• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
Labus,moja mamina by ti vedela vypravat,ja som sa jej prvy krat odstahovala z domu 450 km. vies si asi predstavit co prezivala.. potom som sa po piatich rokoch vratila domov, a kupila som si vlastny byt, ale to uz brala v pohode, lebo sme boli v jednom meste a kazdy den spolu..
4. dec 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okji, babky, idem nieco spapať....
4. dec 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
450km by ma piclo Tinka kolko si mala rokov?ako Tinko? a dobru chut ja už som aj obedovala poobede dojdi
4. dec 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som 20 rokov..ako Tinko.. :wink:
4. dec 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz som tu z obeda ... :grinning:
4. dec 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do kelu tribit o kočku by som sa ešte viac bála no ale utešilo ma to dík čo už nebude vždy pri mojej sukni
4. dec 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
labus ty teda lietas okolo tych tvopjich chlapov, ak budete mat dievcatko .... no to bude riadne uppistane a rozmaznane :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki veru a nemala by som sa bonzovat ale ja som rozmaznala každe jedno každy bol ako jedináčik ale teraz niesu rozmaznane padavky a ani sebecky niesu proste som ich len lubila teraz zberám ovocie :grinning: :grinning:
4. dec 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
labus ... si perfektna mama a aj budes este prefektnejsia pri 4 bambini alebo 4 a 5, mne je niekedy zle ked vidim ako sa niektore staraju o svoje deti ... mimino v kociku a cigareta v ruke a kocikuje ... a kopec dalsich pripadov ... je to hrozne, ja ked budem mama tak budem s babetkom doma kolko sa len bude dat aby som si ho uzila a aby malo pocit ze ho niekto strasne lubi .... mam kamaratku, co dlho nemohla otehotniet isla na umele na 1.sup otehotnela a maly sa narodil a ked mal 8 mesiacov supla ho opatrovatelke ... az potom som pochopila ze ma dieta len preto ze maju vsetci, ked som sa s nou stretla 2x v meste 2x mi nechala maleho a isla si pokupit oblecenie a ja som ako taka krava sedela na terase s kocikom s miminom ktore nebolo moje a tlacili sa mi slzy do oci, ako sa niekto moze chovat k svojmu vytuzenemu dietatku
4. dec 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tuk tuk baby no kde ste som tu sama opustena a od rana sprtam nemcinu gramatiku
4. dec 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kik, varila som obed a teraz sa musim odhlasit, lebo musim pracovat a ked som tu, stale mi sem utekaju ocka a nemozem sa sustredit na pracu :frowning2: tak pekny dnik, zatial kocky..cmuk
4. dec 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky poslušne hlasim že mám doma
2 dubáčkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
embria su 100 bunkove :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tribit ahoj to si na tom tak isto ako ja tiez nevydrzim bez vas ani minuutu
4. dec 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hcg 353.9
4. dec 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka krasne gratulujeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulka - blahozelam :wink:

idem pocitat, co ste popisali. Medovniky su uz hotove, len ozdobit :wink:
4. dec 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly, to je supéééééééééééééééééér
gratulujem :slight_smile:
4. dec 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka aj tebe :slight_smile: jeeeejda, uz sa to tu roztehulkováva :wink:
4. dec 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmm dalsia mamina v temicke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

lubka precitaj si moj problem co som pisala a prosim ty si sestricka na gynde, daj mi vediet co si o tom myslis

babulka a preco uz nems tt v profile
4. dec 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tinka veru si na rade ty a potom luly a potom to dufam ja zahlobim dvojickami v januari
4. dec 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja uz chcem tt v profile :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: uz aby som konecne zacala stimulovat
4. dec 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki - myslim si to iste co ty, cize zacat 10.12. :wink:
4. dec 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
super dakujem ... takze ste sa skoro vsetky zhodli, zacinam 10.12. s proverou, uz len aby sa cosi nepobabralo
4. dec 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki :grinning: co to co to???????? co špekuluješ??????
4. dec 2008 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vam poviem že mna akosi pobolieva bruško, hm co to??????
4. dec 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu zasa nikoho vlastne načo sa rozčulujem tu stale nikoho nieje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem teda spinuškat paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
4. dec 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luly spekulujem ale vsetky baby so mnou suhlasia a aj ten jeden den je vela

no ako bolo na transfere ??? si ani nenapisala, kolko krcpov mas v brusku ? a kedy krv
4. dec 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby idem domkov, zehlit, prat a ku kamoske na chvilu .. papa vecer
4. dec 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
no kiki to teda je tá baba mamička ale takých chodí vela po svete. Ja som taká mama kvočka ale to máš v sebe v povahe a ja tým duplom že ja mám tiež jednu z tých užasných mamičiek tak mám výstrahu že taká nikdy ale nikdy nebudem ja by som pre svoje deti aj dýchla a je jedno kolko maju rokov a kolko ich mám a MM vravý že detí nikdy nieje dost ,a že je jedno či su vlastne alebo nevlastne ked sa máte radi :wink:
4. dec 2008 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus, ty mi velmi pripominas moju maminu, ta by tiez za nas aj zivot dala.. nepoznam obetavejsieho cloveka ako je ona.. a tvoji chlapci su stastni, lebo mat pri sebe v tejto dobe takeho cloveka je nenahraditelne..
4. dec 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok