• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
Zuzali moja nevadí aj to je niečo :wink: a od tehulky budu snád aj učinné :grinning:
5. dec 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och a musíš mi ich poplut :wink:
5. dec 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite :grinning:
5. dec 2008 o 11:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzali ako škola už to máš všetko za sebou ten desný týžden?
5. dec 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus, škola zatiaľ v pohode, ale ešte ma čaká v pondelok besná skúška z manažmentu, zajtra sa učím, ale budúci týždeň už bude kľud, aspoň dúfam :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2008 o 11:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzali posunula som si preto, lebo som to dostala az poobede a vychadzali mi kramy dostat 23.-.25.12. a sono prvy pracovny den a to uz je 5.den po zacati a v papieroch mam ze do 3.dna mam prist a aj ten 1 den vela pomoze tak zacnem ratat ako prvy den cyklu ten druhy kedy som to uz mala silnejsie, ten jeden den to posunie pre kontrolou a vlastne aj dr. mi povedal, ze mam ratat prvy den ms ked zacina byt silna a ja som dostala az poobede a az vecer bola silna a lubka mi pisala, ze 1.demn sa rata cely den ms, takze tak ...
5. dec 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahááááááá, kiki už rozumiem, to je fakt rozumné
5. dec 2008 o 11:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lebo je rozdiel ked dostanem 24.12. alebo 26.12. tak ci tak pojdem na sono 29.12. a zacnem pichat fostimon az 29.12. ... tak aby som nedostala OHSS
5. dec 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzali a uz vam je aj nejako zle ?
5. dec 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné kiki...veľmi držím palce
5. dec 2008 o 11:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki ... zatiaľ mi len nechutí jesť, ale inak mi je normálne, občas trochu nevoľno, ale ešte nevraciame :grinning:
5. dec 2008 o 11:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok idem na obed, neskor sa ozvem
5. dec 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: ste tu????
5. dec 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Luly ja som tu ale o chvýlu odchádzam idem za lekárom
KIKI kolko jednotiek picháš toho FOSTIMONU?
5. dec 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus :wink: čitala som že s brnom si bola spokojna :wink:
a čo už ste sa aj rozhodli ktorý car bude mat možnost dat
vam babenko(á) :grinning:
ako sa maš????
5. dec 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii???????????????????????
to ti ten obed trvá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dec 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly ano rozhodli sme sa hned ako sme vyšli z kliniky v Brna lekár sa nám moc pozdáva a navrhol nám aj dobru možnost liečby takže Brno a už nehladám teraz už len lieky budem zhánat :grinning: :grinning:
5. dec 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus a kedy idete do toho??????
a ake lieky potrebuješ???????
5. dec 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly a mám sa fajn Ty sa pochvál ako sa cítiš? no my z Lubkou budeme mat buduci mesiac doležitý teda vlastne aj KIKI tak sa snažte aby mal kto na nás prskat výrusky nech to nemusí všetko stíhat sama Zuzali :grinning: :grinning:
5. dec 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus snažit sa už nieje treba mi s tinkou už bud sme alebo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
určite sme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ja ti neviem labus rozhodne mi je uplne inak ako pri prvom ifku hlavne ma menej ovela
menej boli bruško a boli ma asi tak že ma tam niečo taži akoby tam niečo bola to asi su
moje fazulky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: neviem ja cítim že budem tehula :confused: :confused: :sweat_smile:
5. dec 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly ja som tak myslela aby ste sa snažili tehulkovat ved viem že máte už babulky u seba ale čím viac tu bude tehuliek tým lepšie pre nás potom vieš? :grinning: :grinning:
5. dec 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to že máš pocit že tam niečo máš je dobre ved aj máš a možno sa rozdelili a tak ich je kopec a su tažkeeeeeee :grinning: :grinning: srandujem :wink:
5. dec 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeeeeeeeeeeeeeeee budeme tu dávat výrusiky
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a zuzali kde jes tými výrusikami??????????? mala by nás oplúvat
stale a nie raz za den ved potrebujeme Tinka a ja a to nestačí
tak zuzali hmmmmmmmmmmmmmmmmm kde si??????????
5. dec 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky tak ja vas teda opúšam
ked tu nikto nieje idem si navarit
bryndzove halušky.....................
ale ja opčas pozriem či ste tu :grinning:
5. dec 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooojky :wink:
5. dec 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly obdivujem tvoju istotu ze si tehu.... ja si taká istá nie som :confounded: :cry: hrooooooooooozne mooooooc by som chcela :wink:
5. dec 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka istota može byt doležity bude ale test :confused: :confused: :confused: :sweat_smile:
ja strašne chcem byyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyt

tinka budeš aj testovat?????????????? a čo cítiš ako ti je????
5. dec 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som si dala sestre kuit dva testy, takze testnem asi v nedelu.... uvidim....fakt neviem...mam?????????????????????????????????????????????????????? a citim sa? CO JA VIEM? RAZ TAK, RAZ ONAK.....uz ma brusko preslo, iba sem tam zaboli, som unavená a nedočkavá!!!!!! v noci mi bolo zle, tocila sa mi hlava, ale to asi z toho ultrosu, odkedy ho papam, som grogy :grinning:
5. dec 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty ako?
5. dec 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááááááááj tinka ja to len porovnávam s minulím et, a je to
niečo uplne ine...., teraz mna ani neboli bruch len tam niečo citim
ale bolest tonieje je to take divne :wink: :confused:
inak ja som včera mala normalne cely den hnačku a to som nič
nepojedla... a zaujimave je aj to že na perach sa mi niečo vyhodilo
ako opar a vživote som zimu nemala, tak neviem a tinka tiež sa mi mota
stale hlava....

inak kedy maš dostat menzes??????
5. dec 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to