• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
baby to som rada.. nebojte budem ich mat dost pre vsetky...
1. dec 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luly to rada pocujem ja ti cez sviatky pohladkam brucho a skoci to na mna
babulka a čo si robila po ET rychlo napiš :wink:
autor
babulka sup este to stale nevidim v profile
1. dec 2008 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki neotravuj s profilom nech napiše čo robit po ET :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luly co si zvedava ....
1. dec 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki ja ta zastrelííííííííííííííííííííííím :grinning:
1. dec 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
netrafis ..... xixixixi :grinning: sura surava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ono sa to nasralo ......
1. dec 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale trafíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. dec 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktooooooooooooooooooooooooooooooooooo
1. dec 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale netrafis ... to by si musela mat tank a dat mi hlaven ku hlave ... ale pochybujem ze take veci ovladas

idem domov neskor sa ozvem papa zatial

kika
1. dec 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v den po ET som lezala ale predtym sme sa boli najest.. hehehe bola som hladnaaaa ako cert..

na druhy den som normalne fungovala doma, ale s tym ze som navarila lahla som si ked som chcela., potom obhcod, potom ma to zmohlo ze som spala a tak.. dost som oddychovala.. ale v pohode..
1. dec 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ty ... ved ty budes 2 v 1 alebo 3 v 1 a to uz nie si ty ale ONO :grinning: :grinning: :grinning: bebe hehe bebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

:frowning2: zasa tu budem sama nebavíííííííííííííííííííííííííííím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak aj ja budem odychovat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ja som taka štastnááááááááááááááááá ani si nevieš prestavit
tak sa tešim s tebou že keby si bola pri mne tak ta vybozkáááááááááávam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

babulka opatruj malinke jáááááááááááááááj sa tešíííííííííím
1. dec 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby .. aj k tomu bozkavaniu pride..
kiki ja sice milujem lyzovanie ale milerada ti prckov necham a ja si pojdem lyzovat. hehehe to som ale mater co??? ale nie ja viem ze budu v rukach odbornicky..

luly .. ja viem dakujem..
1. dec 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: babulka kašli na lyžovanie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem spinkat paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ja sa ozvem večer
1. dec 2008 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulky, zase som nic nespravila, iba tu s vami kecam..
nadnes koncim a zajtra sa ozvem.. teda ak nebudem v novej praci.. tak pekny zbytok dna, cmuky
1. dec 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojky uz som doma, ale idem zehlit
:frowning2:
1. dec 2008 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ochechule jedny :grinning:

luliicek a tinka....gratulujem k vajkaaam a naaslednym embryskaaam...uplne krasne pocty :wink:
tinka moja, na teba moooc myslim dnes, urcite si uz domka a polezkaavas, tak tak....nech sa bobany zavrrtaaju :wink:
luly, to maas uuplne skvele, ze polovicku mas uz v nanukaarni a ostatni fesaci pekne tlouustnou v mistickach, uz len na mamcine brusko cakaju :grinning: :grinning: :grinning: uz aby bol stvrtok, hihi, ze?

kikiskaaaaaa, no ako bolo v Nemecku...urcite si si tam dobre oddychla, pochodila obchodiiky, oplieskala par zelenych bankoviek a zaaaaasa robota...aaaaaale stimulka ti zaciiina moja :grinning: :wink:
a aby som trosku poopravila mienku o tych co sme ti sluubili, ze budeme s tebou, TAK SME moja, len uz vela bab zacalo znovu robit, nie su doma a nemaju moznost cez den sem mrknut, tak preto sa to tak zdaaa!!
ALE DRZIM TI PALCICKA jak svet, vaaam vsetkym co pichate, cakate, tranferujete :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

LULY a ja ciiiitam kazdyyy vas riadocek :angry: :angry: :grinning: :grinning:

labusik, aby som ta upokojila, co si este predtym pisala....mne tiez nedali ziadne liekyy ani cipky pred ET, ci OPU a tiez mi VOBEC nebrali krv (len jedinky raz a aj to len preto, lebo si mysleli ze mam OHSS).....plus, ja mam tiez alergiu na palinu a urcite aj viac humusov, lebo som dllllho nebola u alergologicky....a ti poviem, leto je mna hruuza, nemozem dyychat!!! drzim ti palceky inac teraz na stredu, urcite pochodis dobre, nemaj obavy :zipper_mouth: :dizzy_face:

babulka...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je neuveritelne, ved si tuusiim piisala ze aj v piatok ides na krvicku :grinning: :grinning: jeeeejda, ani nevies ako to cloveka potesi, takaaato spraavicka...zo srdiecka ti blahozelam, este tak potichuucky...jaaaaaaaj...hned sa mi zlepsila naaladicka :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :wink: :grinning:

zuzali, zdravim malinky malinoveeeee :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ahoj
1. dec 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nazdaaar :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2008 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu aby bol clovek ako chobotnica......tristo patsto sedemsto teeem pootvaaranych :grinning: :grinning:
1. dec 2008 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jááááááááááj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a nieje ta temička peknáááááááááááááááááááááááááááá
1. dec 2008 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uuuzasnaaaaaaaa :grinning: :grinning: keby som uz mohla tak ten moj KET zacat, ale vidim to az na januar, februaar :angry:
najradsej by som uz 2.IVF zacala :wink:
1. dec 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi a mrcha ešte neprišla????
inak ty to tiež možeš stihnut ešte tento mesiac pokial
ti mrcha dorazi do 6.12. na ne???? :wink:
1. dec 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ocuuuvaj ty Sherlock.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

presne ako piiiises...do 06.12. musi priiist........ale nepriiide, lebo to by som mala presne MS po 30 dnoch, co ja zriedka maavam, vzdy mam okolo 32,33,34,35,36 dnovy cyklus :angry: :angry:
1. dec 2008 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj endziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
1. dec 2008 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok