• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
zuzik, posielam božteky fazulkááááám
24. nov 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme :wink:
24. nov 2008 o 21:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DN vsetkym :wink:
24. nov 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DN a sladké sníčky, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. nov 2008 o 21:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no som tu okupkana ale tu nikoho ... no baby dnes ste to skoro zapichli ...
dobru noc vsetkym ... papa

k
24. nov 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky, tak uz mam konecne domka vlastny pocitac.. takze ku vam budem moct castejsie... dobru noc vsetkym
24. nov 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooj kocky,

az teraz som dorazila domov, aaach ja workoholik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Aaale nie-boli sme aj na jednej mininavsteve a tam mi uvarili taku brutalnu kavu (dnes uz tretiu), ze asi vobec nezaspim :angry: :angry: :angry: A to som ju fakt nechcela, ale hostitel sa urazal, ze on ma fajnovy kavovar a najlepsiu kavu v meste. Tak som si dala do nosa :grinning: :grinning:

Given-zo srdca blahozelaaaaaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzali-ty nasa dvojmamina, aj tebeeee- :grinning: :grinning: Naaahderne Hcg :grinning: :dizzy_face:

Endziiiii-seeegra, kde siiiiii????? :grinning: :zipper_mouth:

Kiki-ja som ti mrcha virus poslala,nevrav mi, ze nepomohol :wink:

Labus-pozdravujem Andyho a bojujeme spolu dalej :wink:

Luly, Tinka- vy budete mat OPU naozaj naraz :grinning: :wink:

Babulka-drziiim palce :dizzy_face: :wink:

Tribitka - super, ze tu budes castejsie :slight_smile: Len ja prichadzam domov az vecer a uz tu nikoho nie je :frowning2: Nocna ENZIsmena zahala :grinning: :grinning:
24. nov 2008 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka - KETko sa blizi :dizzy_face: :wink: Drzim vsetky palce, co mam :grinning:
24. nov 2008 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky dobre ránko
Zuzali tak som posluchla a mám fotku spat ale tentokrát z Robom nejmenším :grinning: :grinning: hlavne že je skoro vyšší ako ja
ahoj tribit
given blahoželám
Endzíí babulka dlho si tu nebola
kiki? mrchu som poslala včera tak dufam že dorazila :grinning: :grinning:
Tinka,Luly ahojte a Luly dík za včera depku som poslala kade lahšie tak dufam,že sa nevráti
Dior zlatík a ty kde si mojenko?
Lubka moja tak buduci týžden máme doležite konzultačky čo?jej len dufam že nebude takýto hnusny čas lebo do Brna asi pojdem pešo :grinning: :grinning:
25. nov 2008 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano :wink:
Mna dnes o siedmej vyhnal z postele nas "uzasny" sused, uz hucia po sebe aj rano :angry: vacsinou to robievali vecer, a u nas to tak pekne pocut - panelak, ziadne koberce ani zaclony, no ako keby pri mne stal :angry: Ale aspon jedno pozitivum to malo spravila som MM desiatu :grinning: :grinning: :grinning:

Kejla - cau uz som Ta dlho nevidela :wink:
Tribit - sa tesim, ze mas PC, dufam, ze tu budes castejsie :wink:

Labus - vidim, ze Ta deti riadne prerastli, ale pokial ich vies upratat minimalne pohladom tak nech maju kludne aj dve metre :grinning: :grinning: No a co sa tyka pocasia, ja pojdem do BA busom, tak hadam dojdem. :unamused: MM ma audit na opacnom konci republiky tak musim ist sama :confounded: No ale mozno pojdem pozriet nejake darceky :wink:

Zuzi - nevadi, pojdeme inokedy na kafco :wink: len pekne studuj, aby babiky mali titulovanu mamicku :grinning: :grinning:
25. nov 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lubka aspon vieš prečo tak tužim po bábu nech niesom stále doma krpec najmenší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no to neboj ked ma občas naštvu tak krpec nekrpec chlapi traste sa :grinning: :grinning:
Tak okrem Brna som ten dotazník preposlala aj dokymu do Heliosu + malý komentár k tomu tak som zvedavá a dnes o 13,00 idem na sono tak moj doky zo mna nadšený nebude ked mu poviem že sa zberám na konzultáciu aj inam :grinning: :grinning: ale ved mám snád právo si vybrat len neviem čo spravím ked ma bude nasilu prehovárat len ne to jedno centrum
o chvýlu si dám odchod idem k detskej lekárke odniest Andyho papiere a nakupit,navarit a hurá sono
takže ešte chvýločku si tu posedím a potom až dakedy večer zavítam
Lubka už aj mne by sa patrilo nejake darčeky nakupit :grinning: :grinning: ešte nič nemám :grinning: :grinning:
25. nov 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus - ja vobec nemam ziadne darceky. MM si kupil novy PC pod stromcek, ale inak nemam nic :unamused: Co sa tyka konzultacie - mas pravo si urobit nazor a viac hlav viac vie, nie? A to plati aj v medicine :wink:
Aj ja sa chystam na socialku, do obchodu, lebo som zistila, ze nemam zimne topanky a MM nema poriadne hrubu zimnu bundu, tak aj to chcem vidiet a etse idem pozriet takeho 4mes. drobceka :grinning: Som tym chcela povedat, ze tiez az niekedy poobede navecer sa dostavim :wink:
25. nov 2008 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
labus, kejla ... dakujem mrcha dosla a dobre silna .... takze som happy a mozem konecne zacat, ale zatial sa nejdem nejako extra vytesovat aby mi to zase nestopli.
25. nov 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som tu, budem musiet aj robkat nieco, ale semo tamo daco popisem.
25. nov 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj tribitka ... baby kolegovia ma poverili ze mam nieco vybrat pre babetko co sa narodilo kolegovi ale nemtusim co neviete dat nejaky tip ?
25. nov 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,neviem kolki sa skladate, ale co tak detsku kozmetiku.. nejake samponiky, mokre vreckovky atd.. to potrebuje kazdy a nic tym nepokazite..
25. nov 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki v tomto sa tažko radí to je individualne každopadne oblečka asi každy dostane dost a aj podla toho kolko sa vyzbierate napr. u nás v práci davame rovno koleginiam vyzbierane peniažky v obálke ,ja som sestre kupila za už ani neviem okolo 1000sk darčekove balenie adidas botasočiek s hrkalkou a športovom obchode a moc sa tešila a ešte som objednala knižku z venovaním na www.modryslon.sk tam si vyberiše kreslenu knižku a dieta + jeho surodenec alebo kamarát budu hlavný hrdinovia knižky a napíšeš si venovanie ake chceš toto pravidelne darujem novorodencom každy je z toho paf skus mrknut inak jedna knižka výjde aj s poštovným 370sk a je to bomba dodanie cca týžden
25. nov 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
25. nov 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikoho :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
babulky ja vobec nenam na vas štastie
25. nov 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

nové posily:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
25. nov 2008 o 14:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus, ďakujem za super typ s tými knižkami :wink:
25. nov 2008 o 14:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte som tu na chvilku ... za 14 dni zacinam s liecikmi
uz sa nesmie nic poserinkat .... drzte silno palceky
25. nov 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki...tak to je výborné, to je tu raz dva :wink:
25. nov 2008 o 15:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikiiiiiii gratulujem.... velmi sa s tebou tesim ... a preco az za 14 dni.. aky budes mat protokol ??? tento moc nepoznam lebo vsetky zacinaju bud 2 DC alebo 22 DC...

zuzali... zobrala som si z tych vyrusov ... dakujem
25. nov 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no len aby sa uz nic neposerinkalo ...
25. nov 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este to tak... uz toho bolo viac ako dost.. nemyslis??? opovaz sa ... lebo to uz fakt pojdem osobne za tebou a vytaham ta za usi.heheh
25. nov 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki ... na to ani nemysli :angry: :angry: :angry:

babulka ... kľudne, mám ich dosť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2008 o 15:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj tak prskaaaj
25. nov 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak zuzali pomaly uz budes moct aj na mna ale teraz este niezatial je to zbytocne
25. nov 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O.K. :grinning: :grinning: :grinning:

25. nov 2008 o 15:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok