufam aj ja davat vyrusi..

lubkaeck
24. nov 2008

Babulka - urcite budes, lebo my ich tu budeme potrebovat velmi vela 😉

babulka123
24. nov 2008

juuuuuj budem potom rozdavat plnym priehrstim..

zuzali
24. nov 2008

babulka, jasné, všetko bude O.K. 😵 😵 😵

kikina666
autor
24. nov 2008

presne lubka ako hovoris .... takze ak vsetko pojde podla planu tak dalsia na rade som ja a potom v tesnom zavese lubka s ketom

kikina666
autor
24. nov 2008

no babenky idem ja domov z robotky, drzte palceky nech sa to poriadne rozbehne, budem vam povdacna a vecer kuknem co ste tu popismenkovali ... 😉

zuzali
24. nov 2008

babky, idem sa chystať do nočnej 😵 😵 😵

lubkaeck
24. nov 2008

Zuzi a Ty este stale chodis do nocnych? 😠 to sa mi vobec nepaci 😠

Kiki - ved ja cakam na veducu kurnika, inak to ani nepojde 😀

luly3
24. nov 2008

😅 😅 kuk ahojte 😅 😅

ale ste popisali idem čítat

luly3
24. nov 2008

zuzali nadherne HCG 😅 😅 😅 teším sa s tebou
nemohla by si mi aspon 100 HCG poslat??? 😉 😉 😕 😀 😀
nech to mam tutovku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lubkaeck
24. nov 2008

Luly -cau uz sa ti to riadne krati 😀

labus
24. nov 2008

Takkže Zuzali moja blahoželáám to su isto dvojčatka dodám aj druhe dupky neboj a foto som dala preč že ked sem už skoro nikto nechodí nechcem tu vyrtčat fotku pre cudzích ani mesto nech nikohop nedraždim ved viešale ak tu budete hodim nejaku ak treba 😀 😀 idem vas preštudovat tuším sem chodíte len ked tu niesom ☹ ☹
a z BRNA mi lekár napísal,že podla dotazníku nebude moja liečba lahká a že mi doporučuje objednat sa na nezávislu konzultáciu tak zajtra volam a aj do Heliosu

lubkaeck
24. nov 2008

Labus - menis centrum? A kedy pojdes do toho Brna? Inak ajoj 😉

labus
24. nov 2008

ahoj Lubka no zajtra tam zavolam a idem na nezávislu konzultáciu a uvažujem aj o Heliose ked už nechcem byt ako koza že jej ja sa teším zo všetkym suhlasím všetko zaplatím a na nič sa nepítam

labus
24. nov 2008

a inak Andy je už dom 5.1.2009 nastupuje do nemocky znova ale už len sadru dat dole a týžden rehabilitácie

lubkaeck
24. nov 2008

Labus - ja som kvoli tomu zdrhla z ISCAREu a teraz v GF som sa vypytovala a budem sa aj v utorok - na bud. tyzden ked tam pojdem 😉