• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
nočna smena ja sa lúčim idem ta hed
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
27. nov 2008 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulyy, tak aakaa nahodicka....vies aky sme si dali my vianocny darcek minule? kozenu sedacku :grinning: :grinning: :grinning:

zeby sme aj tieto vianoce dali dalsi kus naaabytku? alebo nieco z koze? zeby kozene cizmy? :grinning: :grinning:
27. nov 2008 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paaaaacko lulicek! a nieze zajtra na kontrole vypalis monitor s tolkymi kinderwajkami :grinning: :grinning: papaaa
27. nov 2008 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejliiicko, kdeze si? uz budem musiet ist hajuskat, bo zajtra rano ficime s MP pre to moje afto :angry:
27. nov 2008 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite sa hrajes alebo vencis dunca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zdravim chlpacika vlasateho :grinning: :dizzy_face:
27. nov 2008 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
EBdzi, neboli ma, ale mam ho take velke, ze vyzera ako tehotna. V praci si asi vsetci myslia,ze som :grinning: Az je mi to trapneee :sunglasses:
27. nov 2008 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chlpacik lezi pri mne a akurat vrci zo sna :grinning: :grinning: Aj bafka :grinning: :grinning: Vencenie ho este caka :grinning: :grinning:
27. nov 2008 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly DN a zajtra informuj :wink: To budete mat ibu party s Tinkou na izbe :grinning: :grinning:
27. nov 2008 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"inu party" som myslela :grinning:
27. nov 2008 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, aj ja dumam, co komu kupit na vianoce :wink: Davajte rady :grinning:
27. nov 2008 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo - vidim, ze trpim statnou samomluvou, Endzinka uz asi spi :grinning: :grinning: Idem sa aj ja supnut do sprchy :grinning:
27. nov 2008 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, tak ja neviem, preco ho mas az take velke :angry: kakas ok? aj pukas ok? :grinning:
mozno to prejde po dalsej MS...a plus, ved sme kolko tych hormonov mali?? ja som pichala presne mesiac a ty si mala ake konske davky, tak mozno preto...fakt neviem...uvidime po MS :slight_smile:
27. nov 2008 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi,vsetko mam ok,len to brucho ako svet :unamused:
27. nov 2008 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
IBU party......akoze s ibuprofenom? ci s IBU majgom? :grinning: :grinning:
27. nov 2008 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a genetika ako? uz mi to vysumelo...si bola, ci len ides? :sweat_smile:
27. nov 2008 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A budem musiet zajst k ocnemu, lebo po tom FOstimone potrebudem dioptrie :angry:
Ja som mala aj to spinenie, tak dufam, ze ma nepokafrali.A to brucho mam ako ty na tej foto :astonished:
27. nov 2008 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No s Ibum :grinning: :grinning: Vraj tam je nejaky cernoch osetrovatel, co nosi kocky do postele.A minule mu jedna povedala v ponarkozovom stave "uspaval ma chlap cerny ako boty" :grinning: :grinning:

Genetiku sme uz mali, vysledky budu asi v januari :wink: :unamused:
27. nov 2008 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla, tak chod k dr...nech ta prezrie, radsej ist ako neist! ja by som isla hned, ale nemam ku komu tu...ked som bola na SK teraz, aj som chcela ist, ale mala som MS :angry:

no s tym zrakom to si spominala hej...to som teda nevedela :angry: ja mam na h...o zrak aj bez hormonov, a teraz ked cumim stale do monitor...tak o to viac
27. nov 2008 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ja somlepsia geneticka ako ta lekarka, co nas vysetrovala. Ja som mala prichystany rodostrom aj s chorobami a ona mi povedala, ze to netreba. A ja som chcela zistit, ci su geneticke :angry: :angry:
27. nov 2008 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no daj vediet vysledky, to som fakt zvedava :slight_smile:

aj mna by mohol cernoch nosit :grinning: :grinning:

ale nejde mi do hlavy, ze mas az take velke to brucho a NIC ta neboli..hm :confused:
27. nov 2008 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CHystam sa ist na vysetrenie po menzese, ale neviem,kedy pride. Asi sa pre istotu nahlasim,lebo bude mat doktor dovolenku.

Aj ja cumim komplet cely den do monitora,nosis aj okuliare?
27. nov 2008 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: si chcela byt chytra, co? zjavne sa jej to nepaacilo :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2008 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaaale,na vsetko povedala, ze to je ok a ked som na nu robila natlak, nech si poznaci diagnozu, na kt.umreli najblizsi pribuzni, tak si to tam nasilu nacmarala. :angry: :grinning:

Dufam, ze tu krv vysetruju inde. A ked som sa jej pytala,kedy budu vysledky, zlakla sa a povedala,ze niekedy sa vzorka aj strati,alebo znehodnoti.Vtipalka :grinning:
27. nov 2008 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy cakas MS? tusim cca ako ja nie? ja podla tabuliek okolo 6.12., ale podla mojho tela ratam okolo 15.12. :angry: :angry: ak aj to nie je skoro po tychto sajbach hormonskych

zrak mam total zly...jedno oko mam tupozrake (ak ti to nieco hovori - neda sa ziadnym sposobom napravit) a druhe mam -0.15...ale to bolo pred rokmi...mozno je uz aj -0.75 ak nie viac....okuliare mam, ale su v aute a pouziivam ich vyynimocne na jazdu autom v noci a do kina (cize raz za dva roky :grinning: :grinning: )
27. nov 2008 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to co bolo za doktorku?? si nepoplietla oddelenie s pekarnou? ci ako? :grinning:
27. nov 2008 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A sranda bola, ked sa ma pytala, ci moze vylucit, ze su nasi stari rodicia pribuzni. Hovorim jej, ze radsej nie, lebo pochadzaju z jednej dediny a vsetko je mozne.Tak to pri nas vzdala :grinning: :grinning:
27. nov 2008 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hahahaha...tak nakoniec budete aj rodina...no to uz ani smiesne nie je :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. nov 2008 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja som cakala, ze na mna lekarka pozrie a zacne - mate oci blizko seba, to nie je dobre znamenie....atd..Takto zdeptala geneticka jednu kamosku. :grinning: :grinning: Ked odtial odchadzala, myslela si, ze je mimozemstan :grinning: :grinning:
27. nov 2008 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som ja zvedava, ci sa vobec na nejaku genetiku tu dostanem :angry: :angry:
a podlo toho ako su tu uuzasni,tak sa ma snad opytaju len, ci som mala osypky :unamused: :angry:
27. nov 2008 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi a ta tupozrakost sa ako prejavuje?
27. nov 2008 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok