Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

buducamamina
1. dec 2008

ahojte babulky aj ja na vas myslim a vobec na vas nekaslem a som tu ako sa mi da lebo teraz to mam dost nabite. ☹ ale najradsej by som si tu vypisovala kazdy den s vami ale co uz ako sa mi mate,vsetkym drzkam palceky a vsetkym gratulujem co mam gratulovat uz to ani nestiham sledovat co ako je a kto kedy ma viem iba tak zbezne

tinka12
1. dec 2008

Ahojte krásavice, tak dnes o 11:00 vložili dvoch malinkých, poležkávame, mame sa dobre, tak dufam, že vydrzíme!!!

luly3
1. dec 2008

tinka 😉 😅

tinka12
1. dec 2008

zdravííím 😀

tinka12
1. dec 2008

ako ti je lulu? brusko uz neboli?

ritulka
1. dec 2008

Tinka ahoj, myslela som na teba..dufam, ze sa mate dobre a oddychujete 😉

tinka12
1. dec 2008

ritulka dakujem, ano, vela lezim... mam sa dobre, nijake pocity, nic zvlastne nemam... takze len poležkávam

buducamamina
1. dec 2008

tinka no tak to je nadhera pekne sa im prihovaraj 🙂

buducamamina
1. dec 2008

luly tak uz aj ty mas vlozenych najomnikov

tinka12
1. dec 2008

jj 😉

ritulka
1. dec 2008

a hladkaj businkoooo, aby citili, ze mame je s nimi 😵 😵

tinka12
1. dec 2008

babulky, idem si pozriet pysnu princeznu na DVD 😀 a idem relaxovať 😉 majte sa zatial krásne

ritulka
1. dec 2008

Luly to caka vo stvrtok, ET 😀

buducamamina
1. dec 2008

takze po transfere je iba tinka

ritulka
1. dec 2008

zatial asi len ona 😉

labus
1. dec 2008

Tinuška moja pozdravujem a boskávam babulky nech pekne rastuuuu
Zuzali ja viem že nás neopustíš
BM ahoj

buducamamina
1. dec 2008

ajoj labus

buducamamina
1. dec 2008

tak ako si sa rozhodla ides do toho brna alebo ides na pohovor tam aj do heliosu

buducamamina
1. dec 2008

no vy jezibabky kde ste co tu nikto nie je ☹

labus
1. dec 2008

BM v stredu idem na pohovor do Brna a 18.12 do Martina potom sa rozhodnem ktore centrum zvolím

kikina666
autor
1. dec 2008

LABUS TO SI SI RIADNE SPRTLA A KTO IM ASI TAK BUDE ROZUMIET KED BUDU PLAKAT V TROCH JAZYKOCH ....

zuzali dakujem ... svoje prenechavam luly a babulke ... mne setri az na januar

vika34
1. dec 2008

AHOJTE,SOM TU nebola od piatku,ale som celý víkend preležala v posteli s teplotou.Ani dnes sa necítim bohvieako,ale už som bola v robotke

vika34
1. dec 2008

tak asi už všetky hajkáte,idem aj ja,pá

endzi30
1. dec 2008

dobruuuuuu nocku vsetkyyym sliepockaaam 😀 😀

kiki, ty maas ako veduuca aj vhodneee meno....KIKIRIKI 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

papiny 🤐 😵 😵 😵

kejla
1. dec 2008

Kocky, vsetky vas zdraviiiim a utekam spinkat,lebo nevladzem 😀 😀

Babulka-blahozelaaaaam, kraaasa 😀 😵 Neboj, HCG je dost vysoke.Kocka, co bola so mnou na OPU a ET mala na 10 DPO HCG 68.A na 14 DPO uz HCG 300. Jedno srdiecko uz ma iste a druhe sa moze schovavat, lebo ma maternicu inak otocenu 😀 😵

Endzii, segra-ahoooj 😀

Tinka - drzimpalce,nech sa babulky zahryzkaju 😉 Mas aj mrazaciky? Nejako som to nenasla.

Zuzali-pozdravujem fazulky 😵

Lubka,Labus,Kiki,Luly,BM a ostatne-drziim palce

kikina666
autor
2. dec 2008

endzi no to ti dakujem ze kikiriki ....

tinka opatruj babenka

babulka aty nenervac prenechala som ti vsetky tehuvirusy, ja ich zatial nepotrebujem

kejla ahooooooojj

labus ja sa ti cudujem takeho stareho chrena si doma drzat a to ti je na co prosim Ta ... uz by mal trenovat skok do truhly a nie umele oplodnenia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 / skratka na pobavenie a potom chod k takemu sudu/

BM sorry vcera som nestihla skype a dnes asi tiez nie, idem na navstevu ku kamoske ...
ale vecer okolo 21.00 uz budem doma tak urcite sa pripojim

Zuzali kedy fazulky budu mat prvu fotecku ?

Luly ty to mas za par, prenechala som ti svoje virusy tak si toho vaz a neopovaz sa ma sklamat ... lebo cez vianoce vo vratnej dostanes taky kopanec do zadku a este ta zrazim na kopci 😀 😀 😀 😀

labus
2. dec 2008

Kiki moja ahoj nooo chce trhnut rekord moj starý chren a byt v správach že 109 ročný má dieta 😀 😀 😀 tiež sme sa včera na tom bavili.
a všetky vás pozdravujem

kikina666
autor
2. dec 2008

no ze dakujem, ze este ma taky stary chlap nenechal pozdravovat ... 😀 jezisi mne sa nic nechce som prisla od zubarky druhy rok ziadny kaz, takto sa mi to paci

labus
2. dec 2008

kiki tak to je paráda zdrave zubky .Ja idem varit tak ta opustím potom neskor sa ozvem ahoj

kikina666
autor
2. dec 2008

ok tak pekne varenie a dones mi obed 😀 😀 😀