• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
autor
endzi pocuvaj ty 2v1 prestan tu rebelovat .. uz si predstavujem to tvoje male na hlave ma satku s lebkami a rifle a kozenu bundu :grinning: cela mama
31. okt 2008 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak tymto si ma teda fakt dostala :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi....ty neviniatko jedno, to si nebola ty čo sem nechcela ísť všáááááák :angry: :angry: :angry: :angry:

tažke endzoslava a Rebeka, no pekne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2008 o 16:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ixi -ty si si ten testik robila priskoro. To neber do uvahy.A myslim, ze Dicinka mala tie testy s citlivostou 10 jednotiek a standardne maju testy citlivost od 20, ine 25 jednotiek. A to je 2x tolko :wink:
autor
a to uz preco .... ved som napisala moju predstavu ....

baby utekam tak neskor cau
zuzali, chichi...aaaaaaaaaaaano :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

bezkaj kikus, a vecer nech si tu :grinning:
31. okt 2008 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki, dobra predstavivost :grinning: :grinning:
31. okt 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem variť kávu, kto si dá???
31. okt 2008 o 16:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzali a aby si aj ty neschytala nove meno, bacha bacha :grinning: :angry:
jaaaa,jaaaaa, aj s mliecnou penou a skoricou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2x pliiiz :grinning:
31. okt 2008 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: kedy ju mozme ocakavat? :grinning: :grinning: Otvaram oknooo :grinning:
31. okt 2008 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,chýba Vám tu jeden doping,tak ak sa neurazíte a nepohrdnete,hodím Vám trošku do témy výrusíky!...... :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T
manaaaaaaaaaaam-mnaaaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dakujemeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Cikytka, taky doping radi prijmeme aj kazdy den :grinning: :grinning:
31. okt 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejla, už vrie voda, otváááááááááárajte oknááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Cikyta...ďakujeme :dizzy_face:
31. okt 2008 o 16:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, kde ste???? Nuukajte sa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. okt 2008 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi, cikytka, uz papkaaaaaaaaame, dakujemeeeeeeeeeee....hociiikedy inaac :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzali, a mliecnu penu mas vyslahanu?? :grinning: :grinning:
ja už tú kávu pijem a vy???? :grinning:
31. okt 2008 o 16:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzali a to si ako predstavujes, to neprinesies osobne na taacicke s rozetkou a cokobonbonikom vedla?? :angry: :angry:
31. okt 2008 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis kejla? zuzali si z nas robi peknu prcu :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim-vidim..tsssssss :astonished:
31. okt 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi,kejal...zaltúšikovia, pijem Nescu so škoricou a mliekom a myslím pro tim na vás, ako by bolo fajn, keby sme ju fakt pili spolu :slight_smile:
31. okt 2008 o 16:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, dnes mi zacal kriticky tyzden na mrchu..Tak drzte palce, nech nepride :wink: :wink:
31. okt 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla...držíííííííme ako vieme, už sa zasa musí tá vlna čo sa tu pokazila prevaliť na lepšiu stranu :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. okt 2008 o 16:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi ... ja ťa môžem tak akurát pichnúť alebo prebaliť, ja so sestrička, nie čašníčka :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2008 o 16:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len pekne papkajte...TTTTTTTTTTTT-aby ste boli pekne vypasené tučnučké a bruškaté! :sweat_smile: :wink:
31. okt 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A mam veela toho - neviem, ci to nazvat vytokom-tej vody, co zo mna ide...Endzi, co to jeee??? :confused:
31. okt 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok