Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

labus
26. nov 2008

babule vy ste moc zalté idem tam teda brnknut ved spítat sa možem no nie?

majka11
26. nov 2008

Labus, ja si myslím, že dávajú aj iné lieky, iba automaticky ti predpíšu tie najlacnejsšie a keď sa ozveš, že ich nechceš, ponúknu ti iné. To viem od niektorých babeniek, ktoré chodili so,mnou na stimulku. ja som sa to dozvedela, tiež už keď bolo po všetkom.

zuzali
26. nov 2008

Kiki ... tak veľa zdaru 😵 😵

labus
26. nov 2008

no kočky tak som tam volala a že maju v zmluve že stimulovat možu len merionalom tak že ak chcem ine lieky mám ist do ineho centra tak som volala mužovy nech zavola Durimu a takto mu to povie nech mi teda pripravý papiere na stredu a pojdem na konzultáciu do Brna a uvydím možno aj do Martina zavolám

labus
26. nov 2008

kiki tak ti držím palce a pekne sa uč štastnu cestu

zuzali
26. nov 2008

labus, no máš to teraz pekne náročné rozhodovanie 😠

labus
26. nov 2008

zuzali ani nevrav mi z toho šibe ale velmi som chcela ist do Brna na pokec len MM frflal že je to daleko a tak.. a Duri tiež chcel FC znova tak takto sa aspon vyhovorím že merional nie tak ine car 😀 😀 a v podstate stale možem ešte do FC ist z merionalom ak by som chcela

kikina666
autor
26. nov 2008

zuzali dik ... akurat vyplnam nejake cvicenia z 1.lekcie, aspon 1 lekcia mi je jasna gramatika 😀 a sup na druhu lekciu .... 😀 a ak stihnem dnes este 3 v robote a zajtra po ceste 2 tak by bol moj plan realny 😀

labus
26. nov 2008

v stredu tam pojdem a rovno poviem dokymu že toto nie a toto možem zohnat tak nech mi poradí a jedna kočka na českom konikovy mi pisala že je sice mlady ale dobrý tak uvydím čo mi povie? Zuzali a Lubka prosím do stredy večera mi podržte tie liečiky dobre??

lubkaeck
26. nov 2008

Labus - tak toto ti nezavidim 😒 Ja som akurat pozerala ake maju uspesnosti centra na www strankach a ten Ferticent to tam vobec nema, alebo som to ja nenasla ☹ No,ale ked ti nechceu vyjst v ustrety tak asi zmen centrum, to bude lepsie 🙂

Kiki tak len pekne studuj, aby si bola riadna jazycnica 😀

lubkaeck
26. nov 2008

Labus - bez debaty, moje maju naskorsiu expiraciu 05/09 takze su pekne v chladnicke 😉

lubkaeck
26. nov 2008

myslela som najskorsiu- Menopur exp. 05/09 a Decapeptyl 10/10 😉

zuzali
26. nov 2008

labus, jasné, leiky máš isté

kiki ... držím palce

lubi, už sa ti blíži 2.12. 🙂

lubkaeck
26. nov 2008

No akurat som zistila, ze tam mam byt o 11:30 a nemam ani s kym ist na kafco 😠 Asi zalanarim jedneho z MM kamosov, to by sme mohli sklbit aj s obedom 😀 😀 😀

zuzali
26. nov 2008

no pekne sis si to Lubi vymyslela, ja by som rada, ale mám skúšky v Modre, do kelu 😠

kikina666
autor
26. nov 2008

baby sa vam smeje nad mojimi jazykmi .... ozaj v nedelu cca 15.00 -16.00 prechadzam cez blavu ....

lubkaeck
26. nov 2008

Zuzi - nevadi, ved ja tam isto este pojdem 😀 a to sa uz nevyhovoris 😀 😀 😀 ja si ta pockam 😉
Kamosi MM robia v BA - jeden je od policie a druhy ma hotel, tak hadam si najdu cas na obed 😀 a este ich mam v zalohe zo sest, ale s tymito dvomi sa citim najlepsie 😉

labus
26. nov 2008

no kočky takže buduca streda Brno a 9.12 Helios Martin už to mám dohodnute idem si zapisat tie liečiky a moc moc dakujem

zuzali
26. nov 2008

Kiki ... rada by som ťa videla, ale sme na návšteve 😅

lubkaeck
26. nov 2008

labus - Ty si inak akcna 😀 😀 😀 😀 Veeeelmi velmi na Teba myslim, aby bolo vsetko tak ako ma 😉

zuzali
26. nov 2008

Labus...veeeeeeeeeeľmiiiiiiiiiiiiii držím palce 😉

neboj Lubi, určite sa vidíme a nebudem sa vyhovárať 😀 😀 😀 😀

eva7780
26. nov 2008

ahojte 🙂 mozno mi pride vhod vasa rada,stimulujem od 10.11.menopur,po 11.dnoch mi to bolo zastavene,brala som clostilbegyt,vcera som bola na kontrole,daka reakcia tam je,ale musela som dokupovat merional,v utorok idem na kontrolu,ale uz neverim nicomu 😔 nemate niektora skusenosti s takou nekonecnou stimulku?len picham a picham a pomalicky priberam a nic

zuzali
26. nov 2008

evi...je mi to ľúto, ale v tomto ti ja neporadím a nič konkrétnejšie ti nepovedali???

zuzali
26. nov 2008

Inak kočky dnešný prídel: 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

majka11
26. nov 2008

Ahoj Evi, no ja som tiež stimulovala vždy dlho, pretože to išlo veľmi pomaly. Prvýkrát mi to taktiež stopli a potom som mala vždy dlhé stimulky, ale nakoniec som sa dobojovala k odberu vajíčok. Tak neboj, určite to vyjde.

eva7780
26. nov 2008

zuzali nic konkretnejsie,vral reakcia tam je,ale bojim sa aka bude po merionale,ci vobec bude,tiez sa bojim ze mi to stopnu

zuzali
26. nov 2008

aha, tak s týmto vôbec nemám skúsenosti, u mňa išlo všetko ako má

labus
26. nov 2008

ahoj Evka nevzdavaj sa a ver to je doležité a kam chodíš?

labus
26. nov 2008

evi doktory určite vedia čo robia ale viac ti ani ja neporadím

majka11
26. nov 2008

Evka, mne to stopli presne pre to, že reakcia bola pomalá. Na druhykrát mi dali väčšiu dávku liekov, a potom sa to už rozbehlo. Určite ti pomôžu. Neboj. Už teraz vedia, že to musia zvýšiť. Držím palce.